Definitive Technology Studio Slim SoundBar | SoundBar | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Definitive Technology Studio Slim SoundBar

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
34.582,83 TL
32.853,60 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.140,00 EUR
Havale Fiyatı : 31.210,92 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Definitive Technology Studio Slim SoundBar

3.1 kanallı Studio Slim, ultra ince kompakt bir çubukta ultra hassas, yüksek çözünürlüklü ev sineması sesi sağlarken, kablosuz subwoofer, yüksek etkili aksiyon sahneleri ve tam kapsamlı film müzikleri için sıkı, doğru bas sunar. Odayı dolduran sesle film izleyin ve Chromecast yerleşik ile Bluetooth veya Wi-Fi üzerinden müzik akışı yapın. Ürünle birlikte verilen HDMI kablosuyla HDMI ARC üzerinden bağlanarak TV'nizden sound bar'a ses gönderin ve çubuğu kontrol etmek için TV'nizin uzaktan kumandasını kullanın. Filmler, Müzik ve Gece Modu için tek düğmeli ön ayarlar, Studio Slim ses çubuğunu ve subwoofer'ı optimize eder.

3.1 kanal sistemi: Gelişmiş ses kod çözme, hassas görüntüleme ve daha geniş bir ses sahnesi için özel sol, orta ve sağ kanal sürücüleri ve amplifikatörleri

Şık, kompakt zarif tasarım: Fırçalanmış koyu alüminyum üst panel minimalist, birinci sınıf bir estetik sağlar ve 1,75 ”inceliğiyle TV'nizi engellemez

Chromecast Yerleşik: Wi-Fi üzerinden kablosuz olarak müzik akışı gerçekleştirin ve Google Asistan ile müziğinizi kontrol etmek için sesli komutları kullanın.

HDMI ARC: Sesi tek bir HDMI kablosuyla Studio Slim'e gönderin ve sound bar'ı kontrol etmek için TV'nizin uzaktan kumandasını kullanın.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor