Devialet Phantom I 108 dB Opéra de Paris Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Devialet Phantom I 108 dB Opéra de Paris Aktif Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
189.958,75 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 5.374,99 EUR
Havale Fiyatı : 180.460,81 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Devialet Phantom I 108 dB Opéra de Paris Aktif Hoparlör

Phantom I Opera de Paris | Devialet, yalnızca benzersiz bir ses mühendisliği parçası değildir. Aynı zamanda dünyanın en büyük kültür kurumlarından birine bir övgü. 350 yıllık kültürel başına buyruk bir kişi ile 21. yüzyılda yeni başlayan bir teknoloji şirketi tarafından paylaşılan mükemmellik vizyonunu somutlaştırıyor.

Phantom, Devialet'in üzerinde çalıştığı vizyonu somutlaştırıyor: sesi hayatımızda hak ettiği yere yükseltmek, dünyanın dört bir yanındaki izleyicilere benzersiz karmaşık ve hareketli bir dinleme deneyimi sunmak. Phantom, piyasaya sürülmesinden bu yana hoparlör oyununda devrim yaratıyor ve akustik mükemmellik için bir referans haline geldi. Phantom, bir dizi radikal patentli teknolojiyi birleştirerek, ses üretimi zincirinin her adımında beklentileri sürekli olarak alt üst eder. Sıfır bozulma, sıfır doygunluk, sıfır arka plan gürültüsü.

Devialet Uygulamanız (iOS ve Android için) sayesinde tüm evinizi senfonide senkronize edin veya her odada farklı bir şey yayınlayın. Multiroom ile artık oynamanın daha da fazla yolu var:

Multi-Zone Play, herhangi bir Phantom'u gruplandırmanıza ve sesin tüm alanınızda şarkı söylediğini hissetmenize olanak tanır.

Single-Zone Play, bir sonraki seviye ses deneyimi için Phantom'larınızı tek bir alanda karıştırmanıza ve eşleştirmenize olanak tanır.

Bireysel Oyun, kanepede bir podcast yutulurken mutfakta caz çalmanıza izin verir. Ve herkes doğrudan Devialet Uygulamasından kendi ses seviyesini kontrol edebilir ve bölgeleri yönetebilir.

Ayrıca, Phantom'un iOS kullanıcılarına Airplay 2 aracılığıyla çok odalı bir kurulumun keyfini çıkarma seçeneği sunduğunu da unutmayın.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor