Marantz CD 5005 CD Player | CD Oynatıcılar | Hifi Bileşenler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz CD 5005 CD Player

 

 

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
12.824,50 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 445,00 EUR
Havale Fiyatı : 12.183,28 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Marantz CD 5005 CD Player

Özel Marantz teknolojilerini ve zarif stili bir araya getiren CD5005 kompakt disk oynatıcısı, saf sonik performansı sağlamak için HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) teknolojimizle birlikte referans sınıfı CS4398 24 bit / 192 kHz D / A dönüştürücüye sahiptir. Ortaya monte edilen CD sürücü mekanizması müzik CD'si, CD-R ve CD-RW diskleri ile uyumludur ve müzikçalar MP3, WMA ve AAC dosya türleri de dahil olmak üzere çoklu dosya tipi oynatma özelliğine sahiptir. 

Müzisyenlere özel ilgi duyan CD5005, temponun ince ayarını yapabilmesini sağlayan ayarlanabilir zift özelliklerine sahiptir ve Ses EX modları, perde kontrolünü, dijital ses çıkışlarını ve maksimum sadakat için ön panel ekranını devre dışı bırakabilir. 

 

Marantz HDAM Teknolojisi

CD5005, son ses çıkış aşamasında geleneksel IC tabanlı op amp çipleri kullanmak yerine geniş bant genişliği, hızlı dönüş oranı, en düşük gürültü ve en düşük bozulma sağlayan özel HDAM-SA2 ayrık bileşen modüllerine sahiptir. HDAM-SA2, daha önceki HDAM sürümlerine kıyasla üstün performansa sahip, yüksek oranda rafine edilmiş bir HDAM modülüdür ve yüksek kaliteli disk çalarlarımız ile audiophile ağ müzik çalarlarımızda bulunur. 

 

Referans Kalite D / A Dönüştürme

En geniş ses formatı yelpazesi ile uyumluluk için, CD5005 referans sınıfı CS4398 24 bit / 192 kHz dijital-analog dönüştürücüye sahiptir, aynı cihaz bizim premium modellerde bulunur. 
 

Tamamen Ayrık Kulaklık Amplifikatörü

Tüm ayrık kulaklık amplifikatör bölümü, üst ses kalitesi için seçilen premium bileşenleri içerir ve düşük empedanslı modeller de dahil olmak üzere en geniş kulaklık türleri yelpazesi ile uyumludur ve ön panel ayarlanabilir ses kontrolüne sahiptir. 

 

Ayarlanabilir Pitch Kontrolü

CD5005, ayarlanabilir eğime sahiptir. Müziğin temposunu değiştirirsiniz ve müzisyenlere özel ilgi duyarsınız. CD dijital sesin perdesini ve PCM tabanlı ses dosyası türlerini ayarlayabilir. 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor