Devialet Mania Portable Speaker | Wireless Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Devialet Mania Portable Speaker

53.011,95 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.500,00 EUR
Havale Fiyatı : 50.361,35 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Devialet Mania Portable Speaker

Özgür ruhlu tarafını keşfet ve her anı duyusal bir çılgınlığa dönüştür. Karşınızda ilk yüksek high-fidelity hoparlörümüz Devialet Mania. Uyarlanabilir çapraz stereo sistemi sayesinde Devialet Mania, her türlü fiziksel alana uyum sağlayan bir ses sahnesi ve özgür bir ses yaklaşımı sunar:

Son teknoloji ürünü Devialet teknolojileri, her alanı ve etkileşimi genişleten 360° stereo ses deneyimi sunar. En sevdiğiniz müzikleri çalın, üzerinize ve çevrenize bıraktığı duygusal hissi hissedin. Devialet Mania, metamorfik ses.

Taşınabilir, Akıllı ve Kolayca Bağlanabilir.

Alanınızın sınırlarını zorlayın. Devialet, Mania ile Devialet'in ikonik estetik anlayışını taşınabilir hoparlör biçimine dönüştürdü. Hareket kolaylığı sağlayan tutma yeri. Dayanıklılık için IPX4 dayanıklı sınıf ve Devialet'in 10 saate kadar kablosuz akış sağlayan ilk dahili pili. Uzun süreli bir izlenim bırakan zenginleştirilmiş dinleme ile saf bir infüzasyon deneyimi yaşayın.

Sadece Devialet Mania’nın etkileyici sesi değil, aynı zamanda kalitesi de ön planda. Özel ses saflığımızı taşınabilir biçime dönüştürmemiz dört yıl sürdü ve Devialet Mania da 30-20,000 hertz aralığı, kemiklerinizi hissedebileceğiniz bas ve kalite takıntısını ortadan kaldırabilecek sonucu. Bir kez dinlediğinizde ses kalitesine dayanamayacaksınız ve bu alışkanlığı asla engellemeyeceksiniz.

Devialet Ses İmzası.

Yönlü akıcılığı deneyimleyin. Devialet Mania, duygu karıştırıcı, çapraz stereo sesi homojen bir şekilde dağıtmak üzere tasarlanmıştır. Gerçek zamanlı akustik haritalama teknolojisi ASC-Aktif Stereo Kalibrasyonu sayesinde, dört mikrofonlu akıllı dizi, Devialet Mania'nın konumunu algılar ve sizi içine çeken bir dinleme için en uygun çalma modunu etkinleştirir.

Sorunsuz akış. Devialet Mania'nın çift akış özelliği sayesinde Wi-Fi veya Bluetooth ® arasında seçim yapabilirsiniz. İçeride Spotify Connect ve Airplay 2'yi (Apple kullanıcıları için) kullanmak için Wi-Fi yoluyla bağlanın. Devialet Mania'yı dışarıya götürürken Bluetooth ® otomatik olarak etkinleşir.

Ses asistanı özellikleri, evinizin her yerinde kusursuz bir deneyim için Devialet Mania'nızı kontrol etmenizi sağlar. Wi-Fi'a bağlıyken "Alexa"yı bekleyip ses kontrollü hoparlörün tüm kolaylığının keyfini çıkarın: Haberleri dinleyin, hava durumunu kontrol edin, akıllı ev cihazlarını kontrol edin veya sesi açın ve saf sese erişin.

Devialet’in ilk taşınabilir hoparlörü olan Devialet Mania, ürünü lüks nomadism içine sabitleyebilen değerli bir parçaya sahiptir. Devialet'in her alandaki ses imzasından yararlanmak için Devialet Mania, orta ses seviyelerinde 10 saate kadar kesintisiz çalmanın keyfini çıkarmak için 3200mAh lityum-iyon pil içerir. USB-C Güç Dağıtımı hızlı şarj protokolü sayesinde tam döngü şarj işlemi yaklaşık 3 saat sürer.

İlk kablosuz şarj istasyonumuz olan Devialet Mania Station, ürün çalışırken ya da çalışmasa da pili dolu tutmak için özel bir pim-bakır hat bağlantısına dokunur. Opéra de Paris hoparlör ile birlikte gelen istasyon, ürünü üzerine bırakmak ve müzik dinleme tarzlarını kolaylaştırmak isteyenler için ek aksesuar olarak ayrıca satılır. Şarj süresi, Devialet Mania istasyonu kullanılarak aynı kalır veya değişmez.

Devialet'in eskime ile mücadele etme tutkusunu takip etmek için, ürünün pilinin tamamen değiştirilebileceğini unutmamanızı isteriz. Son olarak, Devialet Mania suya dayanıklı tasarımı sayesinde IPX4 olarak sınıflandırılmıştır. Ürün, her yerde müzik dinlemek için havuz veya mutfak lavabosunun yanına bile yerleştirilebilir.

Devialet Mania, akustik mimari bakış açısından dikkat çekici bir boyut-performans oranı ve taşınabilir deneyimi yepyeni bir düzeye taşıyor. Altı sürücüye sahip hoparlör, 30 Hz'ye kadar düşük ve 20 kHz'e kadar yüksek frekanslarda 95 dB'lik güçlü ses sağlayarak kristal tiz deneyimi ve kemiklerinizi hissedebileceğiniz derin bas sesleri dağıtır.

360 Derece Stereo Ses.

Devialet Mania, dinamik orta frekans aralığı ve net yüksek tonlar oluşturan dört tam aralıklı hoparlöre sahiptir. Her köşesine stratejik olarak yerleştirilen bu hoparlörler, her yönde 360 derece stereo ses sağlamak için çapraz stereo mimari ile birleştirilmiştir. Herkes etrafında durduğu zaman aynı deneyimi yaşar.

Bu benzersiz akustik mimari, herhangi bir mekanik titreşimi daha da iptal etmek için Devialet tarafından tasarlanmış itme konfigürasyonunda iki adet yüksek kıvrımlı woofer tarafından tamamlanır. Buna ek olarak, Devialet'in patentli SAM ® teknolojisi ürünün ses sinyalini tanımasına ve sürücünün özgüllerine uyarlamasına olanak tanır. Devialet Mania'nın ürettiği orijinal kayıt ve akustik basınç, bozulmayı ortadan kaldırmak ve bas işlemeyi geliştirmek için mükemmel bir uyum içinde ortaya çıkar.

Devialet Mania, Phantom ve Devialet Dione ile aynı yardımcı uygulamayı kullanıyor: Devialet uygulaması

Bu uygulama, dinleme deneyimini zenginleştiren ve en son güncellemelere sürekli erişim sunan çok çeşitli dinleme modları, özellikler ve bağlantı seçenekleri sunar. App Store veya Play Store üzerinden indirildiğinde hoparlörü istediğiniz odaya yüklemek ve yapılandırmak için yalnızca birkaç adım gerekir.

Uygulama, Devialet Mania'yı kontrol etmek için güçlü ve akıllı bir yardımcıdır. Uyumlu protokoller aracılığıyla çok sayıda akış hizmetinden yararlanan açık ve çok yönlü bir yazılım ekosistemi ve doğrudan uygulama içinde oynatılan eğitimler sağlar.

Ayrıca kullanıcının farklı odalarda ses seviyesini hassas bir şekilde kontrol etmesine olanak tanır ve çift bantlı ekolayzer sayesinde ses işlemeyi ayarlama olanağı sunar. Devialet uygulaması, bas yoğunluğunu azaltan LED devre dışı bırakma veya bas azaltma gibi birçok hoparlör ayarına da erişim sağlar. Kullanıcılar pil seviyeleriyle ilgili genel bilgiler de alabilir.

Son olarak, Devialet uygulaması sayesinde her kullanıcı ürünün dahili belleğinin en son güncellemelerine ve en son düzeltme ve geliştirmelere erişebilir.
 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor