Q Acoustics M20 Aktif Hoparlör | Aktif Hoparlör | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Q Acoustics M20 Aktif Hoparlör

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
26.250,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 24.937,50 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Q Acoustics M20 Aktif Hoparlör

Q Acoustics, M20'yi tasarlarken üç ana özellik üzerinde durmuş. Müzik, film ve oyun.

M20 müzik sistemi iki hoparlörden oluşmaktadır. Bu hoparlörlerden biri hem Dac, hem amplifikatör hem de hoparlör görevi görmektedir. 5.0 aptX HD Bluetooth bağlantısı ile yüksek çözünürlüklü stereo ses deneyimi (24-bit/48kHz), bilgisayara USB bağlantısı ile 24-bit/192 kHz  uyumluluğu bulunmaktadır.

Oyun konsolu, TV, Pikap, CD çalar ve taşınabilir müzik sistemlerini bağlamak için bir dizi girişe sahiptir.

Q Acoustics'in alışagelmiş ödüllü P2P (Point-to-point/Noktadan noktaya) teknolojisi, kabin içerisinde oluşabilecek titreşimi sönümler ve dinleyicilerine hassas stereo ses garantisi verir. Geniş ve eşit bir stereo dağılımı için 22mm, yüksek frekans sürücü kullanır.

Müzik dinlerken, televizyon veya film izlerken ya da oyun oynarken M20'nin gelişmiş sürücü teknolojisi , sürükleyici stereo ses üretmek için tasarlanmıştır. 65 Watt dijital güç sağlayan dahili bir amplifikatör ile güçlendirilen 22mm tweeter ve her bir hoparlördeki 125mm orta/bass sürücü ve arkadan ateşlemeli refleks bağlantı noktası bir araya gelerek olağanüstü bir dengede buluşur. Derin fakat nüanslı, alt frekanslarda net ve atak tizlerinde ve orta sekanslarda bilgiyle dolu, her zaman dinamik, dengeli ve ilgi çekici dinleti sunar.

Dinlemek istediğiniz kaynak her ne olursa olsun M20 isteğinizi karşılayabilecek altyapıya sahiptir. Telefonunuzdan, tabletinizden, bilgisayarınızdan veya Network Streamer'ınızdan popüler müzik servisleri Spotify, Tidal, Deezer, Apple Music, Amazon Music ve Qobuz'dan anında yüksek çözünürlüklü stereo olarak faydalanabilirsiniz. Alt frekanslara önem veren dinleyiciler için Sub çıkışı da bulunmaktadır. 

Hoparlörlerin arka yüzünde hoparlörlerinizi hangi konumda yerleştirdiğinize göre sağ-sol seçimi yapabileceğiniz tuşlar bulunur. Bu sayede kolaylıkla ayarınızı yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Frekans Aralığı: 55Hz-22kHz

Geçiş Frekansı: 2.4kHz

Girişler: Bluetooth 5.0, USB, Dijital Optik, Stereo RCA, 3,5mm Aux

Güç: 2x 65w

Kabin Tipi: İki Yollu

Boyutlar: 279mm(Y) x 170mm (G) x 296mm (D) 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor