Marantz SR8015 11.2 8K Network AV Receiver | Sinema Amplileri | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz SR8015 11.2 8K Network AV Receiver

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
206.500,00 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 5.900,00 EUR
Havale Fiyatı : 196.175,00 TL
Sepete Ekle

Marantz SR8015 11.2 8K Network AV Receiver

En Müzikal Ses 

Marantz, ev sineması becerisini müzikal ses ile birleştiren AV amplifikatörleri için standardı uzun süredir belirlemiş durumda ve SR8015 bu özelliği benzeri görülmemiş seviyelere taşıyor. Zahmetsiz güç, şaşırtıcı ayrıntılar ve sansasyonel derinliğin sarhoş edici bir karışımı olan ses kalitesinin şaşırtıcı etkisini yaşayın.SR8015, AV amplifikatörü, merkezi olarak monte edilmiş bir toroidal transformatör, bakır kaplama ve simetrik monolitik bir tasarımla Marantz'ın ürün kalitesini zirveye taşıyor. En son teknolojiye sahip Marantz ses ustaları tarafından enfes bir ses imzası sunmak için ayarlanmıştır. Kendinizi Marantz ile en müzikal sese bırakın.

8K / 60Hz geçiş veya yükseltme gibi en yeni HDMI teknolojileri, HDR10, HDR10 +, Dolby Vision, Hybrid Log-Gamma (HLG) ve Dinamik HDR gibi çeşitli HDR format desteğinin yanı sıra en yeni oyun oynama sayesinde mükemmel video performansının keyfini çıkarın. 4K / 120Hz ** geçiş, Değişken Yenileme Hızı (VRR) ve Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) sayesinde daha sürükleyici bir oyun deneyimi.

En son teknolojiye sahip tesislerde dünyaca ünlü ses akustisyenleri tarafından kapsamlı bir şekilde ayarlanmış olan yeni Marantz SR8015, tüm eğlenceniz için olağanüstü, audiophile kalitesinde surround ses sağlamak için Hi-Fi'de onlarca yıllık deneyimini kullanır.

Ses Tercihlerinize Uyacak Performans, Güç ve Bağlantı
Kanal başına 205 W sağlayarak eğlencenizi dikkat çekici ayrıntılarla yaşayın.

Her Eğlence İhtiyacı İçin 8K / 60Hz ve 4K / 120Hz** Geçiş Desteği
HDMI desteğindeki en son teknoloji ile, 8K kaynak cihazlarınızdan veya Full HD veya 4K kaynaklardan 8K yükseltme ile 8K kalitesinde videonun keyfini çıkarın.

En Gelişmiş Üç Boyutlu Ses Formatlarını İçerir
Dolby Atmos, Dolby Atmos Yükseklik Sanallaştırma Teknolojisi, DTS: X, DTS Sanal: X ve IMAX Gelişmiş işleme, sürükleyici, çok boyutlu sesleri dinlemenize olanak sağlamak için desteklenir.

DTS: X® Pro Desteği
DTS: X Pro, en son DTS teknolojisi ile dinleyicileri büyüleyerek 13 kanala kadar işleme kapasitesine sahiptir. (gelecekteki bir aygıt yazılımı güncellemesinde mevcuttur).

Gelişmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC) HDMI Desteği
Ana HDMI çıkışı aracılığıyla, doğrudan bir akıllı TV uygulamasından AV amplifikatörünüze Dolby Atmos ve DTS: X gibi sıkıştırılmamış ve nesne tabanlı ses formatlarına izin vermek için TV'nizi eARC HDMI desteğiyle bağlayın.

 

Ev Sineması İçin En İyi Teknoloji
8K / 60Hz geçiş ve yükseltme, Dinamik HDR ve Hızlı Ortam Değiştirme (QMS) ile kristal netliğinde görüntünün ve doğru ayrıntıların keyfini çıkarın.

Gelişmiş Oyun Özellikleri
4K / 120Hz** geçiş, Değişken Yenileme Hızı (VRR), Otomatik Düşük Gecikme Modu (ALLM) ve Hızlı Kare Aktarımı (QFT) ile muhteşem görüntüleme ve azaltılmış gecikme ile oyun heyecanını yaşayın.

Audiophile Onaylı Ses İçin Yüksek Çözünürlüklü Ses Akışı
24-bit / 192-kHz'e kadar ALAC, FLAC ve WAV kayıpsız dosyaları çözme yeteneği; DSD 2.8MHz ve 5.6MHz parçalar - müziğinizin tam olarak sanatçının istediği gibi keyfini çıkarın.

Marantz'ın Sonik İmzasını Yükselten Özel Bileşenler
Marantz tescilli HDAM devre kartları, Akım Geri Besleme devresi, AKM AK4458 32-bit D/A dönüştürücüler ve daha ayrıntılı, dinamik ses için Hibrit PLL Saat Değişimi Düşürücü.

Neredeyse Sınırsız Müzik Kaynağı
Spotify Free ve Premium, Amazon Music HD, Tidal ve daha fazlası gibi müzik hizmetlerinden akış yapın veya AirPlay 2 veya Bluetooth aracılığıyla doğrudan akıllı cihazlardan akış yapın.

Dahili HEOS Özellikleri ve Ücretsiz HEOS Uygulaması
Evinizin tamamında dijital müzik akışı, çok odalı ses ve ses kontrolü için anahtarınız.

Tüm Favori Sesli Asistanlarınızı Destekler
SR8015 ile, Amazon Alexa, Google Assistant ve Apple Siri gibi tercih ettiğiniz sesli asistanı kontrol etmek için sesinizi kullanmanız yeterlidir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor