Marantz Cinema 60 7.2 Channel AV Receiver | Sinema Amplileri | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz Cinema 60 7.2 Channel AV Receiver

77.455,59 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 2.250,00 EUR
Havale Fiyatı : 73.582,81 TL
Sepete Ekle

Marantz Cinema 60 7.2 Channel AV Receiver

Marantz Cinema 60 7.2 Channel AV Receiver, Dolby Atmos ve DTS:X ile uyumlu 7.2 kanallı bir modeldir ve çok düşük bozulma ile stereo olarak 100 watt'a kadar çıkabilmektedir. Marantz SR-5015'in devamı olan Marantz Cinema 60 DAB Amplifikatörü, Marantz Model 40N ve Marantz Model 30 hi-fi modellerinden ilham alan yeni bir tasarım getiriyor. Marantz Cinema 60 Amplifikatör, video oyunları deneyimini optimize etmek için HDR Dolby Vision, HDR10 + ve HLG formatlarının yanı sıra VRR, QFT ve ALLM teknolojileriyle de uyumludur. Ultra eksiksiz, Marantz Cinema 60 DAB amplifikatör ayrıca AirPlay 2, Bluetooth aracılığıyla müzik alabilir, birçok çevrimiçi müzik hizmetine, DLNA aracılığıyla paylaşılan başlıklara erişebilir ve evin her yerinde çok odalı müzik akışı sağlayabilir.

Marantz Cinema 60: Eksiksiz Bağlantı 

Bağlantı açısından, Marantz Cinema 60 ev sineması alıcısı çok sayıda video ve ses girişi/çıkışı sağlar. İlgili televizyon veya video projektöründe görüntülenen programın ses kaydını almak için biri eARC ile uyumlu olmak üzere en az 6 HDMI girişi ve iki HDMI çıkışı içerir. Bir pikap bağlamak için bir fono da dahil olmak üzere 5 RCA analog girişi ile ses bölümü de geride bırakılmamalıdır. Bir CD/SACD oynatıcıyı veya başka bir dijital ses kaynağını bağlamak için dört dijital giriş (iki optik ve iki koaksiyel) de dahildir. Bu Marantz Cinema 60 DAB Amplifikatörü ayrıca harici güç amplifikatörlerini bağlamak için bir bölge 2 çıkışından ve 7.2 kanallı bir ön çıkış bölümünden yararlanır. Son olarak, çift subwoofer çıkışı mevcuttur.

Marantz Cinema 60: 8K UDH ve 4K HDR 

Marantz Cinema 60 DAB Sinema Amplisi, en yeni 3D ses formatları ve UHD 8K'ya kadar video akışları desteği sayesinde programlarınızın kalbine dalmanızı sağlar. Altı HDMI girişinin üçünde ve çıkış düzeyinde 8K UHD'ye kadar video ile tamamen uyumludur. 8K'daki bu görüntüleme 60 fps'lik bir frekansla mümkünken, UHD 4K akışları 120 fps'ye kadar destekleniyor. Akıcı ve rahat bir ekranın keyfini çıkarmaya yetecek kadar. Ek olarak, Marantz Cinema 60 DAB AV Amplifikatör, tüm 1080p ve UHD 4K programlarınızı 8K Ultra Yüksek Çözünürlükte görüntülemek için yükseltebilen ve böylece görüntülerin inceliğini en üst düzeye çıkarabilen güçlü bir yükseltme sistemi kullanır. Doğal olarak, Dolby Vision, HDR10 gibi en yaygın HDR formatlarını destekler.

Marantz Cinema 60: Oyun Özellikleri 

Marantz Cinema 60 AV Receiver, üç HDMI 2.1 girişi, video oyunlarınızın keyfini tam olarak çıkarmanızı sağlamak için optimize edilmiştir. Bunu yapmak için, 8K 60 fps ve 4K 120 fps akışları için desteğe izin veriyorlar ve gecikmeyi azaltmak için QFT işlevinin ( Hızlı Kare Aktarımı ) yanı sıra ilişkili televizyon veya video projektörünün yenileme hızını otomatik olarak uyarlamak için VRR teknolojisi ile mükemmel uyumluluk sağlıyorlar. . Pratik olarak, düzgün bir görüntü sağlamak için ALLM modu (Otomatik Düşük Gecikme Modu) da gereklidir. Tüm bu özellikler, sürekli olarak optimum kare hızıyla daha akıcı bir oyun deneyimi sunmak için gecikmeyi ve yırtılmayı azaltır veya ortadan kaldırır.

Marantz Cinema 60: Dolby Atmos ve DTS:X

Marantz Cinema 60 DAB ev sineması amplifikatörü, DTS ve Dolby formatlarının farklı çeşitleriyle optimum uyumluluk sağlayan en yeni nesil ses işlemcisi ile donatılmıştır., Dolby Atmos ve DTS:X dahil. Bu formatları 7.2 kanalda veya dikey kanallı parçalar için 5.2.2 kanalda çoğaltabilir. İster DVD, 4K UHD Blu-ray veya Netflix izliyor olun, tüm ses akışlarının kodu bu Marantz Cinema 60 DAB alıcı tarafından çözülür. Buna ek olarak, stereo programlardan bile 2.1, 5.1 veya 7.1 hoparlör konfigürasyonlarıyla neredeyse uzamsallaştırılmış ses üretebilen Dolby Atmos Height ve DTS Virtual:X surround sanallaştırma teknolojilerine sahiptir. Gerçek bir ses balonuna dalmanın güvencesi. Pratik, Dolby Atmos Müzik modu, favori parçalarınızı yeniden keşfetmeniz için size yeni bir ses boyutu sunar. 

Marantz Cinema 60: Akustik Kalibrasyon 

Optimum yeniden üretimi sağlamak için Marantz Cinema 60 DAB amplifikatörü çok sayıda Audyssey ses işleme teknolojisine sahiptir. Her şeyden önce, Audyssey MultEQ akustik kalibrasyonu, dinleme odasının özelliklerine göre her bir hoparlörün eski haline dönmesini optimize edebilir. Bunu yapmak için Marantz Cinema 60 DAB amplifikatörüverilen mikrofonu kullanarak bir dizi akustik ölçüm gerçekleştirir ve her hoparlöre belirli bir sinyal gönderir. Bu prosedürün sonunda, DSP Audyssey, ses oluşturmayı dengelemek ve dinleme odasındaki akustik kusurları düzeltmek için sinyale işleme uygular. Sonuç, daha etkili ses efektleriyle daha doğru ve dengeli bir sestir. Marantz Cinema 60 DAB amplifikatörün Audyssey ses işleme paneli arasında, dinamik sapmaları sınırlamak için çok etkili ses sıkıştırması sağlayan ve geç dinleme için çok uygun olan düşük ses seviyesinde dengeli dinlemeye olanak tanıyan Audyssey Dynamic EQ ve Audyssey Dynamic Volume işlevleri vardır.

Marantz Cinema 60: HD Akış

 

 

 

 

 

 

 

Marantz Cinema 60 DAB ev sineması alıcısı, birçok akış işlevi sayesinde müzik dinlemek için de kesilir. Ağa Ethernet veya WiFi üzerinden bağlandıktan sonra, DLNA aracılığıyla yerel ağda paylaşılan müziği çalabilir. FLAC, ALAC ve WAV dosyalarının okunmasına özellikle 24 bit / 192 kHz'e kadar ve ayrıca DSD dosyalarının (2.8 ve 5.6 MHz) okunmasına izin verilir. Marantz Cinema 60 DAB amplifikatör internet üzerinden radyo çalmanın yanı sıra Heos ile uyumluluğu sayesinde Spotify, Tidal, Deezer veya Apple Music gibi birçok online müzik servisine erişim sağlıyor. Ayrıca AirPlay 2 veya Bluetooth aracılığıyla akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan müzik akışı da mümkündür. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marantz Cinema 60: Heos Multi-Room ve AirPlay 2

 

 

 

 

 

 

 

Heos ve Apple AirPlay 2 teknolojileriyle uyumluluğu sayesinde   Marantz Cinema 60 DAB 8K ev sineması alıcısı, çok odalı bir ses sistemine entegre edilebilir. Heos teknolojisi, çevrimiçi müzik hizmetlerini veya amplifikatöre bağlı kaynakları, diğer uyumlu amplifikatörlerde, hoparlörlerde ve Heos uyumlu Denon ve Marantz cihazlarında dinlemenize olanak tanır. Kullanıcı tüm bölgelerde aynı şarkıyı veya tam tersine her bölgede farklı bir şarkıyı dinleyebilir. Oynatma kontrolü, ücretsiz Heos uygulaması (Android ve iOS uyumlu) kullanılarak bir akıllı telefon veya tabletten kolayca çalıştırılır. Apple AirPlay 2 teknolojisi ise AirPlay 2 uyumlu difüzör ve hoparlörlerle benzer işlevler sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

Marantz Cinema 60 DAB Amplifikatör, UHD 4K ve UHD 8K uyumluluğu sayesinde gelecek için oluşturulmuş bir modeldir. VRR, ALLM ve QFT teknolojileri oyun deneyimini en üst düzeye çıkarırken, Dolby Atmos ve DTS:X akışları için destek, kendinizi aksiyona kaptırmanızı sağlar. Sinema ve video oyunları için olduğu kadar müzik dinlemek için de son derece eksiksiz ve kompakt bir model.

 

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

 

 

 

 

 

 

Kanal Başına Güç: 8 ohm, 20Hz - 20kHz, %0,08 , Stereo: 100W

 

 

 

 

 

 

 

Dahili Kod Çözücüler: DTS-HD Master, DTS:X, DTS Neural:X, DTS 5.1, DTS-ES, DTS 96/24 Dolby True HD, Dolby Atmos, Dolby Surround, Dolby Digital Plus, Dolby Digital EX, Dolby Pro-Logic IIz, Stereo Atmos Modundan Dolby Atmos Müzik

 

 

 

 

 

 

 

Ağ;
LAN bağlantısı Ethernet ve WiFi (2 Anten)
Heos Multi-Room Uyumlu
DLNA Sertifikalı
MP3 / WMA / AAC Sıkıştırılmış Dosyalar, FLAC / ALAC / WAV Sıkıştırılmamış Dosyalar
FLAC HD 192/24
WAV 192/24 ALAC
96/24
DSD (2,8 MHz ve 5,6 MHz)
AirPlay 2
İnternet Radyosu (TuneIn) Aracılığıyla Ses Akışı
Çevrimiçi Müzik Hizmetleri: Spotify Connect / Deezer / Tidal / Amazon Music
Heos Uygulamasıyla Uyumlu (Android ve iOS)
Google Assistant, Amazon Alexa ve Apple Siri ile Uyumlu

 

 

 

 

 

 

 

3 HDMI
2.1 Uyumlu UHD 8K
HDMI Ölçekleyici (SD/HD akışlarının ölçeklendirilmesi) - UHD 8K Çözünürlüklü
Dolby Vision, HDR10, HDR10+ ve Hybrid Log Gamma (HLG) Uyumlu
HDMI
CEC
ARC ve eARC uyumlu HDMI Çıkışı

 

 

 

 

 

 

 

Bağlantılar;
3 UHD 4K 120 fps ve 8K 60 fps Dahil Olmak Üzere 6x HDMI Girişi
biri ARC/eARC'li Olmak Üzere 2 HDMI 2.1 4K/8K HDCP 2.3 Çıkışı
5 RCA Analog Girişi (Bir Fono Dahil)
2 Optik Giriş 2 Koaksiyel Giriş
2 Subwoofer Çıkışı
1 USB Bağlantı Noktası
1 FM/DAB/DAB+ Anteni

 

 

 

 

 

 

 

Güç;
Maksimum Güç Tüketimi: 650 watt
Ses üretimi olmadan güç tüketimi (ECO modu ile/olmadan): 45/75 watt Bekleme modunda güç tüketimi: 0,2 watt (CEC ile 0,5 watt

 

 

 

 

 

 

 

Verilen Aksesuarlar;
Uzaktan kumanda + AAA piller
Audyssey Kalibrasyon Mikrofonu
Güç Kablosu
FM/DAB/DAB+ Anteni

 

 

 

 

 

 

 

Dikey Antenlerle Genel Boyutlar (G x Y x D): 442 x 165 x 343 mm
Antenler Yatay olduğunda boyutlar (G x Y x D): 442 x 165 x 354 mm
Ağırlık: 10,9 kg

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor