Marantz PM-10 Entegre Amfi | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz PM-10 Entegre Amfi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
463.749,85 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 13.250,00 EUR
Havale Fiyatı : 440.562,36 TL
Sepete Ekle

Marantz PM-10 Entegre Amfi

Amplifikatörler, Marantz tarihinin merkezinde yer alıyor: İlk ürünü, yeni LP kayıt formatından en iyi şekilde yararlanmak için tasarlanmış yüksek kaliteli bir ön amplifikatördü. Ve Saul B Marantz'ın 1952'de üretime başladığı ve kısa süre sonra ilk gerçek Marantz ürünü olan Model 1 preamplifikatörüne geçen bu çığır açan ses konsolosluğuna kadar uzanan bir geçmişe sahip olan şirket, şirketin en yeni Premium'u için sürpriz değil. Seri modeli olan PM-10 , günümüzün tüm müzik formatlarıyla yeni standartlar oluşturmak için oluşturulmuş entegre bir amplifikatördür.

Aslında, bu güçlü bir şekilde güçlü entegre amplifikatör, daha yüksek performanslı ayrı bir ön amplifikatör ve bir çift monoblok güç amplifikatörü gibi üretilmiştir, ancak hepsi de performansı en üst düzeye çıkarmak ve güçlü bir görsel ifade oluşturmak için tasarlanmış güzel bir şekilde tamamlanmış bir kasada yapılmıştır.

Normal boyuttaki bir kabinde çift monoblok tasarımlı entegre bir amplifikatörün yapılması, bir stereo anahtarlama amplifikatörünün kullanılmasıyla mümkün olmaktadır. Onun amacı? LP'lerden en son yüksek çözünürlüklü ses dosyalarına ve daha fazlasına kadar her şeyden maksimum müzik katılımını ve en zorlu hoparlörler için gerekli olan tüm güç ve kontrolü, en iyi performans göstermelerini sağlamak için.

Gürültünün azaltılmasının bir diğer önemli kısmı, PM-10'un tamamen analog bir amplifikatör olması gerçeğidir: Günümüzde birçok rakip tasarım, dijital-analog dönüşüm veya dijital amplifikasyon ve ses kontrolünü benimsemeyi içermektedir, ancak Marantz, işleri son derece gelişmiş tüm analog tasarımı ile mümkün olduğunca temiz ve basit. 

Eh, amplifikatörde bir DAC olması uygun görünse de, dijital devre, doğası gereği, gürültülüdür (elektriksel anlamda) ve amperden geçen hassas analog sinyalleri engelleyebilir. Bu nedenle Marantz, Premium Serisi serisini Super Audio CD veya ağ müzik çalarlarındaki herhangi bir dijital-analog dönüşümle tasarlamayı ve böylece amplifikatörlerini olabildiğince temiz ve temiz tutmayı seçiyor.

Dahası, bu tasarım saflığından en iyi şekilde yararlanmak için, PM-10, 'Purest Mode'da çalışma seçeneğiyle de tasarlandı: devreye sokulduğunda, bu sinyalleri mümkün olan en temiz yolu mümkün kılan gereksiz devreleri devre dışı bırakır. amplifikatör. Ayrıca, ünitenin saf güç amplifikatörü olarak çalışmasını sağlamak için sinyali doğrudan giriş bölümünden güç kademesine alan bir Güç Amp Direct girişi de vardır.

Teknik Özellikler

Güç Çıkışı (8/4 Ohm RMS): 200W / 400W

Frekans Cevabı: 5 Hz - 50 kHz

Toplam Harmonik Bozulma: % 0.005

Sönümleme Faktörü: 500 dB

Giriş Hassasiyeti: MM - 2.6 mV / 47 kohm

Giriş Hassasiyeti: MC - 280 ?V / 33 ohm (MC-LOW) 280 ?V / 133 ohm (MC-YÜKSEK)

Gürültü Oranına Sinyal: MM / MC - 88/76 dB

Giriş Hassasiyeti: Yüksek seviye - 440 mV / 20 kohm

Giriş Hassasiyeti: Dengeli Yüksek seviye - 880 mV / 40 kohm

Sinyal Gürültü Oranı: Yüksek seviye - 111 dB (2V giriş / nominal çıkış)

Giriş Hassasiyeti: Güç Amp IN - 1,5 V / 20 kohm

Sinyal Gürültü Oranı: Güç Amp IN - 113dB

Boyutlar: 17,3 " Genişlik, 17,8" Derinlik, 6,6 " Yükseklik

Ağırlık: 21.5 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor