Elipson Prestige Facet 11C Center Hoparlör | Center Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 11C Center Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
13.299,84 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 380,00 EUR
Havale Fiyatı : 12.634,85 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 11C Center Hoparlör

Kompakt bir merkez kanal hoparlörü olan Prestige Facet 11C, ince ve gerçekçi bir diyalog reprodüksiyonu sunar.

Yüksek hassasiyetli diyaloglar: Elipson Prestige Facet 11C hoparlörü, filmleriniz için gerçekçi ve ayrıntılı bir diyalog reprodüksiyonu sunmasını sağlayan bir dizi yenilikçi teknoloji sunar. En göze çarpanı, inkar edilemez şekilde her sürücüyü çevreleyen ve seriye adını veren oyulmuş yüzlerin halkasıdır. Titiz bir tasarım süreci, optimum akustik performansı sağlarken zarif bir kaplama, hoparlörün iç dekorunuzla uyumlu bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanır. Prestige Facet 11C, siyah, ceviz ve beyaz renklerde mevcuttur. Çift katmanlı ön panele siyah veya beyaz bir lake uygulanır. Bu merkez kanal hoparlörü, titreşimleri sınırlandırmak ve dolayısıyla distorsiyonu azaltmak için mermi şeklindeki faz fişlerine sahip bir çift 14 cm sürücü ile donatılmıştır.

55 Hz kadar düşük frekansları yeniden üretebilir ve 120 W'lık sürekli güç oranına sahiptir. 25 mm'lik yumuşak kubbeli bir tweeter, yüksekleri incelikli ve hassas bir şekilde üretir. Her sürücüyü çevreleyen çok yönlü, oyulmuş silikon çevresel halkalar, bölme etkisini azaltır ve kırınımı sınırlar. Sonuç, diyalogların son derece hassas bir şekilde yeniden üretilmesidir. Konuşmacının kabinine ekstra özen gösterildi. Lake ön panel iki yoğun, kalın malzemeden oluşur ve birkaç iç braket ile güçlendirilmiştir. Konuşmacının dik eğimli filtresi, yüksek verimli, audiophile sınıfı bileşenlere dayanır.

Yüzey kalitesine gelince, göz ardı edilmiyor ve birinci sınıf kaliteli vinil ve lake ön panel gibi faydalar sunuyor. Elipson'da arka da ön taraf kadar önemlidir. Tasarımcılarımız, sinyal iletimini en üst düzeye çıkarmak için gümüş kaplamalı kontaklardan yararlanırken, çift kablolama ve biamplifing olanağı sunan yuvarlak, üst düzey çift hoparlör terminalleri oluşturdu. Muz fişleri de terminallere bağlanabilir. Prestige Facet 11C'nin yüksek hassasiyeti (92 dB), herhangi bir ev sineması alıcısı ile eşleştirilmesine izin verir. Prestige Facet ailesinin geri kalanıyla birleştirildiğinde, izleme seanslarınız sırasında ses sahnesini optimize bir şekilde yeniden üretebilen homojen bir topluluk elde edeceksiniz.

Teknik Özellikler

Güç: 120 W RMS

Tweeter: 1 "

Orta Bas Sürücüsü: 2 x 5 "

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 55 Hz - 25 kHz

Hassasiyet: 92 dB

Empedans: 6 Ohm

Boyutlar (G x Y x D): 470 x 176 x 180 mm

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor