Marantz HD-AMP1 Entegre Amfi | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz HD-AMP1 Entegre Amfi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
53.011,95 TL
45.060,09 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.275,00 EUR
Havale Fiyatı : 42.807,09 TL
Sepete Ekle

Marantz HD-AMP1 Entegre Amfi

Masaüstü veya raf alanı kaplayan zarif ve kompakt bir kasaya yerleştirilen HD-AMP1 dijital entegre amplifikatör, yüksek çözünürlüklü D / A dönüşümü ve WAV, ALAC dahil olmak üzere çok çeşitli sıkıştırılmamış yüksek çözünürlüklü ses formatlarıyla uyumluluk sunar. FLAC ve AIFF ve ayrıca tüm 3 DSD örnekleme frekansının (2.6 / 5.2 / 11.2-MHz) uyumluluğuyla DSD parçalarının kodunu çözebilir (DSD, SACD'nin ses formatıdır).

Güçlü dijital amplifikatör bölümü, soğuk çalışan geniş bant genişliği ve geniş dinamik aralık D Sınıfı audiophile amplifikatör teknolojisine sahiptir ve kanal başına 35 watt'ı 8 ohm'a ve kanal başına 70 watt'ı 4 ohm'a ulaştırarak, en geniş hoparlör türleri ve empedans yelpazesiyle uyumluluk sağlar.

1'i önde ve 1'i arkada olmak üzere 2 USB bağlantı noktasına sahip olan HD-AMP1, en sevdiğiniz iDevice veya USB sürücüsünü ön panel USB bağlantı noktasına ve PC'nizi veya Mac'inizi arka paneldeki USB-B bağlantı noktasına bağlamanızı sağlar yüksek çözünürlüklü ses parçalarınız ve yüksek çözünürlüklü sesi bozan dijital gürültüye karşı gelişmiş gürültü yalıtımına sahiptir.

Tescilli DSP filtre teknolojimiz olan Marantz Müzikal Dijital Filtreleme ile donatılmış olan HD-AMP1, 2 dijital filtre algoritması arasından seçim yapmanızı sağlar, böylece sesi tam olarak beğeninize göre uyarlayabilirsiniz. Referans sınıfı ESS SABER DAC, günümüzün gelişmiş audiophile yüksek çözünürlüklü parçaları ile en yüksek çözünürlük ve en geniş dinamik aralık için 32-bit / 384-kHz kod çözme özelliğine sahiptir.

Analog bölümler, analog ön uç bloğu, D / A dönüştürücü bloğu ve özel kulaklık amplifikatör bloğu dahil olmak üzere özel HDAM-SA2 modüllerimizi içerir.

2 analog giriş ile birlikte 2 optik ve 1 koaksiyel dijital giriş vardır, böylece en geniş kaynak bileşen yelpazesini bağlayabilirsiniz.

Zarif şasi, lüks ahşap yan panellerin yanı sıra sağlam bir fırçalanmış alüminyum ön panele sahiptir.

Marantz MusicLink Serisi

Marantz, müzik temellerini küçük boyutlu, nadiren görülen tasarım bileşenlerinden yeniden üretmeye odaklanan 1990 yılında piyasaya sürülen bir ürün serisi olan MusicLink'in yeniden doğuşuyla, saf müzik performansına olan bağlılığını bir kez daha güçlendiriyor. Amaç basit: dinleyiciye orijinal ses stüdyosunun tüm duygularını ve müzikal detaylarını zarif bir görünüm ve bereketli bir hisle birleştirmek. Keyifli yeni MusicLink Serisinin yaratıcısının bir kez daha Ken Ishiwata olması tesadüf değil.

Yüksek Çözünürlüklü Ses Kod Çözme

Özel HDAM-SA2 teknolojimizle eşleştirilen referans sınıfı ESS SABRE DAC ile donatılmış olan HD-AMP 1, günümüzün yüksek çözünürlüklü ses formatlarıyla en üst düzeyde yüksek çözünürlüklü dinleme deneyimi sunar ve 32'ye kadar sıkıştırılmamış ses parçalarının kodunu çözebilir. -bit / 384-kHz ve ayrıca DSD izleri (2.6 / 5.2 / 11.2-MHz). Hemen hemen her örnekleme frekansıyla optimum D / A dönüşümü için HD-AMP1, çift ana kuvars saatlerle donatılmıştır.

Gelişmiş D Sınıfı Dijital Güç Amplifikatörü

Soğuk çalışan gelişmiş D Sınıfı dijital güç amplifikatörü aşaması, geniş frekans tepkisi (50 kHz'e kadar), geniş dinamik aralık ve en düşük bozulma sağlamak için en son teknolojileri içerir. Kanal başına 35 watt olarak 8 ohm olarak derecelendirilen HD-AMP1, düşük empedanslı hoparlörleri tam olarak çalıştırabilir ve kanal başına 70 watt olarak 4 ohm olarak derecelendirilmiştir.

Marantz HDAM-SA2 Teknolojisi

Özel Hiper Dinamik Amplifikatör Modül teknolojimiz ilk olarak 30 yıldan daha uzun bir süre önce büyük beğeni toplayan CD çalarlarımızda tanıtıldı ve bugün Marantz'ın imza niteliğindeki damgası olmaya devam ediyor. Geleneksel IC yonga op-amfilerini kullanmak yerine, HDAM teknolojisi, geniş frekans tepkisi, ultra hızlı dönüş hızı ve en düşük distorsiyon sağlayan hassas ayrık bileşen devre bloklarına sahiptir.

HD-AMP1, analog ön uç, D / A dönüştürücü bölümü ve özel kulaklık amplifikatörü bloğu dahil olmak üzere 3 devre bloğunda HDAM-SA2'ye sahiptir.

Çoklu Yüksek Çözünürlüklü Kayıpsız Ses Formatları Desteklenir

En geniş yelpazedeki audiophile yüksek çözünürlüklü kayıpsız ses parçaları ile maksimum keyif için, HD-AMP1 WAV, ALAC, FLAC ve AIFF ses dosyası türlerinin kodunu çözebilir. Ayrıca popüler MP3, WMA ve AAC parçalarının kodunu da çözebilir.

Ön panel USB bağlantı noktası aracılığıyla, HD-AMP1 24-bit / 192-kHz yüksek çözünürlüklü dosyaları desteklerken, arka panel USB-B bağlantı noktası 32-bit / 384-kHz ultra yüksek çözünürlüklü parçaları destekler.

Ve HD-AMP1, 3 DSD örnekleme frekansının (2.6 / 5.2 / 11.2-MHz) tümünün kodunu çözebilen çok az sayıda dijital odyofil bileşeninden biridir. DSD, SACD'nin yüksek çözünürlüklü ses formatıdır.

Çift Analog Girişler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuner, kaset çalar veya dijital ses çıkışlarıyla donatılmayan diğer kaynaklar gibi analog ses kaynaklarıyla uyumluluk için, HD-AMP1 2 analog girişe sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ayarlanabilir Kazanç ve HDAM-SA2 ile Özel Kulaklık Devresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

En geniş kulaklık türleri ve empedans yelpazesiyle en iyi dinleme deneyimini sunmak için tasarlanan HD-AMP1, bizim özel ürünlerimizi kullanan özel bir kulaklık amplifikatör bloğuna sahiptir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor