Klipsch Heritage Kulaklık Amfisi

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 5.149,92
Ürün Acıklaması:

Klipsch Heritage Kulaklik Amfisi

Klipsch Heritage Kulaklik Amfisi

Orijinal ceviz ağaci kaplamasi ile şekillendirilmiş aluminyum malzemeli Heritage Kulaklik Amplifikatoru, kulakliğiniza maksimum kaliteyi sağlar. Tum anahtarlar, duğmeler ve kontroller, mukemmel bir his ve dokunma tepkisi icin anodize aluminyumdur. Tum analog anahtarlar, vintage hissi korurken en temiz sinyal icin rolelerle calişir.

One cikan Ozellikler:

Odyofil seviyesinde dijital - analog donuşturucu
Eşzamansiz USB arayuzu
Dengeli cikiş icin cift amplifikator
cok yonlu giriş ve cikişlar
Duşuk distorsiyon
Sample orani bildirimi


Odyofil seviyesinde dijital - analog donuşturucu
192kHz / 24-bit ornekleme hizlarina sahip yuksek cozunurluklu ES90128K2M ​​ESS Sabre32 Reference dijital-analog (DAC) donuşturucu ile cekirdeğe yonlendirilen Heritage Kulaklik Amplifikatoru, ideal 2 kanalli audiophile sinifi DAC dir. ESS 32 bit HyperStream® DAC mimarisi ve Time Domain Jitter Eliminator ile amplifikator net bir ses ve minimum bozulma sunar. En secici kulaklar icin tasarlanan Heritage Kulaklik Amplifikatoru, cikiş bir cift kulaklik veya RCA cikişi olsun, herhangi bir dijital kaynağin işleme sonucunu iki katina cikarir.


Eş zamansiz USB arayuzu
Heritage Kulaklik Amplifikatoru, USB kaynaklarindan ses aktarimi icin en iyi cozumlerden biri olarak kabul edilen XMOS USB ses alici platformunu kullanir. Bu, amplifikatorun ses akişini mumkun olduğu kadar temiz tutarak ses akişini dahili saatine kilitlemesini sağlar. ASIO desteği, onu destekleyen ses yazilimlari icin dahildir. iOS (Lighting ™ - USB Kamera Adaptoru, ayri olarak satilir) ve Android (5.0 Lollipop ve daha yeni) cihazinizin dijital-analog donuşturucusunu atlayarak iceriğin kayipsiz oynatilmasi icin doğrudan USB arayuzune bağlanabilir.


Dengeli Ses cikişi Icin cift Amlifikator
cift Class-AB TI TPA6120A2 amplifikatorleri ile tamamlanan sinyal yolu, toplam sistem ciktisini arttirirken capraz iletişimi en aza indirir. Mumkun olan en iyi sinyal-gurultu oranina sahip olacak şekilde uretilen amplifikatorlerin referans DAC kadar sessiz olmasi sağlanir. XLR-4 dengeli kablo (dahil değildir) ile herhangi bir kulakliği takin ve gercek bir odyofil cozumune ulaşin. En guclu kulakliklari bile surerken cikişta +10 dBlik bir artiş sağlamak icin kazanc duğmesini “Hi-Z” seceneğine getirin.
cok Yonlu Girişler ve cikişlar
Heritage Kulaklik Amplifikatorunun USB ses, optik ve koaksiyel girişler icin dijital analog işlemci olarak calişmasi amaclanmiştir. Dengeli bir kulaklik amplifikatoru olarak birincil kullaniminin otesinde, guclu hoparlorler icin bir DAC olarak da calişir ve bu da onu ideal masa arkadaşi yapar. cikiş anahtarini “Line” konumuna getirdiğinizde amplifikator kulaklik cikişini sessize alir ve amplifikatorun arkasindaki hat cikişini etkinleştirir. Unitenin arkasindaki anahtari “Sabit” durumundan “Değişken” e cevirin; artik ondeki ses seviyesi duğmesinin kontrolune sahipsiniz.

Duşuk Distorsiyon
Heritage Kulaklik Amplifikatoru, sinifindaki en duşuk bozulmayi sağlamak icin tasarlanmiştir. Sabre DACin tam performansini gercekleştirmek icin sinyal yolu roleleri ve analog kazanc kontrolunu kullanir. Bu oğeleri son derece ozelleştirilmiş bir devre karti duzeni ve referans bileşenleri ile sağladik. Bu amplifikator, takili herhangi bir kulaklik veya ses sisteminin kalitesini artiracaktir.

Sample Orani Bildirimi
Giriş kaynağinizdaki tum ayarlarin doğru olduğundan emin olmak icin Heritage Kulaklik Amplifikatoru dijital kaynaklardan işlenen ornekleme oranini goruntuler. On panel LEDleri; PCM kaynaklari icin beyaz, DSD dosyalari icin mavi yanacaktir.