Elipson Prestige Facet 10 Subwoofer | Subwoofer | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 10 Subwoofer

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
35.874,83 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.025,00 EUR
Havale Fiyatı : 34.081,09 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 10 Subwoofer

PF SUB8'den daha büyük olan PF SUB10, kaslı ve çok yönlü bir subwoofer'dır. Derin ve hassas bası, ev sineması meraklılarını memnun edecek olağanüstü bir ses sahnesi yaratır.

Subwooferlar, bir ev sineması kurulumunun temel bir parçasıdır. Elipson SUB10, filmlerinize genişlik ve derinlik katmak için tercih edilen unsurdur. Bas refleks konfigürasyonunda kurulu 26 cm'lik bir sürücü ile donatılmıştır. Bu nedenle, önemli miktarda ses basıncı üretmek ve fiziksel bir dinleme deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. Elipson SUB10'un zarif tasarımlı kabini, Prestige Facet ailesinden özel teknolojileri miras alır ve siyah, beyaz veya ceviz olarak mevcuttur. Subwoofer'ın çok doğrusal frekans tepkisi 27 Hz ile 150 Hz (± 3 dB) arasında değişir.

Çok yönlü, şekillendirilmiş silikon çevre halkası kırınımları sınırlar ve bölme etkisini en aza indirir. Frekans yanıtı eğrisi bu nedenle daha kademelidir ve dinleme deneyimi daha rahattır. Subwoofer'ın altında bulunan bas refleks portu, subwoofer'ın nereye yerleştirildiğine bakılmaksızın tüm dinleme odası boyunca düşük ve kızılötesi frekansların yayılmasını iyileştirir.

Entegre D Sınıfı amplifikatör 250 watt güç geliştirir. Sürücünün çapı ve performansı, Elipson Sub10'u ev sineması kurulumunuzu tamamlamak ve Yedinci Sanat'ın gerektirdiği tüm yoğunluğu getirmek için tercih edilen bir unsur haline getiriyor.

Teknik Özellikler

Amplifikatör Gücü: 250 watt

Amplifikatör Tipi: Sınıf D Bant Genişliği: 35-150 Hz (± 3 dB)

Hat Girişleri: L / R LFE girişi (L kanalı ile paylaşılır)

Boyutlar (G x Y x D): 350 x 374 x 383 mm

Ağırlık: 15,5 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor