Elipson Prestige Facet 6B Raf Tipi Hoparlör | Raf Tipi Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 6B Raf Tipi Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
21.558,17 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 610,00 EUR
Havale Fiyatı : 20.480,26 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 6B Raf Tipi Hoparlör

PF6B hoparlör, Facet serisindeki en küçük modeldir. Kompakt boyutu sayesinde her rafa veya masaya rahatlıkla yerleştirilebilir. Küçük alanlar için ideal olan PF6B, surround ses ev sineması düzenlemesinde de kullanılabilir.

Elipson Prestige Facet 6B hoparlörü, bir dizi yenilikçi teknolojiyi tanıtır. En göze çarpanı, inkar edilemez şekilde her sürücüyü çevreleyen ve seriye adını veren oyulmuş yüzlerin halkasıdır. Titiz bir tasarım süreci, optimum akustik performansı sağlarken zarif bir kaplama, hoparlörün iç dekorunuzla uyumlu bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanır. Prestige Facet 6B siyah, ceviz ve beyaz renklerde mevcuttur. Çift katmanlı ön panele siyah veya beyaz bir lake uygulanır. Serideki en yeni model, titreşimleri sınırlandırmak ve dolayısıyla distorsiyonu azaltmak için mermi şeklinde bir faz fişine sahip 14 cm'lik düşük orta kademe bir sürücü ile donatılmıştır. 25 mm'lik yumuşak kubbeli bir tweeter, yüksekleri incelik ve hassasiyetle yeniden üretir.

Her sürücüyü çevreleyen çok yönlü, oyulmuş silikon çevresel halkalar, bölme etkisini azaltır ve kırınımı sınırlar. Sonuç, daha doğrusal bir yanıt eğrisi ve daha yumuşak bir dinleme deneyimidir. Konuşmacının kabinine ekstra özen gösterildi. Lake ön panel iki yoğun, kalın malzemeden oluşur ve birkaç iç braket ile güçlendirilmiştir. Konuşmacının dik eğimli filtresi, yüksek verimli, audiophile sınıfı bileşenlere dayanır. Yüzey kalitesine gelince, göz ardı edilmiyor ve birinci sınıf kaliteli vinil ve lake ön panel gibi faydalar sunuyor. Elipson'da arka da ön taraf kadar önemlidir.

Tasarımcılarımız, sinyal iletimini en üst düzeye çıkarmak için gümüş kaplamalı kontaklardan yararlanırken, çift kablolama ve biamplifing olanağı sunan yuvarlak, üst düzey çift hoparlör terminalleri oluşturdu. Muz fişleri de terminallere bağlanabilir. Nötr ve doğru olan bu küçük hoparlör, renksiz ve orijinal kayda sadık ses sağlar. Hiçbir sertlik belirtisi olmadan ustalıkla yeniden üretildiği için her parçadan pürüzsüzlük ve huzur izlenimi yayılıyor. Prestige Facet 6B'nin yüksek hassasiyeti, kanal başına 70 W veya daha az güç oranına sahip herhangi bir amplifikatörle eşleştirilmesine izin verir. Canlı performansı, onu bir ev sineması kurulumu için mükemmel bir surround ses hoparlörü yapar.

Teknik Özellikler

Güç: 70 W RMS

Tweeter: 1 "

Orta Bas Sürücüsü: 5 "

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 57 Hz - 25 kHz

Hassasiyet: 90 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Boyutlar (G x Y x D): 176 x 298 x 225 mm

Ağırlık: 5,6 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor