Yamaha NP S303 Musiccast Network Player | Network Sistemler | Hifi Bileşenler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha NP S303 Musiccast Network Player

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
12.530,00 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 11.903,50 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Yamaha NP S303 Musiccast Network Player


Ağ sesini kullanmaya başlamak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız veya bunun çok zor olduğunu düşünüyorsanız, NP-S303 tam size göre tasarlanmıştır. Bilgisayarınızda veya NAS'ınızda depolanan müziğin, akıllı telefonunuzdaki müziğin veya çeşitli akış hizmetlerinden herhangi birinin keyfini çıkarın - tümü bu tek cihazla - özel bir ağ oynatıcısından aldığınız harika sesle. En sevdiğiniz amplifikatöre bağlanın ve yeni bir ses keyfi dünyasına adım atın.

Favorilerinizi bulun, yenilerini keşfedin
NP-S303, yaygın Spotify, gelecek vadeden Tidal ve Deezer hizmetlerinin yanı sıra Napster®, Qobuz, Juke ve diğerleri de dahil olmak üzere çok çeşitli popüler akış hizmetleriyle uyumludur - tüm favori sanatçılarınızın keyfini çıkarmanıza olanak tanır , yenilerini keşfedin ve dünyanın her yerinden müzik içeriği alın.

Kontrol. Ücretsiz MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla hepsi avucunuzun içinde. Sezgisel olarak tasarlanmış ekrana dokunup hafifçe vurun ve tüm MusicCast cihazlarınızın yanı sıra NP-S303'ü kolayca çalıştırın.

Yamaha'nın ünlü Hi-Fi bileşenleri, alüminyum ince çizgili basit, güzel bir ön paneli benimser. NP-S303, bu aynı tasarım kalıbından kesilmiştir ve diğer Yamaha cihazlarıyla birleştirildiğinde güzel bir uyum sağlar ve tüm kurulumu geliştirerek şık ve zarif bir ses alanı oluşturur.

İnce boyut, muazzam kalite
İnce gövdesine rağmen NP-S303, içinde Yamaha'nın Hi-Fi geliştirme konusundaki uzun deneyimleriyle zenginleştirilmiş bir bilgi birikimi ve teknoloji barındırır. Titizlikle seçilmiş yüksek ses kalitesine sahip parçalarla başlanarak sinyal yolu minimize edilmiş, analog ve dijital devrelere tamamen ayrı bloklar verilmiş ve gürültü oluşumu tamamen bastırılmıştır.


Yüksek çözünürlüğü deneyimleyin
NP-S303, çok çeşitli yüksek çözünürlüklü ses formatlarını destekler. Vokallerin nefesini hissedin, bir konser salonunun havadar atmosferinde güneşlenin ve tüm performansı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

Müziğiniz her yerde
MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya NAS'ınızdan dijital müzik içeriğini evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına aktarabilir. Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden çok odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

Kablosuza geçin
NP-S303, akıllı telefonlardan ve diğer cihazlardan kolay kablosuz müzik dinlemenin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan Bluetooth® işleviyle donatılmıştır.

USB cihazlarınızı oynatın
NP-S303, kullanışlı bir ön panel USB terminaline sahip olduğundan, USB flaş sürücüye kaydettiğiniz müziği hızlı ve kolay bir şekilde çalabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor