Elipson Prestige Facet 14F Kule Tipi Hoparlör | Kule Tipi Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 14F Kule Tipi Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
56.812,07 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.560,00 EUR
Havale Fiyatı : 53.971,47 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 14F Kule Tipi Hoparlör

Prestige Facet 14F, 2 buçuk yollu bir yerde duran hoparlördür. Düşüklerde derin ve canlı olduğu için yükseklerde eşit derecede net ve ayrıntılı olan bu hoparlör, favori parçalarınızı yeniden keşfetmenize olanak tanıyacak.

Elipson Prestige Facet 14F hoparlörü, bir dizi yenilikçi teknolojiyi tanıtır. En göze çarpanı, inkar edilemez şekilde her sürücüyü çevreleyen ve seriye adını veren oyulmuş yüzlerin halkasıdır. Titiz bir tasarım süreci, optimum akustik performansı sağlarken zarif bir kaplama, hoparlörün iç dekorunuzla uyumlu bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanır. Prestige Facet 14F siyah, ceviz ve beyaz renklerde mevcuttur. Yüksek kaliteli bir kaplamanın işaretleri, siyah veya beyaz bir cila uygulanan çift katmanlı bir ön paneli içerir. Bu yerde duran hoparlör, bir bas sürücüsü ve 17 cm orta-düşük sürücü ile donatılmıştır. Sonuncusu, titreşimleri sınırlandırmak ve sonuç olarak distorsiyonu azaltmak için mermi şeklinde bir faz fişi ile donatılmıştır. 25 mm'lik yumuşak kubbeli bir tweeter, yüksekleri incelik ve hassasiyetle yeniden üretir. Her sürücüyü çevreleyen çok yönlü, oyulmuş silikon çevresel halkalar, bölme etkisini azaltır ve kırınımı sınırlar.

Sonuç, daha doğrusal bir yanıt eğrisi ve daha yumuşak bir dinleme deneyimidir. Konuşmacının kabinine ekstra özen gösterildi. Lake ön panel iki yoğun, kalın malzemeden oluşur ve birkaç iç braket ile güçlendirilmiştir. Konuşmacının dik eğimli filtresi, yüksek verimli, audiophile sınıfı bileşenlere dayanır. Yüzey kalitesine gelince, göz ardı edilmiyor ve birinci sınıf kaliteli vinil ve lake ön panel gibi faydalar sunuyor. Elipson'da arka da ön taraf kadar önemlidir. Bu nedenle tasarımcılarımız, sinyal iletimini en üst düzeye çıkarmak için gümüş kaplı kontaklardan yararlanırken çift kablolama ve biamplifleme olanağı sunan yuvarlak, üst düzey çift hoparlör terminalleri yarattı. Muz fişleri de terminallere bağlanabilir. Nötr ve doğru olan bu hoparlör, renk içermeyen ve orijinal kayda sadık ses sunar.

Hiçbir sertlik belirtisi olmadan ustalıkla yeniden üretildiği için her parçadan pürüzsüzlük ve huzur izlenimi yayılıyor. Prestige Facet 14F'nin yüksek hassasiyeti, kanal başına 150 W veya daha az güç oranına sahip herhangi bir amplifikatörle eşleştirilmesine izin verir. Canlı performansı, onu çok kanallı bir ev sineması kurulumu için mükemmel bir sol veya sağ ön kanal hoparlörü yapar.

Teknik Özellikler

Güç: 150 W RMS

Tweeter: 1 "

Orta Bas Sürücüsü: 6,5 "

Woofer: 6,5 "

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 38 Hz - 25 kHz

Hassasiyet: 92 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Boyutlar (G x Y x D): 238 x 1026 x 351 mm

Ağırlık: 20,5 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor