Marantz Model 30 Entegre Ampli | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz Model 30 Entegre Ampli

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
155.750,15 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 4.450,00 EUR
Havale Fiyatı : 147.962,64 TL
Sepete Ekle

Marantz Model 30 Entegre Ampli

Master tarafından ayarlanmış entegre amplifikatörden mümkün olan en müzikal sesi alın.Özel olarak tasarlanmış HDAM özelliği, her müzik tarzından mükemmel ayrıntılar ve unutulmaz müzikalite sunar.
Minimum parazit için tamamen ayrı, iki aşamalı bir tasarıma ve sinyal saflığı için benzersiz Marantz HDAM teknolojisine sahip MODEL 30, olağanüstü ses kalitesi sunar.

Yüzlerce saatlik düşünceli Sound Master ayarı, Marantz'ın her zaman sunduğu mükemmel ayrıntı ve müzikaliteyi garanti eder.

Bunu yapı kalitesinde görür, hissedersiniz ve her seferinde duyarsınız.Müzik tutkularınız ne olursa olsun MODEL 30 ile müziğiniz her zaman daha iyi duyulur.

Marantz HDAM-SA3 teknolojisi, her biri saf, ayrıntılı Marantz sesi için elle seçilmiş düzinelerce bağımsız parçadan oluşur.

Sadece ses seviyesini ayarlarken bile eski bir analog amplifikatörün hassasiyetini ve hissini kopyalamak için tasarlanmıştır.

MODEL 30, seçkin Marantz amplifikatörlerinin ünlü mirasını sürdürüyor.Tutkusunu, deneyimini ve olağanüstü kulağını amplifikatör tasarımına kanalize eden Marantz Sound Master tarafından ayarlandı.

 

Sinyal yolunu basitleştirerek en iyi ses kalitesini sunması öngörülen - fono sinyallerinin hassas yapısı göz önüne alındığında hayati önem taşır - MODEL 30'daki Phono EQ aşaması, yerleşik bir MC sayesinde hem hareketli mıknatıs hem de düşük çıkışlı hareketli bobin kartuşları ile kullanılabilir kafa amplifikatörü.Tasarım distorsiyonu azaltır, bu nedenle fono aşaması iki aşamalı amplifikasyon kullanır, Marantz HDAM'leri giriş aşamasında JFET'lerle birleştirerek yüksek giriş empedansı verir.Bu, negatif olmayan geri beslemeli tasarımın, bağlantı kapasitörlerinin silinmesiyle daha da basitleştirilmesine izin verir, yine bozulmayı azaltır ve sinyal saflığını artırır.

Hareketli bobin (MC) veya manyetik hareketli (MM) kartuş kullanırken ses performansını optimize etmek ve tüm konfigürasyonları mümkün olduğunca barındırmak için MODEL 30, bir giriş empedans seçicisi ile donatılmıştır.
 

Teknik Özellikler

Nominal Çıkış Gücü: 100W + 100W (8ohm), 200W + 200W (4ohm)

Amplifikatör Devresi: Anahtarlama Amplifikatörü (Hypex NC500 / SMPS600 Tekli)

Güç Trans: Toroidal

Bas / Tiz / Orta / Denge Kontrolü: Evet

Doğrudan Kaynak: Evet

Geniş Menzil: 5 Hz - 50 kHz

Toplam Harmonik Bozulma: % 0,005 (1kHz, 8Ω)

Giriş Hassasiyeti: Fono girişi  MM: 2,3 mV / 39 kohm, MC: 250

Giriş Hassasiyeti: CD / LINE / RECORDER 220 mV / 13 kohm

Giriş Hassasiyeti: Güç Amplifikatörü girişi 1,1 V / 13 kohm

S / N Oranı: PHONO (MM): 88dB, PHONO (MC) : 75dB, CD: 107dB

Fono Girişi: Evet (MM / MC) Marantz Musical Premium Fono EQ

Ses: (Giriş / Çıkış) Terminalleri: 6-1

Uzaktan Kumanda Veriyolu Terminali: Evet (Cinch)

Ağ Oynatıcısı ile Uygulama Kontrolü: Evet

Sistem Uzaktan Kumandası: Evet (SACD 30 ve MODEL 30'u kontrol etmek için yeni sistem uzaktan kumandası)

Birim (G x Y x D mm): 443 x 130 x 432

Net Ağırlık: 14,8 kg

Güç Tüketimi: 130 W

Beklemede: 0,2 W

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor