NAD C 388 Hybrid Digital DAC Amplifier + BluOS Upgrade Kit | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

NAD C 388 Hybrid Digital DAC Amplifier + BluOS Upgrade Kit

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
74.565,61 TL
70.837,29 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 2.269,55 EUR
Havale Fiyatı : 67.295,42 TL
Sepete Ekle

NAD C 388 Hybrid Digital DAC Amplifier

 BluOS Upgrade Kit takılmıştır.  BluOS Upgrade Kit dahil fiyattır.

C 388 Hibrit Dijital DAC Amplifikatör, uygun fiyatlı amplifikasyon dünyasında sınıfının en üstündedir. İnanılmaz derecede güçlü bir amfi olan C 388, en talepkar hoparlörlerin bile dinamik sıkıştırma olmadan gerçeğe yakın dinleme seviyelerine getirilebilmesini sağlamak için Asimetrik PowerDrive™ gibi NAD teknolojilerini kullanır. Gelişmiş preamplifikatör devresi sayesinde, C 388 tüm ses ayarlarında düşük gürültü vererek müziğinizi dikkatiniz dağılmadan dinleyebilmenizi sağlar. C 388'de bulunan diğer bir teknoloji, müzik kitaplığınızı kablosuz olarak ev Wi-Fi ağınız üzerinden aktarabilen bir müzik yönetim sistemi olan BluOS™ modülüdür. Çeşitli akış hizmetlerine erişmenizi sağlamak için Bluetooth® ile C 388'e anında bağlanın. Hem geçmişteki hem de şimdiki çeşitli kaynakları barındırma yeteneği ile C 388, ev ses sisteminize temel bir katkı olacak son derece esnek bir üründür.
C 388, en iyi performans gösteren bir müzik sisteminin tüm kritik unsurlarını birbirine bağlar; hoparlörlerinizin müzikal ayrıntıların her nüansını ortaya çıkarmasına olanak tanıyan neredeyse sınırsız bir güç deposu sağlamanın yanı sıra geçmiş, şimdi ve gelecek müzik kaynakları. Bu gelişmiş amplifikatör, NAD tarafından uygun fiyatlı ultra yüksek performanslı ses bileşenleri oluşturma konusunda onlarca yıl boyunca geliştirilen birçok son teknolojik buluşu içerir.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor