Yamaha M 5000 Power Ampli | Power Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha M 5000 Power Ampli

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
395.883,94 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 11.500,00 EUR
Havale Fiyatı : 376.089,74 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

 

Yamaha M 5000 Power Ampli


130 yılı aşkın tecrübesiyle Yamaha, dünyanın önde gelen ses şirketi haline geldi. M-5000, bu ruhu zamanın onurlu işçiliği ve pazar lideri yenilikçiliği ile somutlaştırır ve yüksek kaliteli ses reprodüksiyonunun özü olarak hizmet eder.

200 W + 200 W (4 ohm, 20 Hz-20 kHz,% 0,07 THD, 2 kanal beslemeli)
100 W + 100 W (8 ohm, 20 Hz-20 kHz,% 0,07 THD, 2 kanal beslemeli)
Özenle tasarlanmış, dengeli sinyal iletimi
Gelişmiş sürüş kolaylığı için yüzer ve dengeli güç amplifikatörü düzeni
Sol ve sağ kanalları izole etmek için mükemmel simetrik tasarım
Kısaltılmış sinyal ve güç kaynağı yolları ile düşük empedanslı tasarım
Geliştirilmiş yapı, son teknoloji sağlamlık sağlar
Büyük toroidal çekirdek güç trafosu

Gücün bir güç transistörü aracılığıyla sağlandığı ve negatif kutbun toprağa bağlandığı geleneksel güç amplifikatörü tasarımlarının aksine, M-5000'in güç kaynağı doğrudan çıkış aşamasının her bir pozitif ve negatif tarafına bağlanır.

Tüm güç amplifikatörü devresini zeminden tamamen yüzdürmek, dakika voltaj dalgalanmaları veya toprak gürültüsünün istenmeyen etkilerini ortadan kaldırır.

Tasarım aynı zamanda MOSFET güç amplifikatörlerini kullanmak için ideal bir simetrik düzen oluşturarak düşük empedanslı hoparlörler için sürülebilirliği geliştirir.

M-5000, en iyi ses performansı için istenmeyen titreşimi azaltarak sertliği en üst düzeye çıkarmak için sıfırdan tasarlanmıştır.

Ayrıca, güç trafosunu, blok kapasitörlerini ve ısı emiciyi doğrudan cıvatalarla rijit aerodinamik yapıya sabitleyerek mekanik bir zemin konsepti kullanmak, bunların tam olarak desteklenmesini sağlar ve titreşimlerin etkisini ortadan kaldırır.

Kalın teller ve vida tipi bağlantılar, M-5000'in düşük empedanslı tasarımına katkıda bulunur - aksi takdirde tipik olarak geleneksel bağlantılarda ve kablo düzeneklerinde meydana gelebilecek enerji kaybını en aza indirir.

Lehim yerine doğrudan blok kapasitörler üzerinde vida ve pirinç terminallerin kullanılması, güçlü, düşük empedanslı bir bağlantı sağlar.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor