Marantz HD-DAC 1 Digital / Analog Converter | USB-DAC | Hifi Bileşenler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz HD-DAC 1 Digital / Analog Converter

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
30.259,93 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.050,00 EUR
Havale Fiyatı : 28.746,94 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Marantz HD-DAC 1 Digital / Analog Converter

 

Marantz'ın yeni kulaklık amplifikatörü Marantz HD-DAC1, markanın Premium 11 serisinde kullandığı "geri akım bildirim” teknolojisi ile donatılmış. Her manada yeni bir cihaz olan Marantz HD-DAC1, retro tasarımı ve üstün ses kalitesi ile kulaklık ile müzik dinlemeyi sevenlerin gözdesi olacak.

Oldukça güçlü bir yapıya sahip olan Marantz HD-DAC1, 600 ohm'dan yüksek empedansa sahip olan tüm kulaklıkları bile sürebiliyor. 3 seviyeli güç kontrolü, Marantz HDMA modülleri, yüksek akımlı odyofil DAC'ı (CS4398) ve RCA çıkışları ile sadece kulaklığınıza değil, direkt olarak entegre amplifikatörünüze, aktif hoparlörlerinize ya da güç amplifikatörünüze de bağlanabiliyor.

Optik ve koaksiyel dijital girişleri sayesinde USB-B ile bağlantı kurabilen cihaz, PC ya da MAC'inizdeki müzikleri stream edip, USB çıkışı ile iCihazlar ile çalışabiliyor.

Analog girişi de bulunan Marantz HD-DAC1; USB-B'nin asenkron modda çalışabilmesiyle sadece 192kHz/24bit çözünürlüklerde değil, DSD 2.8MHz ve 5.6MHz'de de maksimum performans sunabiliyor.

Jitter temizleyicisi ve dual saat özellikleriye mükemmel bir hassiyete sahip olan cihazın, kullanımı esnasında panelinden ses yüksekliği, giriş ve çözünürlük bilgileri takip edilebiliyor.

Retro tarzıyla geleneksel Marantz kalitesini bir arada sunan Marantz HD-DAC1, firmanın tüm mükemmeliyetçiliğini yansıtıyor.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor