Rotel RA-1592 MKI Entegre Amplifikatör | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Rotel RA-1592 MKI Entegre Amplifikatör

73.785,62 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 3.869,00 USD
Havale Fiyatı : 70.096,34 TL
Sepete Ekle

Rotel RA-1592 MKI Entegre Amplifikatör

Rotel RA-1592 MKI Stereo Entegre Amplifikatör, 2 x 200 watt'tan 8 ohm'a yüksek güç geliştirebilen AB sınıfı bir modeldir. MQA ve 32-bit / 384 kHz uyumlu DAC'yi ve ayrıca canlı, sıkı bas ve çok hassas tiz ile müziği yeniden üretmek için optimize edilmiş bir ses devresini getirdiği Rotel RA-1592 amplifikatörünün yerini almıştır. Son derece modern olan Rotel RA-1592 MKII amplifikatör, bir USB-B bağlantı noktası, bir aptX Bluetooth alıcısı dahil olmak üzere çok sayıda analog ve dijital girişe sahiptir ve ayrıca Roon Tested sertifikasından yararlanır.

Rotel RA-1592 MKI: Odyofil Tasarımı

Rotel RA-1592 MKI amplifikatörüklasik bir analog tasarım ve gelişmiş dijital devreler arasındaki başarılı evliliğin bir örneğidir ve istisnasız tüm ses kaynaklarınızın keyfini çok yüksek bir doğrulukla çıkarmanızı sağlar. Bunu, güç aşamalarına verimli bir şekilde voltaj ve akım sağlamak için Rotel tarafından şirket içinde geliştirilen ve üretilen, büyük boyutlu bir toroidal transformatöre dayalı yüksek kapasiteli bir güç kaynağı kullanarak yapar. Bu transformatör, herhangi bir parazitik radyasyonun bitişik devreler boyunca geçiş halindeki ses sinyallerini bozmasını önlemek için bileşenlerin geri kalanından izole edilmiştir. Güç kaynağı devreleri aynı zamanda, ideal sinyal üretimini garanti etmek için gereken hassas voltajı ve akımı sağlayan T-Network kapasitörleri gibi azaltılmış toleranslı bileşenleri de benimser.

Rotel RA-1592 MKI amplifikatör, ses devrelerindeki radyasyonu sınırlarken yüksek akım kapasitesini garanti etmek için bileşenlerin geri kalanından izole edilmiş bir toroidal transformatöre sahiptir.

Rotel RA-1592 MKI: Yüksek Güç 

Rotel RA-1592 MKI Entegre Stereo Amplifikatörün AB Sınıfı çıkış aşamaları, kaynaktan bağımsız olarak tüm sinyallerin piyasadaki hemen hemen her hoparlörle doğru şekilde yeniden üretilmesini sağlamak için ayrı bileşenler kullanır. Güç çıkışı, her iki kanal aynı anda çalıştırılır ve kullanılırken, kanal başına 200 watt'ta sürekli 8 ohm'da ölçülür. 4 ohm hoparlörler ile bu güç 350 watt'a bile yükseltilebiliyor. Bu yüksek değer, fiili kullanıma karşılık gelir ve Rotel'in elektronik cihazlara paranın karşılığını olağanüstü bir değerde sunma geleneğini sürdürür.

Rotel RA-1592 MKI: 32-bit / 384 kHz DAC

Rotel RA-1592 MKI amplifikatörünün kapsamlı bağlanabilirliği, kullanım esnekliğini ve esnekliğini garanti eder. Dijital bölümü, kayıtların ayrıntılarını olabildiğince aslına sadık bir şekilde yeniden üretmek için hassas şekilde optimize edilmiş çıkış filtresi devreleriyle birleştirilmiş bir Texas Instruments DAC kullanır. Bu sayede Rotel RA-1592 MKI amplifikatör  , USB-B bağlantı noktasından 32 bit / 384 kHz'e kadar tüm müziklerinizi ve MQA dosyalarını çalabilir ve Windows veya USB DAC olarak kullanılmasına izin verir. Mac bilgisayar. Tüm kaynaklarınızın oynatılmasını sağlamak için Rotel RA-1592 MKI amplifikatör ayrıca üç optik giriş ve üç koaksiyel giriş sağlar. 

USB-B bağlantı noktası sayesinde Rotel RA-1592 MKI amplifikatörü, MQA ve 32-bit / 384 kHz müzik çalmak için bir bilgisayarla ilişkilendirilebilir.

Rotel RA-1592 MKI:  Bluetooth aptX 

Bluetooth alıcısı sayesinde bu Rotel RA-1592 MKI amplifikatörde kablosuz olarak müzik dinlemek de mümkündür. Böylece akıllı telefonunuzun veya tabletinizin belleğinde depolanan müziğin yanı sıra akış hizmetlerinden çalınan müziği de kolayca akışa almak mümkündür. AAC ve aptX Bluetooth kodekleri desteği, müziğinizin ayrıntılarını korumak için yüksek bir aktarım hızı sağlar. 

Rotel RA-1592 MKI: Eksiksiz Bağlantı

Rotel RA-1592 MKI stereo amplifikatörün analog bölümü,  dengeli bir XLR girişi ve bir fono girişi dahil olmak üzere dört dengesiz RCA girişinin uygulanmasıyla dışarıda bırakılmaz. Bu nedenle, bir MM kartuşu ile donatılmış bir vinil döner tabla bağlantısı mümkündür. Harici bir güç amplifikatörü ile ilişkilendirmeye izin veren önceden güçlendirilmiş çıkışa ek olarak, subwoofer için çift mono çıkış da mevcuttur. Son olarak, ön taraftaki bir kulaklık çıkışı, bu Rotel RA-1592 MKI amplifikatörün müzikalitesinin keyfini gizlice çıkarmanızı sağlar.

Eksiksiz analog bölümü sayesinde, Rotel RA-1592 MKI amplifikatörü, burada optimal bir çift oluşturduğu Rotel RCD-1572 CD çalar gibi birçok kaynakla ilişkilendirilebilir.

Gelişmiş dijital devrelerle ilişkili kanıtlanmış analog tasarımı ile Rotel RA-1592 MKI amplifikatör, piyasadaki kompakt hoparlörlerin ve zemin tipi hoparlörlerin çoğuna güç sağlamak üzere tasarlanmıştır ve tüm müzik kaynaklarınıza olağanüstü kalitede yeniden üretim sunar.

Teknik Özellikler

Koaksiyel ve optik girişler (SPDIF LPCM): 24 bitte 192 kHz'e kadar
- USB ses sınıfı 1.0 girişi: 24 bitte 192 kHz'e kadar
- USB ses sınıfı 2.0 girişi: 32 bit ve MQA'da 384 kHz'e kadar

Bağlantılar;
3x Stereo RCA
1x XLR Girişi
1x MM Fono Girişi
3x Koaksiyel S/PDIF
3x Optik S/PDIF Girişleri
1x USB PC Girişi (tip B)
1x USB tip A Girişi
2x Subwoofer Çıkışı
1x Mini Jak Kulaklık Çıkışı

Genel;
Güç tüketimi (açık / bekleme): 500 W'a kadar / 0,5 W'tan az
Boyutlar (GxYxD): 431 x 144 x 425 mm
Ağırlık: 17,6 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor