Marantz NA6006 Network Audio Player

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 7.321,91
Ürün Acıklaması:

Marantz NA6006 Network Audio Player Dijital audiophile koleksiyonunuzu Marantz NA6006 Network Audio Player ile tamamlayin. Pandora, Spotify, TIDAL, Deezer ve diğerlerinden muzik akişi yapin ve DSD (2.8 / 5.6 Mhz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC ve ALAC dosyalarinin ses calmasini dinleyin. Sesinizi ve Amazon Alexa nizi ses seviyesini, muziği calmayi, duraklatmayi veya durdurmayi - "Sadece Sor” olarak kullanmak icin HEOS Ev Eğlence Becerisini indirin - "Sadece Sorun” Paraziti en aza indiren ve saf, benzersiz muzik kalitesi ile muzikal sesi destekleyen devreler.

Marantz NA6006 Network Audio Player

Ozellikler

2.4GHz / 5GHz cift bant desteğine sahip yerleşik Bluetooth ve Wi-Fi, Wi-Fi kalabalik evlerde bile gelişmiş ağ kararliliği sunar
Bluetooth, AirPlay 2 veya HEOS yerleşik ile Internet Radyosu, Spotify Connect, Pandora, SiriusXM, Amazon Muzik, TIDAL, Deezer ve daha bircok muzik akişi
Eğlencenize bağlanmak icin 1 Optik dijital giriş
Olağanustu muzikal performans icin audiophile 192kHz / 24bit D / A donuşumu (ESS9016) ve cift kristal saat
Marantz tescilli HDAM devreleri, girişimi en aza indirir ve sesi iyileştirir
HEOS teknolojisi ile cok odali tam ev ses akişinin tadini cikarin
HEOS Home Entertainment yeteneği ile Amazon Alexa ses kontrolu
Yuksek cozunurluklu ve Hi-Fi dinleme icin DSD (2.8 / 5.6 Mhz), WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, USB oynaticilar uzerinden ALAC dosya oynatmayi destekler
Optik ve Analog ses cikişlari
Secilebilir sabit veya değişken seviye cikişi
Secilebilir kazanc kontrolu ile kulaklik cikişi


Ağ Ses Oynatici
NA6005 in başarili cercevesine dayanarak, NA6006 modern dijital muzik uzmaninin gereksinimlerini aşacak şekilde inşa edilmiştir. Kesintisiz muzik akişi icin HEOS yerleşik, Marantz Musical Dijital filtreleme (MMDF) teknolojisi, yukseltilmiş sesi (192kHz / 24 bit e kadar ve DSD 5.6MHz e kadar) desteklemek icin geliştirilmiş dijital - analog donuşturucu (DAC) gibi gelişmiş ozelliklerin keyfini cikarin. Daha iyi suruş ve yeni, secilebilir değişken cikiş icin yeni kulaklik kontrolu. IOS ve Android icin HEOS uygulamasiyla NA6006 Ağ Muzik calar in sesini kontrol edin ve on paneldeki USB bağlanti noktasi uzerinden muzik calin.
HEOS cok Odali Akiş
Dahili HEOS teknolojisi, kablosuz, tum ev ses deneyimi icin evinizin herhangi bir odasinda en sevdiğiniz muziğin keyfini cikarmanizi sağlar. Her odada ayni şarkiyi calin veya bağli her oda icin farkli bir şarki secin - secim sizin. Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Gelgit, Napster, Deezer veya yerel muzik dosya kutuphanelerinden muziğin keyfini cikarin. HEOS ozellikli hoparlorler gibi ilave HEOS bileşenleri ile tum muziğinizi bir odada veya daha fazlasinda calabilirsiniz.
Marantz Muzikal Dijital Filtreleme (MMDF)

NA6006, audiophile referans sinif teknolojimizden ilham alan benzersiz Marantz Muzikal Dijital Filtreleme (MMDF) ozelliğine sahiptir. Bu tescilli DSP teknolojisi, sesi zevkinize tam olarak gore ayarlamak icin iki secilebilir, dijital filtre ozelliği arasindan secim yapmanizi sağlar. Her algoritma, muziğinizin o kucuk ayrintilarini ozenle kullanir ve olağanustu yuksek cozunurluklu ses calma icin yeni medya dosyalarini donuşturur.

Dahili Bluetooth, Wi-Fi ve AirPlay 2 Ozelliği

Sikişik şehir ortamlarinda bile guclu akiş icin gelişmiş cift anten alici-verici sistemi. Ayrica, Apple AirPlay 2 uyumluluğu, en sevdiğiniz muzikleri iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarinizdan kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.

Sikişik şehir ortamlarinda bile guclu akiş icin gelişmiş cift anten alici-verici sistemi. Ayrica, Apple AirPlay 2 uyumluluğu, en sevdiğiniz muzikleri iPhone, iPad ve diğer iOS cihazlarinizdan kablosuz olarak dinlemenizi sağlar.


Audiophile D / A Donuşturme ve Benzersiz Marantz HDAM

Tum dijital sinyallerin doğru şekilde kullanilmasini sağlamak icin cift kristalli saatlere sahip bir odyofil standardi ESS9016 Sabre DAC ile donatilmiştir. Beğenilen Marantz Hyper-Dynamic Amplifikator Modulleriyle (HDAM ler) birlikte verilen analog devre, geniş dinamik aralik ve daha duşuk bozulma yaratir. Ayri bileşenlerden uretilmiş ve olağanustu ses kalitesi icin optimize edilmiş olan bu minyatur HDAM ler, Marantz urunlerinde Reference Series oynaticilarina ve amplifikatorlerine kadar bulunur.

2,8 ve 5,6 MHz DSD dahil olmak uzere cok ceşitli dosya turlerini destekler.

WMA 32 / 44,1 / 48 kHz

MP3 32 / 44,1 / 48 kHz

WAV 32 / 44.48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 kHz

MPEG-4 AAC 32 / 44,1 / 48 kHz

FLAC 32 / 44.48 / 88.2 / 96 / 176.4 / 192 kHz

ALAC 32 / 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz

DSD (stereo) 2,8 MHz-5,6 MHz

Bağimsiz D / A Donuşturucu Ozelliği

Optik dijital giriş araciliğiyla, bir dijital disk oynaticiya veya Optik dijital cikişli başka bir dijital ses kaynağina bağlandiğinda NA6006 yi bir audiophile D / A donuşturucusu olarak kullanin.