NAD M10 V2 BluOS Streaming Ampli

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
83.862,93 TL
79.669,63 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 4.312,99 EUR
Havale Fiyatı : 75.686,15 TL
Sepete Ekle

NAD M10 V2 BluOS Streaming Ampli

M10 V2, İnternet çağı için mükemmel bir amplifikatördür. Kullanıcı dostu BluOS uygulamasıyla, yerel olarak depolanan müziğin yanı sıra favori akış hizmetinizden müzik çalabilirsiniz. Ancak M10 V2, harici bileşenler ile de entegre olabiliyor. Disk oynatıcıları, oyun konsollarını, harici sürücüleri, ortam adaptörlerini, düz panel ekranları ve diğer bileşenleri bağlamak için RCA analog, optik ve koaksiyel dijital, HDMI eARC ve USB Tip A girişlerine sahiptir. Ayrıca iki yönlü apt-X HD Bluetooth özelliğine sahiptir. M10 V2 ile evinizin her yerine yerleştirilmiş kablosuz kulaklıklar, stereo hoparlörler, surround ses kurulumu veya 63 adede kadar BluOS özellikli kablosuz hoparlör aracılığıyla dinleyebilirsiniz. Hi-fi bundan daha modern olamaz.

M10 V2'yi çalıştırmanın birçok yolu vardır. En sevdiğiniz akış hizmetinden veya USB ve ağ sürücülerinde depolanan müzikten sıraya geçmek için akıllı telefon, tablet veya bilgisayarda BluOS uygulamasını kullanın. Bilgisayarınızdaki veya akıllı cihazınızdaki Spotify veya Tidal uygulamasından bazı şarkılar seçin, ardından çalmayı M10 V2'ye kaydırın. AirPlay 2 aracılığıyla bir iPhone, iPad veya iTunes kitaplığından M10 V2'ye müzik akışı gerçekleştirin. Amazon Alexa, Apple Siri veya Google Assistant ses protokolünü kullanarak müziği sesle seçin. M10 V2, Roon Ready'dir, böylece bir Roon Core sunucusundan müzik akışı yapabilirsiniz. M10 V2, Apple, Control4, Crestron, Lutron ve diğer ev otomasyon sistemlerine entegre edilebilir, böylece aydınlatma, gölgelik, HVAC ve güvenlik gibi diğer ev sistemlerinin yanı sıra müzik çalmayı da kontrol edebilirsiniz. Sesi ayarlamak, parçaları atlamak ve önceden ayarlanmış komutları etkinleştirmek için verilen uzaktan kumandayı kullanın. Veya M10 V2'nin dokunmatik ekranından parçaları seçin, kaynakları seçin ve ses seviyesini ve diğer ayarları yapın.

Ödüllü tasarım firması DF-ID tarafından oluşturulan M10 V2, sağlam fırçalanmış alüminyum kasa, Gorilla Glass üst ve ön paneller ve orijinal M10'daki ekrandan daha saf renkler ve daha geniş görüş açısı ile parlak 7" dokunmatik ekrana sahiptir. . Bu muhteşem ekranın arkasında, heyecan verici dinamikler ve mükemmel ayrıntılar sunan bir sonik güç merkezi yatıyor. Ünlü nCore teknolojisine dayanan M10 V2'nin Hibrit Dijital amplifikatörü, muhafazakar bir şekilde kanal başına 100 watt olarak derecelendirilmiştir. Güncellenmiş kazanç algoritmaları, verimsiz hoparlörlerle daha yüksek çıkış seviyelerine izin verir. Subwoofer çıkışları ayrıca daha yüksek kazanca sahiptir ve daha geniş bir subwoofer-ana hoparlör kombinasyonları yelpazesine izin verir. ESS Sabre DAC, 24 bit/192 kHz'e kadar olan akışları kabul edebilir. M10 V2, Deezer, Qobuz ve Tidal gibi hizmetlerden kayıpsız ve yüksek çözünürlüklü ses akışı sağlayabilir; ve tam MQA donanım kod çözme ve işleme yeteneğine sahiptir.

Teknik Özellikler

Hibrit Dijital nCore Amplifikatör

Sürekli Güç: 100W - 8/4 Ohm

Dinamik Güç: 160W - 8 Ohm 300W - 4 Ohm

32-bit/384kHz ESS Sabre DAC

Dirac Canlı Oda Düzeltme

7" IPS renkli LCD Dokunmatik Ekran

BluOS Çoklu Oda Uyumlu

Siri Voice Assistant desteğiyle AirPlay 2 Entegrasyonu

Amazon Alexa ve Google Asistan Sesli Kontrol

Spotify Connect ve Tidal Connect

İki Yönlü Qualcomm aptX HD Bluetooth

Uyumlu akıllı cihazlar için NFC Bluetooth Eşleştirme

HDMI eARC, USB Tip A girişleri

Stereo Analog ve Koaksiyel/Optik Dijital Girişler

Preamp Çıkışı

İki Bağımsız Subwoofer Çıkışı

IR Girişi, 12V Tetik Çıkışı

iOS, Android, macOS, Windows, Crestron, Control4, RTI, URC, Elan, Lutron, iPort için Uygulamalar

Amazon, Spotify, Tidal, TuneIn, Napster, Deezer, Qobuz ve diğerleri dahil olmak üzere BluOS Uygulamasında Desteklenen Çok Çeşitli Premium Müzik Hizmetleri

WAV, FLAC, AIFF, ALAC, AAC, MP3, Ogg Vorbis ve Diğerleri Dahil Olmak Üzere Tüm Büyük Kayıpsız ve Kayıplı Formatlar İçin Destek

MQA Kod Çözme ve Oluşturma

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor