Yamaha NS SW 300 Subwoofer | Subwoofer | Hoparlörler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha NS SW 300 Subwoofer

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
29.400,00 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 840,00 EUR
Havale Fiyatı : 27.930,00 TL
Sepete Ekle

Yamaha NS SW 300 Subwoofer

Tamamen yeni Twisted Flare Port, kapsamlı subwoofer geliştirme deneyiminden yararlanıyor. Genişleyen, hafifçe bükülen şekil, bağlantı noktasının kenarı çevresinde oluşan hava girdabını dağıtır ve düzgün bir hava akışı oluşturur. Bu, orijinal giriş sinyalinde bulunmayan yabancı gürültüyü azaltır ve net, doğru düşük frekans üretimi sağlar. Filmlerdeki özel efektli seslerden canlı bir mekanın atmosferine kadar, net, sıkı ve gerçekçi baslar duyarsınız.

PWM Dijital Sürücü Yüksek Verimli Amplifikatör ve Çift Geri Besleme Devresi

Yerleşik güç amplifikatörü, güç tüketimini ve ısı üretimini en aza indirirken yüksek verimlilikle 250 W'lık kararlı güç çıkışı sağlar. Çıkış filtresi bobini gerektirmez, bu da son derece düşük gürültü ve distorsiyona neden olur. Yüksek hızlı geçici tepki de mükemmeldir. Çift geri besleme devresi, iki kez geri besleme uygulayarak bozulmayı azaltır ve daha yüksek ses netliği sağlar.

Müthiş Derin Bas için Gelişmiş YST II

Yamaha tarafından geliştirilen Advanced YST II (Yamaha Aktif Servo Teknolojisi II), hoparlör konisini önceki versiyona göre daha sıkı bir kontrolle çalıştırmak için negatif empedans ve sabit akım ilkelerini birleştirir. Gelişmiş Negatif Empedans Dönüştürücü (ANIC) devrelerini kullanan bu sistem, mükemmel doğrusallığı korumak için etkili hoparlör empedansını dinamik olarak optimize eder. Bu, daha yüksek ses kalitesinden bahsetmek yerine, daha kararlı ve doğru düşük aralık tepkisi anlamına gelir.

25 cm (10 ”) Kare Telli Koni Woofer Ünitesi

Önden ateşlemeli bir konfigürasyonda 25 cm (10 ”) büyük bir woofer birimi kullanılır. Sürücü biriminin ses bobini, daha yüksek manyetik akı yoğunluğu elde etmek için daha yoğun şekilde sarılabilen geniş yüzey alanına sahip kare tel kullanır. Sıkı ve derin bas üretimine izin veren yüksek tahrik gücü sağlar.

Çok Çeşitli Hoparlörler ve İç Mekanlarla Eşleşecek Güzel Tasarım

Ön yüzeyin güzel yuvarlak şekline, bir vurgu oluşturmak için her iki taraftaki panellere ve zarif bir görünüme ek olarak, bu subwoofer, sesin gücünü hayal etmenizi sağlar ve çok çeşitli hoparlör sistemleriyle eşleşir. Çok sayıda renk çeşidi sağlanmıştır, böylece iç mekanınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Kolay Kullanım için Ön Kontrol Paneli

En sık kullanılan güç ve ses düğmeleri, erişim kolaylığı için ünitenin ön yüzeyine yerleştirilmiştir. 45 ° 'lik bir açıyla eğimlidir ve zemine yerleştirildiğinde bile kullanımı kolaylaştırır. Güç düğmesinin üzerinde bir LED göstergesi bulunur, bu nedenle loş bir odada bile% 27s açık mı kapalı mı olduğunu anlamak% 27s kolaydır.

Sistem Kontrolü ve Otomatik Bekleme

Sistem kontrol terminali, gücü otomatik olarak açıp kapatmak için amplifikatör gücüne bağlanabilir. Ayrıca bir Otomatik Bekleme İşlevi de vardır: Amplifikatörden sabit bir süre boyunca sinyal girişi olmazsa, otomatik olarak bekleme durumuna geçer ve amplifikatörden bir sinyal algılandığında güç otomatik olarak açılır. Bu savurgan elektrik tüketimini sınırlar.

 

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor