Marantz Model 40n Streaming Amplifier

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
64.245,96 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 3.500,00 EUR
Havale Fiyatı : 61.033,67 TL
Sepete Ekle

Marantz Model 40n Streaming Amplifier

Marantz Model 40n bağlantılı hi-fi amplifikatör, 2 x 70 watt'ı 8 ohm'a verebilen olağanüstü bir modeldir. Bu  Marantz Model 40n amplifikatör, Marantz Model 30 amplifikatörün birinci sınıf tasarımını Marantz PM7000N bağlı amplifikatörün ağ işlevleriyle mükemmel bir şekilde birleştirir. Marantz Model 40n amplifikatör, bir televizyona bağlamak için bir HDMI ARC bağlantı noktası da dahil olmak üzere analog ve dijital girişlerle eksiksiz bağlantıdan yararlanır. HEOS ile entegre ağ oynatıcı, yerel ağda DLNA'da paylaşılan müziğin yanı sıra İnternet radyosuna ve Deezer, Spotify, Tidal ve Amazon Music gibi sayısız çevrimiçi müzik hizmetine erişim sağlar. Dinleme, Bluetooth veya AirPlay 2 aracılığıyla da kolaylıkla yapılabilir. Son olarak, akım geri beslemeli devreler (Akım Geri Beslemesi) ve üretici tarafından geliştirilen yüksek verimli HDAM amplifikasyon modülleri, bu amfinin Yeni Nesil Marantz'ın hassas, dinamik ve yüksek performans sunmasını sağlar.

Marantz Model 40n bağlı amplifikatör, Marantz Model 30'un tasarımını üstlenir  . Mekanik ve elektrik parazitinde mükemmel bir azalma sağlayan sağlam bir alüminyum şasi vardır. Tasarımı, 1950'lerden 1970'lere kadar ikonik Marantz elektroniklerinden esinlenmiştir  ve bir golf topuyla karşılaştırılabilir hücrelere sahip bir ön panele sahiptir. Bu kasanın içinde, Marantz Model 40n amplifikatör, Marantz tarafından geliştirilen HDAM SA3 modüllerini benimser. Bunlar, Marantz tarafından geliştirilen reaktif akım topolojisi dinamik sapmalara anında yanıt sağlayan bir toroidal güç kaynağı ve yüksek kapasiteli bir güç kaynağı ile ilişkilidir. Bu güç kaynağının kapasitesi, %0.02'lik çok düşük bir bozulma oranıyla, 8 ohm'da 2 x 70 watt veya 4 ohm'da 2 x 100 watt'lık yüksek bir gücü mümkün olduğunca verimli bir şekilde iletmek için büyük miktarda akım sağlamayı mümkün kılar.

Marantz Model 40n stereo amplifikatörün çift ağ bağlantısı, Deezer, Spotify, Amazon Music, Tidal ve diğerleri gibi birçok çevrimiçi müzik hizmetine erişmek ve aynı zamanda müzik çalmak için ses akışının kapılarını açar. DLNA. Marantz Model 40n amplifikatör, çoğu ses formatı için mükemmel destek sağlayan güçlü bir ES9016K2M DAC ile donatılmıştır. Böylece 24 bit / 192 kHz'e kadar MP3 ve WAV/FLAC/ALAC dosyalarını ve ayrıca DSD 2.8 veya 5.6 MHz dosyalarını oynatabilir. Güçlü nokta, dosyalar "boşluksuz" modda okunur, bu da okumanın her başlık arasında sürekli ve kesintisiz olarak gerçekleştirildiği anlamına gelir. Marantz Model 40n bağlı amplifikatör bu nedenle canlı albümler için idealdir.

Akış hizmetlerine erişime ek olarak, Marantz Model 40n hi-fi amplifikatör ayrıca bir akıllı telefon, tablet veya bilgisayardan AirPlay 2'de yayınlanan herhangi bir ses akışını alabilir. Bunu yapmak için, Apple cihazının ses ayarlarından alıcı olarak Marantz Model 40n amplifikatörü seçmeniz yeterlidir, böylece açılır ve müzik çalar. Bir Android cihaz veya AirPlay uyumlu olmayan bir cihaz için bu müzik akışı Bluetooth üzerinden yapılabilir.

Apple AirPlay 2 ve Heos protokolleriyle uyumlu olan Marantz Model 40n bağlı amplifikatör, çok odalı bir konfigürasyonda kullanılabilir. Böylece evin çeşitli odalarında Marantz Model 40n amplifikatöre bağlı çeşitli dijital ve analog kaynakların sesini yayınlamak mümkündür. Marantz Model 40n amplifikatör tarafından Bluetooth aracılığıyla alınan müzik bile yerel ağ üzerinden aynı anda bir veya daha fazla hoparlöre yeniden yönlendirilebilir. Çeşitli HEOS cihazlarının kontrolü, iOS ve Android için kontrol uygulamasından yapılır. Bu aynı zamanda bir akıllı telefonun veya tabletin dahili belleğinde saklanan müziğin çalınmasına da olanak tanır

Marantz Model 40n bağlı amplifikatör, çok sayıda kaynakla ilişkilendirilmesine izin veren ultra eksiksiz bağlantıdan yararlanır. Analog bölümü, bir fono girişi dahil olmak üzere 4 RCA girişi içerir. Böylece, örneğin bir vinil pikap veya bir FM tuner ilişkilendirilebilir. Dijital sahne, örneğin bir CD veya SACD oynatıcıyı bağlamak için bir optik giriş ve bir koaksiyel giriş sağlanmasıyla da oldukça eksiksizdir. Bir televizyon bağlamak ve izlenen programın ses kaydını almak için bir HDMI ARC bağlantı noktası da dahildir. Son olarak, bir USB-A bağlantı noktası, bir USB anahtarında veya harici bir sabit sürücüde depolanan müziğin çalınmasına izin verir. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Marantz Model 40n amplifikatör, Doğrudan harici bir ön amplifikatöre veya bir ev sineması amplifikatörünün Ön Çıkış çıkışına bağlanmasına izin veren Power Amp In girişi sayesinde bir güç amplifikatörü olarak kullanın. Son olarak, bir subwoofer çıkışı, harici bir subwoofer'ı bağlamayı kolaylaştırır.

Marantz Model 40n bağlı stereo amplifikatörün 2 x 70 watt gücü, piyasadaki kompakt hoparlörlerin ve kolon hoparlörlerin büyük çoğunluğu ile birleştirilmesine izin verir. Hem ekranından hem de Heos uygulamasından erişilebilen ağ oynatma ve ses akışı işlevleri sayesinde çok sayıda çevrimiçi ses kaynağına (müzik servisleri ve web radyoları) erişebilir. Yüksek çözünürlüklü (FLAC ve DSD) dahil olmak üzere yerel ağda paylaşılan ses dosyalarına da kolayca erişilebilir ve entegre DAC tarafından mükemmel şekilde desteklenir.

Teknik Özellikler

8 Ohm: 2 x 70 watt

4 Ohm: 2 x 100 watt

Frekans Yanıtı: 5 Hz ila 100 kHz

Toplam Harmonik Bozulma (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz): %0,02

Sönümleme Faktörü (8 ohm, 20 Hz - 20 kHz): 100'den büyük

DAC;

Asahi Kasei ES9016K2M

PCM, 24 bit / 192 kHz'e kadar uyumlu DSD64 ve DSD128 uyumlu

Ağ;

HEOS Multi Room

Ağ Üzerinden Ses

AirPlay 2

İnternet Radyosu (TuneIn)

Spotify Connect, Deezer, TIDAL, Napster, SoundCloud

Ses Kontrolü: Alexa / Google Assistant / Siri

Remote uygulama uyumluluğu (iOS/Android) HEOS

Ethernet / Çift bant Wi-Fi (çift anten)

Bluetooth

Ses;

Sıkıştırmalı Formatlar: MP3, WMA, AAC

Sıkıştırmasız Formatlar: FLAC, ALAC, WAV

Örnekleme Frekansı: FLAC HD 192/24, WAV 192/24, ALAC 192/24

DSD Ses Akışı: DSD64 (2.8 MHz ) & DSD128 ( 5.6 MHz) Boşluksuz

Bağlantılar;

3 x Stereo hat girişi (RCA)

1 x Fono MM girişi (RCA + toprak)

1 x SUB çıkışı (RCA)

1 x S/PDIF koaksiyel giriş (RCA)

1 x S/PDIF optik giriş (Toslink)

1 x USB ses giriş (USB-A, 5V/1A)

1 x HDMI ARC girişi

1 x Ethernet bağlantı noktası (RJ-45)

1 x altın kaplamalı Marantz SPKT-1

1 x Uzaktan Kumanda girişi (RCA)

1 x Uzaktan Kumanda çıkış (RCA)

1 x Kulaklık çıkışı (ön 6,35 mm jak)

Genel;

Güç Tüketimi Açık / Beklemede: 220 W / 0,3 W

Boyut (G x Y x D): 441 x 130 x 432 mm

Ağırlık: 16,7 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor