Elipson Planet L 2.0 Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
21.058,04 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.140,00 EUR
Havale Fiyatı : 20.005,14 TL
Sepete Ekle

Elipson Planet L 2.0 Hoparlör

Elipson geleneğini takip eden Planet L, küresel şekline özgü olağanüstü müzik niteliklerine sahip mükemmel bir kompakt hoparlördür.

Planet L hoparlörü, mükemmel müzik performansı ve çarpıcı bir cilaya sahip özellikle çekici bir tasarım elde etmek amacıyla son teknoloji akustik teknolojileri alanında iki yıllık araştırmanın meyvesidir.

17 cm koaksiyel orta kademe / düşük sürücü ve 25 mm kubbeli tweeter ile donatılmış bu bas refleks hoparlör, herhangi bir şarkının ilk notalarından olağanüstü bir dinleme deneyimi sağlar. Titiz yapısı (mükemmel atalet için ağır ve sert), temiz ve kaslı bas iletimi sağlar. Planet L, farklı damgalar ve kayıtlar arasında dikkate değer bir tutarlılıkla olağanüstü nötr bir ses sunar (aşırı orta, yüksek veya düşük yok). Tizler yumuşak ve ipeksi, ortalar dolu ve duyusal ve baslar son derece duyarlı ve sıkı. Planet L, yüksek çözünürlük ve enerji arasında doğru dengeyi kurar.

Koaksiyel hoparlörün sunduğu mükemmel yönlülük sayesinde stereo ses sahnesi geniştir. Planet L'yi duvara veya tavana monte etmek için isteğe bağlı bağlantılar kullanılabilir.

Teknik Özellikler

Yol Sayısı: 2

Tweeter: 1 "

Orta bas sürücüsü: 6,5 "

Önerilen Amplifikatör: 30-80 W

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 48 Hz - 20 kHz

Hassasiyet: 90 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Renkler: Mat yüzeyli Mercury Ice, Neptune Stone veya Saturn Dust. Siyah, beyaz veya kırmızı lake.

Boyutlar (G x Y x D): 428 x 405 x 423 mm

Boyutlar Ø: 290 mm

Ağırlık: 8,5 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor