Elipson Prestige Facet 8B Raf Tipi Hoparlör | Raf Tipi Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Prestige Facet 8B Raf Tipi Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
31.499,92 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 900,00 EUR
Havale Fiyatı : 29.924,93 TL
Sepete Ekle

Elipson Prestige Facet 8B Raf Tipi Hoparlör

Yüzey kalitesi ve doğal ve hassas sesiyle dikkat çeken Prestige Facet 8B kitaplık hoparlörleri, küçük alanlar için ideal bir çözüm sunar.

Elipson Prestige Facet 8B hoparlörü, bir dizi yenilikçi teknolojiyi tanıtır. En göze çarpanı, inkar edilemez şekilde her sürücüyü çevreleyen ve seriye adını veren oyulmuş yüzlerin halkasıdır. Titiz bir tasarım süreci, optimum akustik performansı sağlarken zarif bir kaplama, hoparlörün iç dekorunuzla uyumlu bir şekilde uyum sağlamasına olanak tanır.

Prestige Facet 8B, siyah, ceviz ve beyaz renklerde mevcuttur. Yüksek kaliteli bir kaplamanın işaretleri, siyah veya beyaz bir cila uygulanan çift katmanlı bir ön paneli içerir. Orta büyüklükte, titreşimleri sınırlandırmak ve dolayısıyla distorsiyonu azaltmak için mermi şeklinde bir faz fişine sahip 17 cm’lik düşük orta kademe bir sürücü ile donatılmıştır. 25 mm’lik yumuşak kubbeli bir tweeter, yüksekleri incelik ve hassasiyetle yeniden üretir. Her sürücüyü çevreleyen çok yönlü, oyulmuş silikon çevresel halkalar, bölme etkisini azaltır ve kırınımı sınırlar. Sonuç, daha doğrusal bir yanıt eğrisi ve daha yumuşak bir dinleme deneyimidir.

Konuşmacının kabinine ekstra özen gösterildi. Lake ön panel iki yoğun, kalın malzemeden oluşur ve birkaç iç braket ile güçlendirilmiştir. Konuşmacının dik eğimli filtresi, yüksek verimli, audiophile sınıfı bileşenlere dayanır. Yüzey kalitesine gelince, göz ardı edilmiyor ve birinci sınıf kaliteli vinil ve lake ön panel gibi faydalar sunuyor.

Elipson’da arka da ön taraf kadar önemlidir. Bu nedenle tasarımcılarımız, sinyal iletimini en üst düzeye çıkarmak için gümüş kaplı kontaklardan yararlanırken çift kablolama ve biamplifleme olanağı sunan yuvarlak, üst düzey çift hoparlör terminalleri yarattı. Muz fişleri de terminallere bağlanabilir.

Nötr ve doğru olan bu hoparlör, renk içermeyen ve orijinal kayda sadık ses sunar. Hiçbir sertlik belirtisi olmadan ustalıkla yeniden üretildiği için her parçadan pürüzsüzlük ve huzur izlenimi yayılıyor. Elipson Prestige Facet 8B konuşmacısını Choc Classica ve Diapason d’Or ödülleriyle ödüllendiren uzmanlar yanılmadı. Kategorisinde bir şampiyon!

Prestige Facet 8B’nin yüksek hassasiyeti, kanal başına 85 W veya daha az güç oranına sahip herhangi bir amplifikatörle eşleştirilmesine olanak tanır. Canlı performansı, onu bir ev sineması kurulumu için mükemmel bir surround ses hoparlörü yapar.

Teknik Özellikler

Güç: 85 W RMS

Tweeter: 1 “

Orta Bas Sürücüsü: 6,5 “

Frekans Tepkisi (± 3 dB): 47 Hz – 25 kHz

Hassasiyet: 91 dB / 1W / 1m

Empedans: 6 Ohm

Boyutlar (G x Y x D): 230 x 361 x 347 mm

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor