Marantz SR5015 7.2 Ch 8K Ultra HD Network AV Receiver | Sinema Amplileri | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz SR5015 7.2 Ch 8K Ultra HD Network AV Receiver

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
31.378,22 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.550,00 EUR
Havale Fiyatı : 29.809,31 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Marantz SR5015 7.2 Ch 8K Ultra HD Network AV Receiver

 

En sevdiğiniz hoparlör sistemi ve Marantz SR5015 7.2-Kanal Ağ A / V Alıcısı ile nesne tabanlı surround sesin keyfini çıkarın. Dolby Atmos ve DTS: X nesne tabanlı ses formatlarını destekler ve uyumlu akıllı cihazlarınıza kablosuz olarak bağlanmak için yerleşik Bluetooth, Wi-Fi, HEOS ve Apple AirPlay 2'ye sahiptir. Ek olarak, yerleşik ağ bağlantısı, alıcının Amazon Alexa, Google Assistant, Siri veya Josh.ai ekosisteminiz veya HEOS uygulaması aracılığıyla sesle kontrol edilmesini sağlar.

SR5015, 8 ohm'da kanal başına 100 W'a kadar çıkış sağlar ve sesi odanıza göre uyarlamak için Audyssey MultEQ XT32 ses optimizasyonuna sahiptir. Yerleşik altı HDMI girişi ve iki çıkış bulunur; bir giriş ve bir çıkış 8K videoyu destekler ve hepsi 8K büyütme, HDR ve 4: 4: 4 rengi destekler ve ana çıkış eARC'yi destekler. Ön taraftaki bir USB bağlantı noktası, doğrudan cihaz bağlantısı ve ses çalma sağlar.

Ses Tercihlerinize Uyacak Performans, Güç ve Bağlantı
7.2 kanal ayrık güç amplifikatörü, kanal başına 180W.

 

Her Eğlence İhtiyacı İçin 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz** Geçiş Desteği
HDMI desteğindeki en son teknoloji ile, 8K kaynak cihazlarınızdan veya Full HD veya 4K kaynaklardan 8K yükseltme ile 8K kalitesinde videonun keyfini çıkarın.

 

En Gelişmiş Üç Boyutlu Ses Formatlarını İçerir
Dolby Atmos, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X, DTS Sanal: X ve IMAX Gelişmiş işleme, sürükleyici, çok boyutlu sesleri dinlemenize olanak sağlamak için desteklenir.

 

Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) HDMI Desteği
Ana HDMI çıkışı aracılığıyla, doğrudan bir akıllı TV uygulamasından AV amplifikatörünüze Dolby Atmos ve DTS: X gibi sıkıştırılmamış ve nesne tabanlı ses formatlarına izin vermek için TV'nizi eARC HDMI desteğiyle bağlayın.

 

Güçlü 7 Kanallı Ayrık Amplifikatör

Tüm kanallarda ayrık yüksek akım güç amplifikatörleri bulunan SR5015, kanal başına 100W güç (8 Ohm, 20Hz-20kHz, THD: %0,08, 2 kanallı sürücü) sunar. Düşük empedanslı sürücü özelliği ile dengeli, kaliteli ses için geniş bir hoparlör yelpazesi ile çalışma kararlılığı sunar. Otomatik Eko Modu, hoparlörlerin güç çıkışını ses düzeyine ve ekrandaki eko metreye göre ayarlar ve mükemmel Marantz sesinden ödün vermeden gerçek zamanlı olarak güç tüketiminde azalma sağlar.

 

eARC Desteği ile Gelişmiş 8K HDMI Bağlantısı

Yeni Marantz SR5015, tüm favori kaynaklarınız için 6 HDMI girişi ve 2 çıkış içerir. Bir özel 8K girişi, 8K/60Hz ve 4K/120Hz geçiş özelliğini, 4:4:4 Saf Renk alt örneklemeyi, Dolby Vision, HLG, HDR10, 21:9 video, 3D ve BT.2020 geçişini destekler. Ek olarak, en son HDCP 2.3 kopya koruma standardı tüm HDMI girişlerinde desteklenir.

 

En Müzikal Ses

En gelişmiş tesislerde Marantz ses ustaları tarafından enfes bir ses imzası sunmak için kapsamlı bir şekilde ayarlanmıştır. Hiçbir bileşen, titiz testlerden geçene kadar Marantz ses ustalarının elinden çıkmaz. Kendinizi herhangi bir kaynaktan gelen en müzikal sesle kuşatın.

Ev Sineması İçin En İyi Teknoloji
8K / 60Hz geçiş ve yükseltme, Dinamik HDR ve Hızlı Ortam Değiştirme (QMS) ile kristal netliğinde görüntünün ve doğru ayrıntıların keyfini çıkarın.

 

Gelişmiş Oyun Özellikleri
4K / 120Hz** geçiş, Değişken Yenileme Hızı (VRR), Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ve Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ile muhteşem görüntüleme ve azaltılmış gecikme ile oyun heyecanını yaşayın.

 

Audiophile Onaylı Ses İçin Yüksek Çözünürlüklü Ses Akışı
24-bit / 192-kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları çözme yeteneği; DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçalar - müziğinizin tam olarak sanatçının istediği gibi keyfini çıkarın.

 

Marantz'ın Sonik İmzasını Yükselten Özel Bileşenler
Marantz tescilli HDAM devre kartları, Akım Geri Besleme devresi, AKM AK4458 32-bit D/A dönüştürücüler ve daha ayrıntılı, dinamik ses için Hibrit PLL Saat Değişimi Düşürücü.

 

Neredeyse Sınırsız Müzik Kaynağı
Spotify Free ve Premium, Amazon Music HD, Tidal ve daha fazlası gibi müzik hizmetlerinden akış yapın veya AirPlay 2 veya Bluetooth aracılığıyla doğrudan akıllı cihazlardan akış yapın.

 

Dahili HEOS Özellikleri ve Ücretsiz HEOS Uygulaması
Evinizin tamamında dijital müzik akışı, çok odalı ses ve ses kontrolü için anahtarınız.

 

Tüm Favori Sesli Asistanlarınızı Destekler
SR5015 ile, Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri gibi tercih ettiğiniz sesli asistanı kontrol etmek için sesinizi kullanmanız yeterlidir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor