Devialet Gemini Kulak İçi Kulaklık | Kulak İçi Kulaklık | Kulaklıklar | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Devialet Gemini Kulak İçi Kulaklık

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
13.999,87 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 400,00 EUR
Havale Fiyatı : 13.299,88 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Devialet Gemini Kulak İçi Kulaklık

Yeni nesil kulaklıklarla tanışın. Ses sevdiğimiz müzik, kaçınmak istediğimiz gürültü ve kaçırmak istemediğimiz seslerdir. Karşınızda Devialet Gemini True Wireless kulakiçi kulaklıklar: size tüm boyutlarıyla en iyi sesi verir. On beş yıllık akustik Ar-Ge ve mühendisliği, hareket halindeyken keyfini çıkarabileceğiniz taşınabilir bir tasarım.

Devialet Gemini uygulaması, Devialet derin sesinin ve aktif gürültü iptalinin keyfini çıkarabilmeniz ve ayrıca basitleştirilmiş tek cihaz eşleştirme, daha net sesli aramalar ve bir dizi pil iyileştirmesinin keyfini çıkarabilmeniz için yakın zamanda derinlemesine yeniden tasarlandı.

Devialet Gemini, 24 saate kadar özgürlük sunar: kulaklığınızla tek bir şarjla 6 saate kadar.

Devialet Gemini'nin şekli her tür kulağa uyacak şekilde tasarlanmıştır. Bir dizi XS/S/M/L kulak ucu arasından seçim yapın ve kendinizi rahat ettirin. Devialet Gemini uygulaması, kulaklarınıza en uygun ipuçlarını belirlemek için yalnızca 5 saniyeye ihtiyaç duyar.

Gemini'nin ergonomik şekli, arkadaki hepsi bir arada dokunmatik düğme sayesinde zahmetsiz kullanım için özenle tasarlanmıştır: patentli Aktif Gürültü Önleme veya Şeffaflık modlarını açın, sesli asistanınızı etkinleştirin, müziğinizi oynatın/duraklatın ve daha fazlasını yapın. kulak şekliniz ne olursa olsun mükemmel uyumun keyfini çıkarırken.

Siri veya Google Sanal Asistanınızı tek dokunuşla etkinleştirin.

Bir aramayı yanıtladığınızda, kulaklığınız otomatik olarak uyarlanmış bir gürültü engelleme düzeyi sunar. Böylece aramanıza rahatlık ile odaklanabilirsiniz.

En yeni, en yüksek kaliteli Bluetooth sesini sunan Qualcomm®? aptX™?codec sayesinde müziğin keyfini en iyi şekilde çıkarın.

IPX4 derecesi, toza ve su sıçramalarına karşı direnci garanti eder.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor