Yamaha C 5000 Pre Amfi

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 100.550,00
Ürün Acıklaması:

Yamaha C 5000 Pre Amfi Yuksek kaliteli sese hayat veren soyut muzik kalitesinin peşinde olan dunyanin en buyuk ses şirketi, C-5000 pre amplifikatoru sunar. Yamaha, performanstaki her detayi ve duyguyu ozunu bozmadan uretebilen bir enstruman yaratabilmek icin konser sahnesinden eve kadar uzanan engin muzik gecmişinden yararlanmiştir. Mukemmel dengeli sinyal iletimi Sabit olmayan, dengeli pre amplifikator Simetrik, katlanir kitap devreli tasarim Duşuk empedansli tasarim Sert ve hatasiz tasarim cift Toroidal Donuşturucu

Yamaha C 5000 Pre Amfi
Mukemmel Dengeli
GT-5000 pikap ve M-5000 guc amplifikatoruyle birlikte Yamaha, ustun performans sağlamak icin amiral gemisi modellerinin genelinde uctan uca dengeli sinyal zinciri sunar.
Yaygin ve Dengeli Pre Amplifikator
C-5000, Tone Defeat deki sinyal yolunun tum aşamalari genelinde tamamen dengeli ve ayri devre iletimine sahiptir.

Patentli sabit olmayan tasarim phono EQ, giriş amplifikatoru ve hat amplifikatoru aşamalari genelinde benimsenir, boylece sinyalden gelen zemin gurultusunun etkisi ortadan kalkar.
Simetrik, Katlanir Kitap Devreli Tasarim
Pre amplifikator PCB nin katlanir kitap tasarimi, net eşleşme ve duzen icin sol ve sağ sinyal yollarini yansitir.

Her bir kanali fiziksel olarak birebir ayni olan C-5000, hem geniş hem de derin sesi en doğru şekilde uretebilir.

Ayrica diğer bileşenler arasinda bağlanti kurulduğunda zemin dongusu en aza iner.
cift Toroidal Donuşturuculer
Sol ve sağ kanallarda bağimsiz toroidal donuşturuculerin kullanilmasi en uygun seviyede ayrim sunar ve boylece asil kaynağini bozmayan bir ses aşamasi sağlar.

Manyetik kacağin duşuk olmasi, ses seviyesindeki olumsuz etkiyi azaltir. Deneme dinlemelerine dayanan detayli araştirmalardan sonra guc donuşturucu, manyetik akiyi ve titreşimi bastirmak icin bakir kapli kasaya yerleştirilmiştir. Bu ayrica phono devresindeki aki etkisini en aza indirmeye de yardimci olur.

Bu işlem, detayli sinyallerin daha zengin bir şekilde uretilmesi nedeniyle nazik, sakin ve hatta geniş bir ses yaratmiştir.
Duşuk Empedansli Tasarim
Gerilimin devredeki etkisini en aza indirmek uzere kasasi bakirla kaplanan C-5000, en kucuk detayla birlikte guclu basi da aciğa cikarir.

Ek olarak guc kaynağinin empedansini azaltmak icin kalin vidali kablolar kullanilmiştir ve bu da muzik iceriğinin en ust seviyede iletilmesini sağlar.
Orijinal Tasarim
C-5000, mukemmel dinleme deneyimi sunmak icin estetiğine ve dokunuşuna kadar sifirdan tasarlanmiştir.

Duğmeler ve kollu anahtarlar, yeniliği ve işciliği yansitacak orijinal tasarimlara sahiptir.

Bilyeli yatağa ve hassas kesimli aluminyuma sahip ses duğmesi sert ve hassastir, kollu anahtarlarda ise gelişmiş kullanim icin ince ayar yapilmiştir.
Ozel Tasarimli Ayaklar
Bu amiral gemisi modelin tasarimi sirasinda C-5000 in tum yonleri dikkatlice değerlendirilmiştir. Yapisi, usta işciliğin yani sira en yuksek seviyede performans sunmaya olan bağliliği yansitir.

Ayaklar da buna dâhildir. M-5000 gibi, ağir yuke dayanikli ozel pirinc ayaklar, tam destekli sivri uclu cubuklar olarak veya hassas yuzeylerde kullanim icin cizilmeye karşi tabanla birlikte kullanilabilir.