Yamaha C 5000 Pre Ampli | Pre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha C 5000 Pre Ampli

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
331.418,41 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 11.500,00 EUR
Havale Fiyatı : 314.847,49 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

 

Yamaha C 5000 Pre Ampli


C-5000, Tone Defeat'te sinyal yolunun tüm aşamalarında tamamen dengeli ve ayrık devre aktarımına sahiptir.

Patentli hareketli tasarım, fono EQ, giriş amplifikatörü ve hat amplifikatörü aşamalarında benimsenerek sinyalden toprak gürültüsünün etkisini ortadan kaldırır.

Bu amiral gemisi modeli tasarlanırken C-5000'in her yönü dikkatlice düşünüldü. Yapısı, usta işçiliği yansıtıyor ve en yüksek performans seviyelerine ulaşma takıntısını yansıtıyor.

Ayaklar bir istisna değildir. M-5000 gibi, özel ağır hizmet tipi pirinç ayaklar, ya tam destekli sivri uçlar olarak ya da hassas yüzeylerde kullanım için bir çizilmeye karşı koruma tabanıyla birlikte işlev görür.

C-5000, estetiğine ve hatta dokunuşuna kadar, dinleme deneyimlerinde en üst noktayı sunmak için tepeden tırnağa tasarlanmıştır.

Düğmeler ve kol anahtarları, hem yeniliği hem de işçiliği iletmek için orijinal tasarımlara sahiptir.

Ses düğmesi hem sert hem de hassastır - dokunuşunu sağlamak için bilyeli yataklar ve hassas kesim alüminyum kullanır, ayrıca kol düğmeleri de gelişmiş çalışma için rafine edilmiştir.

Gerilimin devre üzerindeki etkisini en aza indirmek için şasiye bakır kaplama uygulayan C-5000, en ince nüansların yanı sıra güçlü bası ifade edebilir.

Ek olarak, güç kaynağının empedansını azaltmak ve müzik bilgisinin iletimini en üst düzeye çıkarmak için kalın vida tipi teller kullanılır.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor