Yamaha AS 701 Enterge Amfi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
10.599,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 10.069,05 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Yamaha AS 701 Enterge Amfi

Son derece saf ses kalitesi ve olağanüstü sürücü gücü Dijital giriş avantajına sahip entegre bir amplifikatör.

ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) ve yüksek kaliteli parçalar

- G / Ç (girişten çıkışa) Doğrudan Simetrik Tasarım

- ART (Anti-Resolution and Tough) Tabanı

- Özel yapım güç trafosu / 12.000 uF blok kapasitörler / Alüminyum ekstrüzyonlu ısı emiciler

160W x 2 (maks.), 100W x 2 (RMS) yüksek güç çıkışı

Doğrudan CD Amplifikasyonu ve Pure Direct

Sürekli Değişken Ses Yüksekliği Kontrolü

Altın kaplama hoparlör terminalleri ve RCA terminalleri

TV veya Blu-ray Oynatıcı için dijital ses girişleri

YBA-11 Bluetooth Kablosuz Adaptör Bağlantısı

Basit ama sofistike tasarım (alüminyum ön panel ve düğmeler)

Otomatik Güç Bekleme

ToP-ART (Total Purity Audio Reproduction Technology) konseptine dayalı yüksek ses kaliteli devre tasarımı

ToP-ART Tasarımı ve ART Tabanı Optimum Sesi Sağlayın Ses sinyalinin işlenmesi ve iletimi basit ve doğrudan olduğunda, gürültü ve distorsiyondan etkilenme şansı daha azdır. Yamaha’nın ToP-ART adı verilen amplifikatör tasarım teknolojisi, en yüksek sinyal saflığı için düz, simetrik bir düzende düzenlenmiş sol ve sağ kanallara sahip bir I / O (girişten çıkışa) Doğrudan Simetrik Tasarım içerir. Ek olarak, ART (Anti-Resonance and Tough) Base alt şasi ve sağlam bir orta çubuk, yüksek sağlamlık desteği ve titreşim sönümleme sağlar. Bu Yamaha tasarım yenilikleri, bu amplifikatörlerin bol müzikli zengin ses üretimine katkıda bulunur.

Olağanüstü Ses Performansı için Yüksek Kaliteli Parçalar

Ismarlama güç transformatörü, özel yapım blok kapasitörler, iki doğrudan sinyal yolu hoparlör rölesi, tek noktalı topraklama sistemi, alüminyum ekstrüzyonlu ısı emiciler ve diğer yüksek kaliteli parçalar zorlu ses sinyali koşullarını zahmetsizce halleder. Her bir parçanın kalitesi ve birlikte nasıl çalıştıkları, temel olarak herhangi bir bileşenin ses kalitesini belirler. Yamaha yalnızca özenle seçilmiş ve test edilmiş çok yüksek kaliteli parçalar kullanır.

Yamaha'nın Zengin Deneyimi ve Geleneği ile Yüksek Teknolojik Uzmanlığı tarafından oluşturulmuştur

Bir müzik aleti üreticisi olarak 125 yılı aşkın uzun bir geçmişe sahip olan Yamaha, HiFi bileşenleri konusunda da yüksek bir üne sahiptir. A-S701, bu zengin deneyim ve yüksek teknolojik uzmanlıktan yararlanılarak oluşturulmuştur. Tüm müziği gerçekten kulağa geldiği gibi yeniden üretmek için "Doğal Ses" konseptine dayanan ve bir giriş modeli yüksek ses kalitesi ve müzik açısından zengin ses üretmesine rağmen devre tasarımından temel ses üretimine kadar titiz bir özenle inşa edilmiştir.

Daha Yüksek Ses Saflığı için Doğrudan CD Amplifikasyonu ve Pure Direct Modu

CD girişine düz bir bağlantıyla, Doğrudan CD Amplifikasyonu CD kaynağı S / N oranını maksimuma çıkarır. Ek olarak, Pure Direct modunu devreye sokmak, müzik sinyallerinin mümkün olan en kısa devre rotasına gitmesine, tampon amplifikatörünü ve ton, ses yüksekliği ve denge kontrollerini atlayarak, en saf ses kalitesi için herhangi bir sinyal bozulmasını neredeyse tamamen ortadan kaldırmasına neden olur.

Sürekli Değişken Ses Yüksekliği Kontrolü

A-S701 ayrıca ön panelde daha yüksek ses kalitesi için elektronik ses kullanan ve ses yüksekliği efektini istediğiniz gibi ayarlamanıza olanak tanıyan yeni bir analog ses yüksekliği kontrolüne sahiptir. Genel ses seviyesinden ayrı olarak, bu, düşük ve yüksek frekanslı seslerin dengesini kontrol eder, herhangi bir ses seviyesinde tam ton aralığı sağlar ve yumuşak seviyelerde yüksek ve düşük frekansların insan kulağındaki doğal kaybı telafi eder.

Altın kaplama Terminaller

Altın kaplama terminaller, sinyal kaybını önleyen yüksek kaliteli bir bağlantı sağlar. A-S701, altın kaplamalı hoparlör terminallerine ve giriş terminallerine sahiptir

TV ve / veya Blu-ray Oynatıcı için Dijital Ses Girişi

A-S701, hem optik hem de koaksiyel terminallerle dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, bir TV'den ses almak için ve bir Blu-ray oynatıcıdan ses almak için koaksiyeldir. Ses, dijital alanda kalır ve size spor ve diğer programlardan film ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için saf, bozulmamış dinamik ses sunar.

İki Sistem için Hoparlör A, B veya A + B Seçimi ve Hoparlör Terminalleri Farklı odalara iki ayrı hoparlör sistemi bağlayabilir ve aralarında geçiş yapabilir veya ikisinin aynı anda çalmasını sağlayabilirsiniz. Dört terminal vardır, bu nedenle sadece bir düğmeye basarak hoparlörleri ses kaynağına uyacak şekilde değiştirebilirsiniz.

Subwoofer Terminali Daha iyi bir genel ses kalitesiyle daha güçlü bir ses için sisteminizin bas çıkışını artırmanıza olanak tanıyan bir subwoofer bağlamak için bir terminal sağlanmıştır.

Fono MM Terminali Vinil kayıtları oynatmak için MM fono kartuşlu bir döner tabla bağlayabilirsiniz. Bu, yalnızca CD'lerin değil, aynı zamanda en son dijital / analog teknolojisine sahip bir amplifikatörün analog kayıt sesinin de keyfini çıkarmanızı sağlar.

Basit ama Sofistike Tasarım Doğrudan Yamaha’nın HiFi ses bileşenlerinden miras alınan güzel, basit ve benzersiz bir tasarıma sahip bu amplifikatör, kullanımı kolay bir düğme düzenine de sahiptir. Alüminyum ön panel, zengin dokulu gümüş ince bir yüzeye sahiptir. Kontrol düğmeleri de üst düzey modellerimizde kullanılan aynı lüks yapıya sahiptir.

Temiz, Basit Tasarımlı Uzaktan Kumanda Uzaktan kumandanın sade ve basit tasarımı, anlaşılması kolay tek elle kullanım sağlar. Kullanımı kolay tasarım, şarkı sesini ve sırasını ayarlamayı kolaylaştırır. Ünite, amplifikatörlerin tasarımıyla eşleşen sofistike görünümlü ince bir yüzeye sahiptir. Uzaktan kumandayı bir Yamaha CD çaları kontrol etmek için de kullanabilirsiniz.

LED'li Döner Kodlayıcı Giriş Seçici Döner kodlayıcı, giriş kaynaklarını seçmeyi hızlı ve kolay hale getirir. Lüks ince ince kaplama malzemesi hoş bir dokunma hissi sunar. LED'ler hangi kaynağın seçildiğini açıkça gösterir, böylece karanlık bir odada bile kaynakları kolayca değiştirebilirsiniz.

Otomatik Güç Bekleme İşlevi Amplifikatör, güç açık olmasına rağmen uzun süre (yaklaşık 8 saat) kullanılmadığını algılayan ve otomatik olarak bekleme moduna geçiren bir güç yönetimi işlevine sahiptir. Böylece kapatmayı unutsanız bile, güç tüketimi en aza indirilecektir.

 

Teknik Özellikler

Minimum RMS Çıkış Gücü (8 ohm, 20 Hz-20 kHz) 100 W + 100 W (% 0,019 THD)

Maksimum Güç (4 ohm, 1kHz,% 0,7 THD, Avrupa için) 160 W + 160 W

Yüksek Dinamik Güç / Kanal (8/6/4/2 ohm) 140/170/220/290 W

Sönümleme Faktörü 240

Frekans Tepkisi 10 Hz-100 kHz +/- 1.0 dB

Toplam Harmonik Bozulma (CD'den Sp Çıkışına, 20 Hz-20 kHz)% 0,019 (50 W / 8 ohm)

Sinyal-Gürültü Oranı (CD) 99dB (giriş kısa devre, 200 mV)

Ses Girişi / Çıkışı 8/2

Dijital Giriş Evet (optik / koaksiyel)

Subwoofer Çıkışı Evet

DC çıkışı Evet

Pure Direct Evet

ToP-ART Evet

Değiştirilebilir Doğrudan CD Amplifikasyonu Evet

Beklemede Güç Tüketimi 0,5 W

Güç Yönetimi (Otomatik Güç Bekleme) Evet

Boyutlar (G x Y x D) 435 x 151 x 387 mm; 17-1 / 8 ”x 6” x 15-1 / 4 ”

Ağırlık 11,2 kg; 24,7 lbs.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor