Yamaha NS P41 5.1 Hoparlör Paketi | 5.1 Sinema Sistemi | Sinema & Müzik Sistemleri | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha NS P41 5.1 Hoparlör Paketi

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
17.116,65 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 470,00 EUR
Havale Fiyatı : 16.260,82 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Yamaha NS P41 5.1 Hoparlör Paketi

NS-P41 hoparlörler, uzun süre dinlemesi hoş olan net, yumuşak bir ses sağlayacak şekilde ayarlanmıştır. Ek olarak, surround hoparlörler ve subwoofer, pürüzsüz ses geçişi için mükemmel şekilde eşleştirilmiştir. Yalnızca TV sesiniz için değil, aynı zamanda müzik ve filmler için de zengin, kapsamlı bir ses sunarlar.

Geleneksel Tasarım Her Odayı Geliştirir

Tüm hoparlörler Yamaha hoparlörlerin geleneksel görünümüne sahiptir. Temiz tasarımları, yüksek ses kaliteleriyle eşleşir ve uygun herhangi bir yere yerleştirilebilirler.

Advanced YST II Harika Baslar Üretir

Gelişmiş YST II, hoparlör konisini sıkı bir kontrolle sürmek için negatif empedans ve sabit akım ilkelerini birleştirir. Daha doğal ve enerjik bas üretimi için istikrarlı ve doğru düşük aralıklı tepkiyi ve yüksek ses basıncı seviyelerini korumak için etkili hoparlör empedansını optimize eder.

Twisted Flare Port Net ve Sıkı Bas Üretiyor

Subwoofer, limanın kenarı çevresinde oluşan hava girdabını dağıtan ve düzgün bir hava akışı oluşturan genişleyen, hafifçe bükülen bir şekli kullanan Yamaha'nın benzersiz Twisted Flare Port teknolojisine sahiptir. Bu, orijinal giriş sinyalinde bulunmayan yabancı gürültüyü azaltır ve net, doğru düşük frekans üretimi sağlar. Filmlerdeki özel efektli seslerden canlı bir mekanın atmosferine kadar, net, sıkı ve gerçekçi baslar duyarsınız.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor