Denon PMA 30 Entegre Stereo Amfi

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 4.772,95
Ürün Acıklaması:

Denon PMA 30 Entegre Stereo Amfi Her daim mukemmel ses muhendislikleri ile on planda olan Denon markasina ait PMA - 30 Stereo Amfi, performans odakli bir urun olmanin yani sira kompakt tasarimin verdiği şikliğiyla da dikkatleri uzerinde topluyor. Stereo amfinin sunduğu ustun ses kalitesi, zengin bağlanti noktasi ceşitliliği ile entegrasyon konusunda da kusursuz bir gorunum sergiliyor. Asirlik Birikimin Eseri PMA - 30 40 W da 4 ohm a varan ampfilikator verimliliği sunuyor. Vadedilen ses cozunurluğu 24 bit / 192 kHz değerlerine kadar cikiyor. Ozel kulaklik girişi sayesinde yalnizca yuksek ses seviyesinde değil; kulak ici seviyede de kusursuzluk sağliyor. Yumuşak gorunumlu, gumuş vurgulu aluminyum yapi zarif bir şekilde tasarlaniyor. Ozenle Duşunulmuş Teknik Donanimlar Toplam Ses cikiş Gucu: 8 ohm 25 W / 4 ohm 40 W Kanal Sayisi: 2 Ch Toplam Harmonik Bozulma: %1 Giriş Hassasiyeti: Yuksek Seviye - 70 mV Denon PMA - 30 Stereo Amfi bas ve tiz kontrol seviyelerinin dişinda yuksek sinyal gurultu oraniyla da goz dolduruyor. cok yonlu hoparlor konnektorleri amfinin benzersizliğini bir kez daha ortaya koyarken yuksek cozunurluklu seslerin gercekciliğini artiran donanimsal nitelik, ifade edilmesi gereken bir diğer noktayi oluşturuyor. Kulaklik icin ayri bir final cikiş bolumune sahip olan ve bunu hizi yuksek, bozulma orani duşuk ampfilikator devresi ile eşleştiren cihaz, kulaklikla muzik dinleyenler icin de hic unutulmayacak deneyimler yaşatiyor.

Denon PMA 30 Entegre Stereo Amfi

100 yili aşkin kusursuz ses reproduksiyonundan gelen
Yuzyili aşkin bir suredir, mukemmel ses muhendisliği konusunda cok ciddiyiz. Ilk yillarda Hi-Fi urunlerimizi hassas ses bileşenleri olarak adlandirmamizin sebebi de buydu. Ve yaklaşimimiz hala değişmedi: her şey performansla ilgili. Bunu aklimizda tutarak, en yeni urunlerimiz kompakt olmali ve inanilmaz derecede şik bir tasarima sahip olmakla birlikte, gercek yuksek doğruluklu olmali diye karar verdik. Başka bir deyişle, onlar tamamen Denon olmalidir. Denon Design Series i Taniyalim: Bugunun Yaşam Tarzilari Icin Gercek Hi-Fi.

Guclu BTL yapilandirmasi Sinif D amplifikator
Tamamen dijital işleme
Gelişmiş ana saat tasarimi
Yuksek kaliteli kulaklik amplifikatoru
Bluetooth uyumlu (aptX Duşuk Gecikme Suresi / AAC / SBC uyumlu)
Mukemmel işlenmiş aluminyum paneller
Yatay veya dikey yonlendirme
Dijital Entegre Stereo Amplifikator
Kompakt, şik bir tasarimdan ustun ses kalitesinin keyfini cikarin. Denon PMA-30, standart bileşen amplifikatorunuzu değiştirir ve modern bağlanti sunar. Kablosuz Bluetooth bağlantisiyla taşinabilir aygitinizdan en sevdiğiniz muziğin keyfini cikarin. Optimum kablosuz ses kalitesi icin PMA-30, CD kalitesinde ses sağlayan Qualcomm apt-X Duşuk Gecikme cozumu ozelliğine sahiptir. Bir set ustu kutu ya da TV gibi dijital ses kaynaklari ile uyumlu olmak icin bircok dijital giriş, eski analog kaynaklar icin analog bir stereo girişi bulunmaktadir. PMA-30, en geniş araliktaki hoparlor turleri ile uyumluluk icin kanal başina 40 watt olarak 4 ohm derecelendirilmiştir. Luks tasarim, her yere uyacak şekilde boyutlandirilmiştir ve yatay veya dikey olarak konumlandirilabilir. DCD-50 eşleşen CD calar i ekleyin ve modern oturma odaniz icin mukemmel bir stereo sisteme sahip olacaksiniz.Denon un ust duzey "NE serisi" nden alinan ismarlama Hi-Fi bileşenleri
Denon un unlu Hi-Fi bileşenlerinin yeni nesli "NE serisinde" kullanilan cok sayida ses elektrolitik kapasitor, direnc, film kapasitor kullandik. Bu optimum parcalar, lider ses muhendisimiz tarafindan yalnizca tekrarlanan secmelerden sonra secildi. Ses kalitesini daha da daraltmak icin, elektrolitik kapasitor parca ureticileri ile işbirliği icinde geliştirilen ozel parcalari tanittik.

Tam Dijital Işleme
PMA-30 da dijital giriş tipi D Sinifi bir amplifikator bulunduğundan, bir dijital kaynak oynatilirken, dijital alanda girişten cikişa tum işlemleri gercekleştirmek mumkundur. Bu, analog amplifikatorler ile sorun haline gelen diş gurultunun etkisini ortadan kaldirmayi mumkun kilar, mukemmel şeffaflik ve cozunurluk ile geniş bir ses alani sunar.

Guclu ve ayrintili ses
Gelişmiş amplifikator bolumu, Denon un benzersiz HiFi muhendislik teknolojileri sayesinde kompakt bir form faktorunden şaşirtici bir ses sunar. Tam dijital amplifikator sistemi, 40W da 4 ohm a kadar yuksek amplifikator verimliliği ile ustun ses duyarliliği sunar. Ustun kaliteli cok yonlu hoparlor konnektorleri, hoparlor kablolarini ciplak tel, pin bağlantilari ve tekli fiş konnektorleri vasitasiyla bağlamaniza izin verir.


BTL yapilandirmasi Sinif D guc amplifikatoru
Amplifikator devresi, her iki kanali da surerken 40W + 40W (4 Ω) nominal cikişa sahip D Sinifi guc tasarimi ile donatilmiştir. Kanal başina iki guc amplifikatoru kullanarak hoparlorleri guclu bir şekilde suren BTL yapilandirmasini uygular. D Sinifi guc amplifikatorunun kalbi olan PWM işlemci, geniş bir bantta duşuk gurultu sunan yuksek gurultulu bir tasarima sahiptir. Hem PWM işlemci hem de guc aşamasi guc kaynaği devresi icin Denon, şirketin ses muhendislerinden kapsamli bir istişareden sonra şirket icin ozel olarak geliştirilmiş yuksek kaliteli bir ozel kondansator kullanir. Bu, mukemmel uzamsal ifade ve PMA-30 un kompakt doğasina inanan bir guc sağlar. Ek olarak,Ana saat tasarimi
Dijital ses arabirimi kullanan gelişmiş bir Adopt ana saat tasarimindan faydalanan PMA-30, ultra duşuk titreşim sunar. Her dijital devreyi yuksek kaliteli ana saat ile hassas bir şekilde senkronize ederek, azaltilmiş titreşimle en iyi ses uretimi gercekleştirilir.


Yuksek cozunurluklu Ses desteği
PMA-30 un 24 bit / 192 kHz e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayipsiz dosyalari dijital girişler vasitasiyla cozebilme ozelliği sayesinde yuksek cozunurluklu sesi inanilmaz derecede gerceğe donuşturebilirsiniz. Muziğiniz daha once boyle ses vermedi.
NFC ve aptX Duşuk Gecikmeli Bluetooth
On paneldeki Bluetooth butonu araciliğiyla hizli ve kolay eşleştirme ozelliğine sahip PMA-30 un Bluetooth bağlantisi yoluyla taşinabilir aygitlarinizdan en sevdiğiniz ses parcalarini aktarin. CD kalitesinde ses calma icin PMA-30, dudak senkronizasyon sorunlari olmaksizin video kaynaklarindan ses calinirken optimum zaman senkronizasyonu sağlayan en son nesil Qualcomm aptX Duşuk Gecikmeli kod cozucuye sahiptir.Yuksek kaliteli kulaklik cikişi
En iyi ses kalitesi icin PMA-30, tamamen ayri bir final cikiş bolumu ile eşleştirilmiş bir yuksek hizli ultra duşuk bozulma geniş bant op amplifikator ozelliğine sahip olan ozel bir kulaklik amplifikator devresi ile donatilmiştir. PMA-30, en geniş kulaklik ceşitlerini icerecek şekilde, kulaklik empedansinin ve amplifikator kazancinin uygun şekilde eşleştirilmesini sağlayan, duşuk, orta ve yuksek empedansli kulakliklar icin 3 ayarla ayarlanabilen bir kulaklik empedansi kontrolune sahiptir. Kulaklik girişi, birinci sinif ev ve profesyonel studyo kulaklik modelleriyle uyumlu bir 6.3mm konektor icerir.

Zarif bir şekilde tasarlanmiş saf sinif
Denon Design Series, yumuşak gorunumlu aluminyum, parlak gumuş ton vurgulari ve parlak ve mat siyah yuzey karişimiyla on plana cikmaktadir. Canli OLED ekranlar, ikonlari ve metni kullanarak bir bakişta bilmeniz gereken her şeyi anlatir. Ve PMA-30 ve DCD-50, yatay veya dikey olarak kullanildiğinda da doğru durumda bulunur.
Temel tarzda gercek bir Hi-Fi
Design Series, tamamen mukemmel ses ve maksimum stille ilgilidir. Sadece Denon un sofistike dijital teknolojisi ve bir asirlik ses muhendisliği uzmanliğini tum bu performansi kompakt ve eşsiz bir tasarimla birleştirmek mumkun olmuştur. Design Series e bakin; bunun hicbir şeyden yoksun olmadiğini, guzellik ile performansi birleştireceğini kabul edersiniz. Design Series’i dinleyin ve şaşirmaya hazirlanin