Elipson Prestige Facet 14F BT Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 14F BT Aktif Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
65.006,23 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.785,00 EUR
Havale Fiyatı : 61.755,92 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Elipson Prestige Facet 14F BT Aktif Hoparlör

Yayın yapan hayranların yüksek kaliteli sesi keşfetmesine yardımcı olma arzusundan ilham alan Elipson, ilk bağlantılı yer tipi hoparlörlerini piyasaya sürüyor. Artık kolay kurulum ve yüksek kaliteli ses arasında seçim yapmaya gerek yok: PF14F BT, modern ve zarif bir tasarımın yanı sıra her ikisini birden sunuyor.

Prestige Facet 14F BT, Facet ailesinin yeni nesil bağlı stereo hoparlörlerden biri olmasını sağlar.

Yüksek kaliteli ve kablosuz hoparlörler arasında hibrit olan Prestige Facet 14F BT size her iki dünyanın da en iyisini sunar. Hi-fi dünyasından, tüm Bluetooth cihazlarınızla uyumlu olurken hassas ve son derece müzikal ses üretme yeteneğini benimserler.

Prestige Facet 14F ile aynı üretim kalitesinden faydalanan Prestige Facet 14F BT, ek olarak, uzun ömürlü üstün kaliteli bileşenler kullanan 150W gücünde bir D sınıfı amplifikatörü entegre eder.

Kurulumu kolaydır, bunları şebekeye takın ve uyumlu akıllı telefonunuzu, tabletinizi veya bilgisayarınızı Bluetooth alıcısına bağlayın, böylece günlük kullanım kolaylığı sağlar. Ek olarak, HD Bluetooth alıcısı, audiophile ses kalitesi için 24 bit desteği sunar.

Ayrıca bir fono girişi ve bir optik dijital giriş dahil olmak üzere birkaç analog girişle donatılmış olan Prestige Facet 14F BT çok yönlüdür.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor