Yamaha AS 3200 Entegre Amfi | Entegre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha AS 3200 Entegre Amfi

332.500,11 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 9.500,00 EUR
Havale Fiyatı : 315.875,10 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Yamaha AS 3200 Entegre Amfi

İnovasyon ve müzikalitenin inatçı arayışında Yamaha, amiral gemisi entegre amplifikatörü A-S3200'ü sunmaktan gurur duyar. Baştan sona titizlikle tasarlanan A-S3200, sanatçının hedeflerini gerçekleştiriyor ve yüksek kaliteli seste yeni bir ölçüt oluşturuyor.

Etkileyici derecede düşük sinyal-gürültü oranı ve gelişmiş kanal ayrımı sağlamak için tamamen dengeli devre Saf müzikalitenin peşinde büyük toroidal transformatör

Mekanik Zemin Konsepti sertliği en üst düzeye çıkarır ve istenmeyen titreşimi azaltır

Özgün bir müzikal ses sunmak için yüksek kaliteli PPS kapasitörler

Mükemmel seviye ölçerler, müziğin dinamiklerini ve nabzını görsel olarak sunar.

Sivri uçlu veya çizilmeye dayanıklı tabanlı ağır hizmet tipi pirinç ayaklar

Son derece güvenli bağlantı ile saf pirinçten kesilmiş orijinal hoparlör terminalleri

Müzik, duygusal bir şeyden doğar. Bir sanatçının paylaşmak istediği benzersiz, kişisel bir hikaye. Müziğin nasıl yaratıldığını anlamak ve aslında sanatçıların yaratmalarına yardımcı olmak, Yamaha'nın DNA'sına temel bir müzik anlayışını, özellikle de müzik yaratımının ilham aldığı duyguyu yerleştirir. Geniş Hi-Fi ürün yelpazemizin her birinin geliştirilmesinde, bu duyguyu dinleyiciye iletmek en önemli hususlardan biridir.

A-S3200'de saf müzikalite arayışında büyük toroidal transformatör kullanılmıştır. Daha az akı sızıntısı ile diğer hassas ses devreleri üzerinde olumsuz bir etkisi olmazken, bakır tel doğrudan sarımlı çekirdekten çekilerek, diğer ikamelere kıyasla enerji kaybını en aza indirerek, müzikteki tüm duygusal enerjinin dinleyici tarafından hissedilmesini sağlar.

Yüksek Kaliteli Bileşen Seçimi Müzikal performansları ve yüksek kaliteli ev ses ürünlerinde kullanımları ile tanınan yüksek kaliteli kapasitörler seçilerek özgün bir müzik sesi elde edildi.

Yoğun bir dövme işleminin ardından, PC-Triple C hoparlör kablosu, doğal olarak daha doğrusal bir yapıya sahiptir ve orijinal müzik kaydını daha doğru bir şekilde sunmak için daha yumuşak sinyal iletimini sağlar.

Otantik, saf Hi-Fi, mükemmel sondaj ekipmanlarını dinlemekten çok, bu ekipmanın kaybolması ve odada canlı performans sergileyen sanatçı ile ilgilidir. Müziğin açıklığı, sanatçının ulaşabileceği o his, müziği ön plana çıkarıyor ve müzik dinlemeyi pasif değil aktif bir deneyim haline getiriyor. Düşük Empedans Konsepti ile Toprak Bağlantısı İçin Kalın Teller

Düşük empedanslı tasarım konseptinin benimsenmesi, ses sinyalinde mutlak bütünlüğü korurken her iki enerji kaybını da en aza indirir. Orijinal sesin korunması, dinleyiciyi ve sanatçıyı bir araya getiren açık, doğal bir ses sahnesi ile sonuçlanır.

Yoğun bir dövme işleminin ardından, PC-Triple C hoparlör kablosu, doğal olarak daha doğrusal bir yapıya sahiptir ve orijinal müzik kaydını daha doğru bir şekilde sunmak için daha yumuşak sinyal iletimini sağlar.

Büyük blok kapasitörler için pirinç vidalar ve yaldız oksijensiz bakır terminallerin benimsenmesi, üstün bağlantıya katkıda bulunur ve açık ses sahnesini üretmek için dört büyük 22.000?F kapasitörde bulunan ilave tavan boşluğunu mükemmel bir şekilde sunar.

A-S3200'de kullanılan tam dengeli devre, bir dizi dinleme avantajı sağlar. Etkileyici derecede düşük sinyal-gürültü oranı sunmak, müzikteki boşlukların, sanatçının dinleyiciyi müziğe dahil ettiği, bir sonraki hareketi bekleyen sessizliğin tam olarak böyle olmasını sağlar - sessizlik. Tasarım aynı zamanda gelişmiş kanal ayrımına katkıda bulunur ve neredeyse tüm sistemi ortadan kaldıran bir ses sahnesi oluşturur ve dinleyiciye CD veya vinil kaynağı değil, sanatçı ile aynı odada olma hissini verir.

Müziği hissetmek. Sadece oradaymışsınız gibi hissetmekle kalmaz, müzikteki hikayeyi de hissedersiniz. Ritmi hissetmek, müziğin ritmini. Müzikle hareket ediyorum. Bunu ancak müziğin gerçek bir temsili sunabilir.

Derin, ritmik ve melodik bir bas ifadesi, müziğin hikayesi olan müzikten duygu yaratır. Mekanik Zemin Konsepti, sertliği en üst düzeye çıkararak ve istenmeyen titreşimleri azaltarak bu etkileyici ve ritmik bası elde eder. Büyük güç transformatörü, blok kapasitörleri ve ısı emici doğrudan şasiye cıvatalanarak daha fazla sağlamlık sağlarken, ana şasiye doğrudan kaynaklanmış cıvatalarla ayaklar mutlak sağlamlık için daha fazla takviye sağlar. A-S3200, titreşimi daha da bastıran orijinal Sert, Modern Yapısına sahiptir.

Amplifikatörün sertliğini tamamlayan, orijinal olarak amiral gemisi M / C-5000 için özel olarak tasarlanmış, hassas yüzeyler için sivri uçlu veya çizilmeye dayanıklı tabanla birlikte kullanılan ağır hizmet tipi pirinç ayaklardır.

 

Teknik Özellikler

Maksimum Güç: (4 ohm, 1 kHz,% 0,7 THD, Avrupa için) 170 W + 170 W

Yüksek Dinamik Güç: Kanal (8/6/4/2 ohm) 120/150/200/300 W

Sönümleme Faktörü: ? 250 (1 kHz, 8 ohm)

Frekans Tepkisi: +0 / -3 dB (5 Hz-100 kHz), ?0 / -0.3 dB (20 Hz-20 kHz)

RIAA Eşitleme Sapması: ?/- 0,5 dB (PHONO (MM / MC))

Boyutlar: (G x Y x D) 435 × 180 × 464 mm; 17-1 / 8 "x 7-1 / 8" x 18-1 / 4 "

Ağırlık: 24,7 kg; 54,5 lbs

Nominal Çıkış Gücü: [20 Hz-20 kHz,% 0,07 THD] 100 W ? 100 W (8 ohm), 150 W ? 150 W (4 ohm?

Toplam Harmonik Bozulma: (20Hz - 20kHz) [Giriş 0,5 V] PHONO MC ? LINE2 OUT:% 0,02 (1,2 mVrms),

Sinyal-Gürültü Oranı: PHONO MC: 90 db, PHONO MM: 96 dB, CD, vb .: 110 dB, BAL1,2: 114 dB

Giriş Hassasiyeti: [1 kHz, 100 W / 8 ohm] PHONO MC: 150 uVrms / 50 ohm

PHONO MM: 3,5 mVrms / 47 kohm, CD, vb .: 200 mVrms / 47 kohms, MAIN IN: 1 Vrms / 47 kohms, BAL1,2: 200 mVrms / 100 kohms

Transformatör: 623 VA (Toroidal)

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor