Marantz HD DAC1

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 8.632,63
Ürün Acıklaması:

Marantz HD-DAC1 Bu ultra yuksek kaliteli ozel Kulaklik Amplifikatoru, Marantz in ust duzey Premium 11 Serisinden Guncel Geri Besleme amplifikasyon teknolojilerini kullandiği icin basitce şaşirtici ses yaratir. Kulakliklar, artik yoğunluğun yeni zirvelere ulaşan Marantz HD-DAC1 ile muziğe her zaman ekstra yoğunluk katti. Bu tamamen yeni urun kategorisi, yeni bir tasarimla birlikte gelir, ancak her zaman olduğu gibi, kusursuz Marantz ailesi benzerliğiyle.

Marantz HD-DAC1


Guclu HD-DAC1, tam MOD kolayliği ile 600 ohm a kadar odyofil yuksek empedansli kulakliklari caliştirabilir. Uc seviyeli kazanc kontrolu, Marantz HDAM-SA2 modulleri, yuksek akimli bir audiophile DAC (CS4398) ve Ustun Kaliteli sabit ve değişken RCA cikişlari sayesinde. O kadar guclu ki sadece kulakliklari caliştirmakla kalmaz, ayni zamanda doğrudan Hi-Fi entegre amplifikatorunuze veya bir cift aktif hoparlore veya guc amplifikatorune bağlayabilirsiniz. Ayni zamanda son derece bağlanabilir.

Optik ve koaksiyel dijital girişlerin yani sira bir USB-B bağlanti noktasi, doğrudan PC nizden veya MAC inizden muzik akişi yapmanizi sağlar; iDevices ayrica on taraftaki USB bağlanti noktasi uzerinden bağlanabilir. Daha fazla bağlanti icin ayrica bir analog giriş ekledik. USB-B, yalnizca 192 kHz / 24 bit yuksek cozunurluklu sesi desteklemek icin asenkron modda calişir, ayni zamanda maksimum performans ve mukemmel kalitenin keyfini cikarmanin en doğrudan yolu icin DSD 2.8MHz ve 5.6MHz i destekler. Bir bilgisayara bağlandiğinda kaliteyi korumak icin, HD-DAC1 e girerken bilgisayar tarafindan uretilen yuksek frekansli bir gurultu olasiliğini ortadan kaldirmak icin USB-B girişi etrafinda genişletilmiş yalitim oluşturduk. Ust duzey doğruluk icin bir titreşim giderici ve cift Saat bile ekledik. Hacim, giriş, cozunurluk vb. Ile ilgili bilgiler şik Marantz Porthole Ekraninda gosterilir. Sağlam aluminyum on, cift katmanli bir alt plaka ve retro tarzi yan panellerle desteklenir. Saf işcilik.