Yamaha AS 2200 Entegre Amfi | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha AS 2200 Entegre Amfi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
183.420,83 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 5.190,00 EUR
Havale Fiyatı : 174.249,79 TL
Sepete Ekle

Yamaha AS 2200 Entegre Amfi

Küresel sahneye uygun bir performans ve birçok özelliği ağabeyinden devralan A-S2200, otantik, güçlü ancak bir şekilde zarif ve duygusal bir Hi-Fi sesi sunar. Lüks ve güzel bir enstrümandan mutlak müzikalite.

Girişten hoparlör çıkışına kadar tamamen dengeli devre tasarımı

Gerçek bir Hi-Fi sesi sağlayan muazzam enerjiye sahip büyük toroidal güç transformatörü

Muhteşem seviye ölçerler, nostaljik Hi-Fi çağına selam vererek dinamikleri ve müzik nabzını iletir.

Toprak bağlantısı için kalın teller, geniş ve açık bir ses aşaması için düşük empedans tasarımına katkıda bulunur.

Mekanik zemin konsepti, etkileyici ve ritmik bas için sertliği en üst düzeye çıkarır.

Mutlak Müzikalite. Lüks Bir Şekilde Güzel.

Lüks ve güzel bir enstrümandan güçlü, duygusal ve otantik Hi-Fi sesi.

Müzik, duygusal bir şeyden doğar. Bir sanatçının paylaşmak istediği benzersiz, kişisel bir hikaye. Müziğin nasıl yaratıldığını anlamak ve aslında sanatçıların yaratmalarına yardımcı olmak, Yamaha’nın DNA’sına temel bir müzik anlayışını, özellikle de müzik yaratımının ilham aldığı duyguyu yerleştirir. Geniş Hi-Fi ürün yelpazemizin her birinin geliştirilmesinde, bu duyguyu dinleyiciye aktarmak en önemli hususlardan biridir.

Sanatçıların duygusal hikayesini aktarmak, ancak müziğin nasıl yaratıldığına dair samimi bir anlayışla gerçekten başarılabilir. Bu anlayış Yamaha’nın DNA’sına gömülüdür ve özellikle sanatçılarla müzik oluşturmalarına yardımcı olmak için çalışılarak geliştirilmiştir. Yamaha’nın müziğe yerleşmiş tüm duyguları dinleyiciye gerçekten aktarmasını sağlayan bu anlayıştır.

Otantik, saf Hi-Fi, mükemmel sondaj ekipmanlarını dinlemekten çok, bu ekipmanın kaybolması ve odada canlı performans sergileyen sanatçı ile ilgilidir. Müziğin açıklığı, sanatçının ulaşabileceği o his, müziği ön plana çıkarıyor ve müzik dinlemeyi pasif değil aktif bir deneyim haline getiriyor.

Gerçek Hi-Fi, sanatçıyı öne çıkarır ve dinleyicinin nerede olduğunu unutmasını sağlar. Müzik dinlemek, pasif bir faaliyetten çok aktif bir deneyim haline gelir. Yamaha’nın Hi-Fi serisindeki açıklık, bu müzikal deneyimi sunar.

Müziği hissetmek. Sadece oradaymışsınız gibi hissetmekle kalmaz, müzikteki hikayeyi de hissedersiniz. Ritmi, müziğin ritmini hissetmek. Müzikle hareket ediyorum. Bunu ancak müziğin gerçek bir temsili sunabilir.

Müzik bir hikayeden daha fazlasıdır. Müziğin ritmi ve ritmi, müziğin içindeki hikayeden bir his uyandırmak için dinleyiciye bilinçli veya bilinçsiz olarak ulaşır. Müziği sanatçının amaçladığı gibi sunmak, bunu dinleyici için başarır.

Hi-Fi bileşenlerinde üstün performansları ile tanınan toroidal güç transformatörleri, A-S2200’e güç sağlamak için atanmıştır. Yedeklerle karşılaştırıldığında enerjiyi muhafaza etme yeteneği, A-S2200’ün müziğe aşılanmış sanatçının tüm duygusal enerjisini sunmasına yardımcı olur.

Seviye ölçerler, hem Hi-Fi’nin nostaljik çağına bir selam verirken hem de günümüzün seçici meraklıları için saf Hi-Fi’nin önemini aynı anda gösterir. Müziğin dinamiklerini ve nabzını görsel olarak sunan seviye ölçerler, yumuşak bir şekilde aydınlatılan LED’leri sayesinde sıcak bir his uyandırır.

Düşük Empedans Konsepti ile Toprak Bağlantısı İçin Kalın Teller

Doğal olarak açık bir ses aşaması, tasarım ve bileşen seçiminin bir sonucu olarak elde edilir. Toprak bağlantısı için bilerek kalın kablolar seçildi ve genel düşük empedanslı amplifikatör tasarımına ek olarak dinleyici için geniş ve açık bir ses sahnesi oluşturuldu. Sonuç olarak, bileşenler kaybolur ve sanatçıyı yerlerine bırakır.

Doğrudan saf pirinçten kesilen lüks hoparlör terminalleri, son derece güvenli bir bağlantı elde etmek için insan eli tarafından zahmetsizce sıkılmaya izin verir.

A-S2200’de benimsenen Mekanik Zemin Konsepti, sertliği en üst düzeye çıkarır ve istenmeyen titreşimleri azaltarak etkileyici ve ritmik bas elde eder. Büyük güç transformatörü, blok kapasitörleri ve doğrudan şasiye cıvatalanmış ısı emici ile daha fazla sertlik elde edilirken, ana şasiye doğrudan kaynaklanmış cıvatalarla ayaklar mutlak sağlamlık için daha fazla takviye sağlar.

Amplifikatör sertliğini tamamlayan, ağır hizmet tipi gümüş kaplamalı pirinç ayaklardır.

Teknik Özellikler

Maksimum Güç: (4 ohm, 1kHz,% 0,7 THD, Avrupa için) 160 W + 160 W

Yüksek Dinamik Güç: Kanal (8/6/4/2 ohm) 105/135/190/220 W

Frekans Tepkisi: +0 / -3 dB (5 Hz-100 kHz), ?0 / -0.3 dB (20 Hz-20 kHz)

Boyutlar: (G x Y x D) 435 × 157 × 463 mm; 17-1 / 8 “x 6-1 / 8” x 18-1 / 4 “

Ağırlık: 22,7 kg; 50,0 lbs

Nominal Çıkış Gücü: [20 Hz-20 kHz,% 0,07 THD] 90 W ? 90 W (8 ohm), 150 W ? 150 W (4 ohm)

Toplam Harmonik Bozulma: (20Hz – 20kHz) [Giriş 0,5 V] PHONO MC ? LINE2 OUT:% 0,02 (1,2 mVrms),

Sinyal-Gürültü Oranı: PHONO MC: 90 db, PHONO MM: 96 dB, CD, vb .: 110 dB, BAL: 114 dB

Giriş Hassasiyeti: [1 kHz, 100 W / 8 ohm] PHONO MC: 150 uVrms / 50 ohm

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor