Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
30.450,08 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 870,00 EUR
Havale Fiyatı : 28.927,57 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 6B BT Aktif Hoparlör

Prestige Facet serisinin küçük kız kardeşi, günümüz dünyasına bağlanmak için entegre bir amplifikatör ile donatılmıştır. PF6B BT ile Elipson, Connected High-Fidelity adını verdiği şeyi yarattı. Yüksek kaliteli hoparlörler aracılığıyla gerçek bir stereo ses yayını ile yayın meraklıları dünyanın en sevilen parçalarını yeniden keşfedecekler.

Prestige Facet 6B BT, Facet ailesinin yeni nesil bağlı hoparlörler arasında sayılmasına olanak tanır. Yüksek doğruluk ve bağlı hoparlörlerin kavşağında duran bu model, her iki dünyanın da en iyisini sunar. Hi-fi evreninden, tüm Bluetooth cihazlarıyla kablosuz bağlantı ve uyumluluk sunarken, hassas ve son derece müzikal sesini miras alır.

Prestige Facet 6B ile aynı üretim kalitesinden yararlanan Prestige Facet 6B BT, ek olarak bir D Sınıfı amplifikatöre sahiptir ve güç kaynağı için enerji verimli bileşenlere güvenir.

Kurulumu kolaydır, basitçe şebeke kaynağına takılması ve bir akıllı telefon, tablet veya Bluetooth özellikli bilgisayarla eşleştirilmesi gerekir, böylece size günlük olarak basitleştirilmiş bir kullanıcı deneyimi garanti eder. APTX Bluetooth alıcısı, yüksek çözünürlüklü dosyaları yönetir.

Ayrıca bir fono girişi de dahil olmak üzere çeşitli analog girişlerle ve bir dijital optik girişle donatılmış olan Prestige Facet 6B BT, son derece çok yönlüdür.

Teknik Özellikler

Güç: 2 x 70 W RMS

Tweeter: 1 "

Orta Bas Sürücüsü: 5 "

Amplifikatör: Classe D

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 57 Hz - 25 kHz

Hassasiyet: 90 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Giriş: RCA , RCA Fono, 3,5 mm Jak, Optik S / PDIF

Çıkış: Sub Out (± 3dB'de 20-220 Hz)

Bluetooth: Evet

aptX: Evet

Boyutlar (G x Y x D): 176 x 298 x 225 mm

Ağırlık: Aktif: 7 kg / Pasif: 5,6 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor