Yamaha R-N2000A Musiccast Network Stereo Receiver | Network Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha R-N2000A Musiccast Network Stereo Receiver

187.917,40 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 5.160,00 EUR
Havale Fiyatı : 178.521,53 TL
Sepete Ekle

Yamaha R-N2000A Musiccast Network Stereo Receiver

Modern bir Hi-Fi bileşeniyle tanışın, yüksek çözünürlüklü müzik akışı gibi yeni nesil müzik dinlemeyi eski Hi-Fi kalitesiyle zahmetsizce birleştirin. Yamaha'nın eşsiz müzik geçmişinden ve beğenilen Hi-Fi ürünlerinden yararlanan R-N2000A, oturma odanızı nefes kesici güzellikte bir sese sahip bir alana dönüştürecek.

GERÇEK SES

Bu, bir sesin yaratıldığı andan insan kulağına ulaştığı ana kadar her şeyi yöneten dünyadaki tek ses markası olarak yalnızca Yamaha'nın fark edebileceği bir sestir. Sadece gözlerinizi kapatın ve sanatçının tam orada, önünüzde performans sergilediğini hissedin ve gerçekten "Sanatçıya Daha Yakın" olmanın derin hissini deneyimleyin.

Sanatçının ve enstrümanın konumu ve hatta hassas nüanslar ve performans alanının atmosferi, olduğu gibi şaşırtıcı bir şekilde yeniden üretilir.

Ortaya çıkan ses sahnesi inanılmaz derecede gerçekçi, performansın tam önünüzde gerçekleşmesini izliyormuş gibi hissedeceksiniz.

Yamaha Parametrik Oda Akustik İyileştiricisi (YPAO™)

Çevresel faktörler, bir odanın sonik imzasında ve her türlü seste önemli bir rol oynar. Yamaha'nın Ev Sineması ürünlerinde onlarca yıl boyunca geliştirilmiş olan kendi YPAO™ otomatik kalibrasyon tekniği, R-N2000A için, sanki profesyonel bir ses dinleme odasındaymışsınız gibi zahmetli bir manuel ayar gerektirmeden ideal dinleme ortamını sunacak şekilde optimize edilmiştir. ayarlamalar. YPAO™, 192 kHz / 64 bit ses çözünürlüğüne kadar doğrulukla son derece yüksek hassasiyette eşitleme gerçekleştiren hassas EQ'ya sahiptir. YPAO™ R.S.C. (Yansıyan Ses Kontrolü), duvarların malzemesine ve hoparlör yerleşimine bağlı olarak sesin odanızda nasıl duyulduğunu otomatik olarak ayarlayarak ve optimize ederek önemli erken yansıma seslerini aktif olarak kontrol etmek için birlikte çalışır. Bu, Hi-Fi sese özgü derin sesin ve sürükleyici hissin keyfini kendi oturma odanızda çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

TOROIDAL TRAFO

Genellikle amiral gemisi Hi-Fi bileşenleri için ayrılan R-N2000A, toroidal bir transformatörün teknik yeterliliğinden ve mutlak müzikalitesinden yararlanır. Bir dizi üst düzey Hi-Fi özelliği ve bileşeniyle birleştirilen toroidal transformatör, müzikal duygunun dinleyiciye iletilmesini sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, transformatördeki titreşimleri kontrol etmek için transformatörün altı ile iç şasi arasına sıkıştırılmış 3 mm'lik bir pirinç taban, gerçekçilikle dolu ezici bir şekilde geniş bir ses sunar.

YÜKSEK PERFORMANSLI DAC

Zengin ve tamamen ayrıntılı düzeyde müzikalite sunarken net, şeffaf ses alanı reprodüksiyonunun peşinde, ESS Technologies'in son teknoloji ürünü ES9026PRO dijitalden analoğa dönüştürücüyü benimsedik. Bu yüksek kaliteli DAC, dengeli analog ses çıkışı ve dört kanallı çalışma için daha da iyileştirilmiş akım dağıtımı yoluyla son derece hassas sinyal dönüşümü sağlayarak, konser salonlarının ince ambiyansını ve sesteki hassas ifade nüanslarını bile etkili bir şekilde yeniden üretir.

DÜŞÜK EMPEDANS KAVRAMI

Enerji kaybını ve ses sinyalinin bozulmasını tamamen ortadan kaldırmak için, R-N2000A'da toprak bağlantısı için kalın teller bulunur; bu kritik bir özellik, bileşenleri gerçekten birinci sınıf Hi-Fi olarak kurar. Ayrıca, ses kalitesi için önemli olan zemini güçlendirmek için güç amplifikatörü bölümünden çıkış için bir vidalı bağlantı benimsenmiştir. Bunları başararak, sanatçıyı ve dinleyiciyi birbirine yaklaştıran açık, doğal bir ses sahnesi gerçekleştirilir.

DİNAMİKLER

Yalnızca güçlü ses üretmenin aksine, müzikteki durağanlık ve hareket arasındaki karşıtlığı ifade eden, müzikteki son derece derin duyguları hissetmenizi ve kendinizi o müzik dünyasına kaptırmanızı sağlayan bir dinamik duygusu peşinde koşuyoruz.

MEKANİK ZEMİN KONSEPTİ

Tıpkı Yamaha Hi-Fi amiral gemisi modelinde olduğu gibi, R-N2000A da mekanik zemin konseptini kullanır. Konsept, ayakların cıvatalarının doğrudan ana şasiye kaynaklanmasıyla başlar ve yine doğrudan kasaya cıvatalanan büyük soğutucu, güç trafosu ve blok kapasitörlerle devam eder. Bu tasarım, istenmeyen titreşimi önleyerek güçlü, son derece etkileyici düşük frekans tepkisi sağlar ve müziğin derin ritmini hissetmenizi sağlar.

GÜMÜŞ KAPLAMA PİRİNÇ AYAK

Amplifikatörün katı sertliğini tamamlayan, ağır hizmet tipi gümüş kaplama pirinç ayaklarıdır?zengin, temel düşük frekans tepkisini sağlam bir şekilde güçlendirir ve onu müzikalite ile doldurur.

TON DENGESİ

Bu, tüm seslerin, tüm enstrümanlardan ve tüm vokallerden, tüm perdelerde ve tüm spektrum boyunca acımasızca aslına sadık bir şekilde yeniden üretilmesidir.

Daha önce hiç duymadığınız seslerde bile tam uyumun ve müzikalitenin keyfini çıkarın.

DÜZGÜN VE DENGELİ GÜÇ AMPLİFİKATÖRÜ

Orijinal amplifikatör teknolojimizle donatılan, güç kaynağı da dahil olmak üzere güç amplifikatörü devresi zeminden tamamen bağımsızdır ve çok küçük voltaj dalgalanmalarının ve harici zemin gürültüsünün etkisi tamamen ortadan kaldırılmıştır. Bu devre tasarımından, çıkış aşamasında çekme-çekme işleminin mükemmel simetrisi, mükemmel S/N oranının elde edilmesi ve herhangi bir müzik enstrümanının sesini mükemmel şekilde ortaya çıkaran ezici bir ifade gücü dahil olmak üzere çeşitli faydalar elde edilir.

SİMETRİK YAPI

Bu bileşende stereo çoğaltmanın özünü takip eden R-N2000A, güç kaynağı merkezde ve güç amplifikatörü blokları ana ünitenin her iki ucunda olacak şekilde mükemmel simetrik, katlanır kitap yapısını benimsemiştir. Bu, üniteye ideal ağırlık dengesi sağlar ve olağanüstü kanal ayrımı için kanallar arasındaki olumsuz etkileri bastırır. Sonuç, sesin her parçasının - olduğu gibi - son derece saf bir şekilde yeniden üretilmesidir.

MUSICCAST

R-N2000A, Yamaha'nın orijinal MusicCast ağ sistemi ile donatılmıştır. Ayrıca, Amazon Music HD ve Spotify gibi çeşitli akış hizmetleriyle uyumludur ve günümüzün yüksek çözünürlüklü ve kayıpsız ses kaynaklarına özgü olağanüstü yüksek kaliteli sesin keyfini tam anlamıyla çıkarmanızı sağlar. Airplay 2 ile Apple Music'i yayınlamak için de kullanabilirsiniz. Ve MusicCast sistemi, çeşitli MusicCast cihazlarını akıllı cihazınızdaki tek bir uygulamaya bağlayarak evinizin herhangi bir yerinde kolayca müzik dinlemenizi sağlar.

Teknik Özellikler

Ağ bölümü Dosya Biçimi MP3, WMA, MPEG-4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, DSD

AirPlay Evet

Maksimum Güç (4 ohm, 1kHz, %0,7 THD, Avrupa için) 190 W + 190 W

Maksimum Güç(8 ohm, 1 kHz, %10 THD) 120 W + 120 W

Yüksek Dinamik Güç/Kanal (8/6/4/2 ohm) 100 / 130 / 185 / 215 W

Frekans Tepkisi 5 Hz-100 kHz +0/-3 dB, 20-20 kH +0,-0,3 dB (Saf Doğrudan AÇIK)

Sinyal-Gürültü Oranı (CD) 110 dB (Saf Doğrudan AÇIK)

Ses Girişi / Çıkışı Fono, CD, hat1, hat2

Dijital Giriş Optik1, Optik2, Koaksiyel

USB Girişi USB DAC (USB B tipi)

Subwoofer Çıkışı Evet

Kontrol (Tetikleme) Çıkışı Evet

FM 50dB Sessizleştirme Hassasiyeti (IHF, 1 kHz, %100 Mod., Mono) 3 µV (20,8 dBf)

FM Sinyal-Gürültü Oranı (Mono/Stereo) 69 dB / 67 dB

Saf Doğrudan Evet

ToP-ART Evet

Beklemede Güç Tüketimi 0,1 W (Ağ beklemede/Wi-Fi bağlantısı 1,8 W)

Boyutlar (G x Y x D) 435 x 157 x 473 ( anten yukarıdayken: 435 x 233 x 473)+ 17-1/8" x 6-1/8" x 18-5/8" (anten yukarıdayken: 17-1/8" x 9-1/8" x 18-5/8")

Ağırlık 22,1 kg; 48,7 lb

Alıcı / Entegre Amplifikatör

Ağ bölümü Wi-Fi Evet

Bluetooth Evet (SBC / AAC)

Nominal Çıkış Gücü [20 Hz-20 kHz %0,07 THD] 90 W+90 W (8 ohm) 145 W + 145 W (4 ohm)

HDMI(ARC) Evet

Fono Girişi Evet

Ethernet Evet

Kulaklık Çıkışı Evet

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor