Elipson Planet M 5.0 Hoparlör Seti | 5.0 Sinema Sistemi | Sinema & Müzik Sistemleri | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Elipson Planet M 5.0 Hoparlör Seti

60.271,85 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.655,00 EUR
Havale Fiyatı : 57.258,26 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Elipson Planet M 5.0 Hoparlör Seti 

Büyük beğeni toplayan Planet L’nin başarısını temel alan Elipson, burada minyatür formatta ünlü top hoparlörlerini reddediyor: Planet M Çok daha kompakt olan Elipson Planet M, 10 cm çapında bir hoparlör ve dolayısıyla kapalı bir yük kullanıyor.

Büyük beğeni toplayan Elipson Planet L’nin başarısını temel alan Fransız marka, burada ünlü top hoparlörlerini minyatür formatta reddediyor: Elipson Planet M Elipson Planet L’ye herhangi bir benzerlik, Elipson Planet M onları ödünç aldığı için açıkça tesadüfi değil. tasarım ve akustik çözümler.

Çok daha kompakt olan Elipson Planet M hoparlörler, 10 cm çapında bir hoparlör ve dolayısıyla kapalı bir yük kullanır. Bu kadar küçük hoparlörleri basa zorlamak söz konusu değil. Parti, bu nedenle, onları yüksek bas (90 Hz’ye kadar) yeniden üretimiyle sınırlandırmak için alındı. Bu nedenle, durum için özel olarak geliştirilen Elipson Planet Sub gibi bir subwoofer kullanımı şiddetle tavsiye edilir.

Teknik Özellikler

60 Watt

Hoparlörler 1 10 cm 2 yollu koaksiyel, tweeter ile Kağıt membran ve kumaş kubbe

Ölçümler Bant Genişliği (+/- 3dB): 90 – 22000 Hz Empedans: 8 ohm Hassasiyet: 88 dB

Filtre Kesme Frekansı: 2500 Hz Eğim: 6-12 dB / oktav

Terminal Bloğu Tipi: Basit Kablolama Terminal Bloğu Kaplama: Gümüş Kaplama Dahili Kablolama:% 99,99 OFC Masa Standı Dahil

Ağırlık: 1,7 Kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor