Devialet Phantom I 103 dB Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Devialet Phantom I 103 dB Aktif Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
120.574,94 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 3.445,00 EUR
Havale Fiyatı : 114.546,19 TL
Sepete Ekle

Devialet Phantom I 103 dB Aktif Hoparlör

Phantom, Devialet'in üzerinde çalıştığı vizyonu somutlaştırıyor: sesi hayatımızda hak ettiği yere yükseltmek, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere benzersiz karmaşık ve hareketli bir dinleme deneyimi sunmak. Phantom, piyasaya sürülmesinden bu yana hoparlör oyununda devrim yaratıyor ve akustik mükemmellik için bir referans haline geldi. Phantom, bir dizi radikal patentli teknolojiyi birleştirerek, ses üretimi zincirinin her adımında beklentileri sürekli olarak alt üst eder.

İster Bluetooth veya Wi-Fi, ister optik ister analog olsun, Phantom'un açık mimarisi sevdiğiniz müziğe doğrudan ulaşmanızı sağlar.

AirPlay 2: Apple kullanıcıları, AirPlay 2 ile Phantom'ları üzerinde ek bir kontrol katmanının keyfini çıkarabilir.

Spotify Connect: Spotify kullanıcıları, Spotify Connect'in yardımıyla favori çalma listelerini favori hoparlörlerinde yayınlayabilir. Bütün bunlar gerekli mi? Uygulama ve bir Wi-Fi bağlantısı.

Roon Ready: UPnP ve analog/optik girişe ek olarak, Phantom sahipleri Roon'un akış protokolünü kullanarak 24 bit örnek hızlı müziğin keyfini çıkarabilir. Phantom, Roon'a herhangi bir yapılandırma adımı olmadan sorunsuz bir şekilde bağlanır ve kullanıcıların mükemmel yüksek çözünürlüklü sesin keyfini kolaylıkla çıkarmasını sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor