Ortofon MC Anna Pikap İğnesi | Pikap İğnesi | Pikap ve Aksesuarlar | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Ortofon MC Anna Pikap İğnesi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
131.850,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 125.257,50 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Ortofon MC Anna Pikap İğnesi

Ortofon's MC Anna, Hareketli Bobin kartuşlarının en yüksek kademesini temsil ediyor. Çok sayıda Ortofon tasarım öğesinin ve idealinin temsilcisi olan bu son teknoloji ürünü, çağdaş analog oynatma teknolojisinde mümkün olan en yüksek performansın gerçekten bir örneğidir.

Tarihsel olarak Ortofon, yüksek kaliteli ses kültürü ve genel olarak müzik kültürü ve tarihinde oldukça etkili olan kişilere saygı gösterme geleneğine sahiptir. Bu olağanüstü kişilerin onuruna Ortofon, yıllar boyunca tarihi MC Rohmann, Kontrapunkt BACH Serisi ve MC Windfeld kartuşları dahil olmak üzere çok sayıda ürün piyasaya sürdü.

Bu geleneği MC Anna ile sürdüren Ortofon, bu yeni amiral gemisi kartuşu, performansı sonsuz çok yönlülüğün müthiş bir teknik cephaneliğini sergileyen bir virtüöz olan Opera Diva Anna Netrebko'ya ithaf ediyor. Ortofon, MC Anna'nın özverisiyle, şirketin müziğe ve kaydedilmiş sesin en saf şekilde sunulmasına olan değişmez bağlılığını ve bağlılığını bir kez daha vurguladı.

Anna Netrebko gibi Ortofon, gerçek iç duyguyu açığa çıkarmak için salt düşüncenin ötesine geçen ilhamla birleştirilen bir yenilik ve teknik uzmanlık karışımı yoluyla nihai müzik deneyimini sağlamayı hedefliyor.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor