Elipson Planet L 2.0 Hoparlör | Raf Tipi Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Planet L 2.0 Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
47.710,71 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.350,00 EUR
Havale Fiyatı : 45.325,18 TL
Sepete Ekle

Elipson Planet L 2.0 Hoparlör

Doğrudan Elipson geleneğinden türetilen Planet L , küresel yüküyle bağlantılı olarak olağanüstü müzikal niteliklere sahip mükemmel bir kompakt hoparlördür. Daha 1969'da AS-30 modeli, Elipson'ın küre hoparlörlerinin geliştirilmesinde uluslararası bir itibar kazanmasını sağlamıştı. Bugün Planet L , bu Fransız-Fransız geleneğinin yeniden canlanmasına işaret ediyor.

Elipson Planet L hoparlör , mükemmel müzik performansı ve en güzel etkiye sahip cila sayesinde en çekici tasarımı elde etmek için en iyi akustik teknolojilerin uygulanmasına yönelik 2 yıllık araştırmanın sonucudur. 25 mm kubbe tweeter ile 17 cm koaksiyel orta/bas sürücüsü ile donatılmış bu bas refleks tipi hoparlör, ilk notalardan itibaren mükemmel akustik duyumlar sağlar. Çok düzgün yapısı (mükemmel atalet için ağır ve sert) temiz ve sağlam bir bas kaydı sağlar. Elipson Planet L'yi dinlemekdamgaların büyük bir tutarlılığının ve kayıtların homojenliğinin eklendiği örnek niteliğinde bir tarafsızlık gösterir (ortam, bas veya tiz aşırı vurgulanmaz). Tiz yumuşak ve ipeksi, orta aralık tam ve şehvetli, son olarak bas hızlı ve sıkı. Elipson Planet L , tanım ve dinamikler arasında doğru dengeyi kurar. Stereoda, koaksiyel hoparlörün izin verdiği mükemmel ses odaklaması sayesinde ses sahnesi geniştir

Elipson Planet L kompakt hoparlör çeşitli renklerde mevcuttur: klasik siyah, beyaz ve kırmızı kaplamalara ek olarak, Fransız üretici artık Mercury Ice, Neptune Stone ve Saturn Dust renklerini de sunmaktadır.

Teknik Özellikler

Yol Sayısı: 2

Tweeter: 1 "

Orta bas sürücüsü: 6,5 "

Önerilen Amplifikatör: 30-80 W

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 48 Hz - 20 kHz

Hassasiyet: 90 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Renkler: Mat yüzeyli Mercury Ice, Neptune Stone veya Saturn Dust. Siyah, beyaz veya kırmızı lake.

Boyutlar (G x Y x D): 428 x 405 x 423 mm

Boyutlar Ø: 290 mm

Ağırlık: 8,5 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor