Marantz HD AMP1 Amfi

  • Orjinal Ürün
  • | Ücretsiz Kargo
₺ 12.338,78
Ürün Acıklaması:

Marantz HD-AMP1 Amfi 1 metrekareden fazla masaustu veya raf alani kaplayan zarif ve kompakt bir kasaya yerleştirilen HD-AMP1 dijital entegre amplifikator, yuksek cozunurluklu D / A donuşturme ve WAV, ALAC dahil olmak uzere cok ceşitli sikiştirilmamiş yuksek cozunurluklu ses formatlariyla uyumluluk sunar. , FLAC ve AIFF ve ayrica tum 3 DSD ornekleme frekansi - 2.6 / 5.2 / 11.2-MHz (DSD, SACD nin ses formatidir) ile DSD parcalarinin kodunu cozebilir.

Marantz HD-AMP1 Amfi

Guclu dijital amplifikator bolumu, soğuk calişan geniş bant genişliği ve geniş dinamik aralik D Sinifi audiophile amplifikator teknolojisine sahiptir ve kanal başina 35 watt i 8 ohm a ve kanal başina 70 watt i 4 ohm a ulaştirarak en geniş hoparlor turleri ve empedans yelpazesiyle uyumluluk sağlar.

1 onde ve 1 arkada olmak uzere 2 USB bağlanti noktasina sahip olan HD-AMP1, en sevdiğiniz iDevice veya USB surucusunu on paneldeki USB bağlanti noktasina ve PC nizi veya Mac inizi arka paneldeki USB-B bağlanti noktasina bağlamanizi sağlar yuksek cozunurluklu ses parcalariniz ve yuksek cozunurluklu sesi bozan dijital gurultuye karşi gelişmiş gurultu yalitimina sahiptir.
Tescilli DSP filtre teknolojimiz olan Marantz Muzikal Dijital Filtreleme ile donatilmiş olan HD-AMP1, 2 dijital filtre algoritmasi arasindan secim yapmanizi sağlar, boylece sesi tam olarak beğeninize gore uyarlayabilirsiniz. Referans sinifi ESS SABER DAC, gunumuzun gelişmiş audiophile yuksek cozunurluklu parcalariyla en yuksek cozunurluk ve en geniş dinamik aralik icin 32 bit / 384 kHz kod cozme ozelliğine sahiptir.
Analog bolumler, analog on uc bloğu, D / A donuşturucu bloğu ve ozel kulaklik amplifikator bloğu dahil olmak uzere ozel HDAM-SA2 modullerimizi icerir.
2 analog giriş ile birlikte 2 optik ve 1 koaksiyel dijital giriş vardir, boylece en geniş kaynak bileşen yelpazesini bağlayabilirsiniz.
Zarif şasi, luks ahşap yan panellerle birlikte sağlam bir fircalanmiş aluminyum on panele sahiptir.
Marantz MusicLink Serisi
Marantz, muzik temellerini kucuk boyutlu, nadiren gorulen tasarim bileşenlerinden yeniden uretmeye odaklanan 1990 yilinda piyasaya surulen bir urun serisi olan MusicLink in yeniden doğuşuyla, saf muzik performansina olan bağliliğini bir kez daha guclendiriyor. Amac basit: dinleyiciye orijinal ses studyosunun tum duygularini ve muzikal detaylarini zarif bir gorunum ve bereketli bir hisle birleştirmek. Keyifli yeni MusicLink Serisinin yaraticisinin bir kez daha Ken Ishiwata olmasi tesaduf değil.


Yuksek cozunurluklu Ses Kod cozme

Ozel HDAM-SA2 teknolojimizle eşleştirilmiş referans sinifi ESS SABER DAC ile donatilmiş olan HD-AMP 1, gunumuzun yuksek cozunurluklu ses formatlariyla en ust duzeyde yuksek cozunurluklu dinleme deneyimi sunar ve 32 ye kadar sikiştirilmamiş ses parcalarinin kodunu cozebilir. -bit / 384-kHz ve ayrica DSD izleri (2.6 / 5.2 / 11.2-MHz). Neredeyse her ornekleme frekansi ile optimum D / A donuşumu icin HD-AMP1, cift ana kuvars saatler ile donatilmiştir.


Marantz Muzikal Dijital Filtreleme

Marantz Muzikal Dijital Filtreleme teknolojimiz, gunumuzun yuksek cozunurluklu ses parcalariyla en ust duzeyde doğruluğu elde eden tescilli dijital filtre algoritmalarini kullanir ve ses kalitesini tam tercihinize gore kolayca uyarlayabilmeniz icin 2 farkli dijital filtreleme seceneği sunariz.


cift USB Bağlanti Noktasi

On panelde, en sevdiğiniz iDevice cihazina doğrudan bağlanti icin uygun bir USB bağlanti noktasi bulunur veya bir USB flash surucu veya NAS bağlayabilirsiniz. Arka panel USB-B bağlanti noktasi, PC nize veya Mac inize doğrudan bağlanti icin ayrilmiştir, boylece en sevdiğiniz yuksek cozunurluklu muzik parcalarini aktarabilirsiniz ve dijital gurultunun ses kalitesini duşurmesini onlemek icin gelişmiş gurultu yalitimi sunar.


USB Otomatik Şarj Işlevi

En sevdiğiniz iDevice cihazinizi on panel USB bağlanti noktasi uzerinden dinleyin ve ayni anda şarj edin. HD-AMP1 bekleme moduna alindiğinda, cihaziniz pil tam kapasiteye ulaşana kadar şarj olmaya devam eder ve ardindan şarj otomatik olarak kapanir. USB bağlanti noktasi, akilli cihaz USB şarj cihazlari tarafindan sağlanan ayni akim cikişi olan tam 1A akim cikişi sağlar.


Gelişmiş D Sinifi Dijital Guc Amplifikatoru

Soğuk calişan gelişmiş D Sinifi dijital guc amplifikatoru aşamasi, geniş frekans tepkisi (50 kHz e kadar), geniş dinamik aralik ve en duşuk bozulma sağlamak icin en son teknolojileri icerir. Kanal başina 35 watt olarak 8 ohm olarak derecelendirilen HD-AMP1, duşuk empedansli hoparlorleri tam olarak caliştirabilir ve kanal başina 70 watt olarak 4 ohm olarak derecelendirilmiştir.


Marantz Guncel Geri Bildirim Teknolojisi

Ilk olarak 55 yildan daha uzun bir sure once efsanevi Marantz tup amplifikatorlerimizde tanitilan Current Feedback teknolojimiz, standart negatif geribildirim yontemine kiyasla doğal sicaklik ve muzikalite sağlayarak, HD-AMP1 in en keyifli dinleme deneyimi icin en yuksek ses doğruluğunu sunmasina yardimci olur.


Marantz HDAM-SA2 Teknolojisi

Ozel Hiper Dinamik Amplifikator Modul teknolojimiz ilk olarak 30 yildan daha uzun bir sure once cok beğenilen CD calarlarimizda tanitildi ve bugun bir Marantz imzasi niteliğinde olmaya devam ediyor. Geleneksel IC yonga op-amfilerini kullanmak yerine, HDAM teknolojisi, geniş frekans tepkisi, ultra hizli donuş hizi ve en duşuk distorsiyon sağlayan hassas ayrik bileşen devre bloklarina sahiptir.

HD-AMP1, analog on uc, D / A donuşturucu bolumu ve ozel kulaklik amplifikatoru bloğu dahil olmak uzere 3 devre bloğunda HDAM-SA2 icerir.coklu Yuksek cozunurluklu Kayipsiz Ses Formatlari Desteklenir

En geniş odyofil yuksek cozunurluklu kayipsiz ses parcalari yelpazesiyle maksimum keyif icin, HD-AMP1 WAV, ALAC, FLAC ve AIFF ses dosyasi turlerinin kodunu cozebilir. Ayrica populer MP3, WMA ve AAC parcalarinin kodunu da cozebilir.

On panel USB bağlanti noktasi araciliğiyla, HD-AMP1 24 bit / 192 kHz yuksek cozunurluklu dosyalari desteklerken, arka panel USB-B bağlanti noktasi 32 bit / 384 kHz ultra yuksek cozunurluklu parcalari destekler.

Ve HD-AMP1, 3 DSD ornekleme frekansinin (2.6 / 5.2 / 11.2-MHz) tumunun kodunu cozebilen cok az sayida dijital audiophile bileşeninden biridir. DSD, SACD nin yuksek cozunurluklu ses formatidir.cift Analog Girişler

Tuner, kasetcalar veya dijital ses cikişlariyla donatilmamiş diğer kaynaklar gibi analog ses kaynaklariyla uyumluluk icin, HD-AMP1 2 analog girişe sahiptir.Ayarlanabilir Kazanc ve HDAM-SA2 ile Ozel Kulaklik Devresi

En geniş kulaklik turleri ve empedans yelpazesi ile en iyi dinleme deneyimini sunmak icin tasarlanan HD-AMP1, ozel HDAM-SA2 teknolojimizi kullanan ozel bir kulaklik amplifikator bloğuna sahiptir. En geniş kulaklik empedans araliği ile optimum eşleşme sağlamak icin 3 kazanc ayari mevcuttur.Premium Sinif Konektorler

Arka panel, en geniş hoparlor kablosu sonlandirmalari yelpazesiyle uyumluluk icin cok yonlu bağlanti ozelliğine sahip ozel SPKT-1 odyofil sinifi hoparlor konektorlerimizle birlikte altin kaplama analog ve koaksiyel giriş konektorlerine sahiptir.Audiophile Yapili Şik Kasa

Kompakt, zarif kasa, 3 karartma seviyesi ve kapali ozelliğine sahip ozel Porthole yuvarlak on panel 2 satirli ekranimizin yani sira eşleşen duğmelere sahip birinci sinif fircalanmiş alaşimli bir on panele sahiptir. Şik ahşap yan paneller luks bir dokunuş katar ve sağlam şasi, maksimum titreşim direnci icin aluminyum alaşimli şasi ayaklarina birleştirilmiş maksimum sağlamlik icin sağlam cift alt plaka yapimiza sahiptir.