Yamaha RN 602 Stereo Network Ampli | Network Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha RN 602 Stereo Network Ampli

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
31.700,78 TL
30.115,75 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.045,00 EUR
Havale Fiyatı : 28.609,96 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

 

Yamaha RN 602 Stereo Network Ampli


MusicCast, ağ sesinde yeni bir devrimdir; tüm MusicCast ürünlerinizi birlikte veya ayrı olarak kullanın, tamamen size bağlıdır. Sezgisel, hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış tek bir uygulamadan kontrol edin. Size en uygun olanı bir soundbar, bir kablosuz hoparlör, bir AV Alıcısı, HiFi ses kullanın, karıştırın ve eşleştirin, ardından zaman geçtikçe MusicCast sisteminizi genişletin. Yamaha'dan tamamen yeni olan MusicCast sistemi, herkes için her şeyi her yere getiriyor.

MusicCast Eğlence Olanaklarını Artırıyor
MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya NAS'ınızdan dijital müzik içeriğini evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına aktarabilir. Ayrıca, R-N602'ye bağlı bir CD çalar veya TV gibi harici cihazlardan da müzik paylaşabilir. Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden çok odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

Tüm Sevdiğiniz Müzik Kaynaklarının Tüm Yelpazesinin Keyfini Çıkarın
R-N602, tek bir ünitede bir alıcı ve ağ ses oynatıcısıdır. İnternetten indirilen ve bir PC veya NAS sisteminde depolanan ses kaynaklarını kolayca oynatmak için kullanabilirsiniz. Veya müzik servislerinin ve internet radyosunun (vTuner ile) keyfini çıkarın. Dahası, Yamaha’nın orijinal MusicCast Uygulaması, en sevdiğiniz melodileri kablosuz bağlantı aracılığıyla bir akıllı telefon veya tablet cihazda dinlemenizi sağlar.

Akış Hizmetleri, Çok Çeşitli Dinleme Seçenekleri Sunar
Müzik akışı hizmetleri Spotify, Pandora, Juke, Napster, Rhapsody ve Sirius XM desteği, çok çeşitli müzik içeriğinin keyfini çıkaracağınız anlamına gelir. Ayrıca, vTuner radyo istasyonu veritabanı desteği, dünyanın her yerinden İnternet radyo yayınlarının örneklenmesini sağlar.
Müzik hizmetinin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir.

Bluetooth veya AirPlay ile Kablosuz Müzik Akışı
Bluetooth bağlantısı kullanarak akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden kablosuz olarak müziğin keyfini çıkarın. İPhone veya iPad'lerden kablosuz müzik akışı için uygun AirPlay işlevini de kullanabilirsiniz. Ek olarak, bir Ağ Bekleme işlevi, R-N602'nin otomatik olarak açılıp kapanma rahatlığını sağlar.

Rahat Müzik Akışı için Bluetooth Çıkışı
R-N602, kablosuz çalışmayı her zamankinden daha kolay hale getiren en son Bluetooth teknolojisi ile donatılmıştır. Özel dinleme için veya Bluetooth hoparlörlere R-N602'den Bluetooth kulaklıklara müzik aktarabilirsiniz.

Akıllı telefonunuz veya tabletinizle kolay kurulum
Hoparlörü çalıştırmak ve ayarları hızlı ve kolay bir şekilde değiştirmek için akıllı telefonunuzu veya tabletinizi MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla birlikte kullanın. Aynı Controller uygulaması, tüm MusicCast uyumlu cihazlarınız için bir uzaktan kumanda işlevi görür.

İPod, iPhone ve USB cihazları için USB dijital bağlantısı
R-N602, iPod, iPhone veya USB çubuğunun hızlı bağlantısı için ön panelde bir USB bağlantı noktası sağlar. Depolanan tüm müziğinize anında erişebilirsiniz ve dijital bağlantı, onu mümkün olan en yüksek ses kalitesiyle işitmenizi sağlar.

Aralıksız Oynatma uyumluluğu
Birçok canlı ve klasik albümde müzikte boşluk yok. Aralıksız oynatma, ses dosyaları arasında duraklama olmamasını sağlar. Bu, işitilmesi gerektiği gibi kesintisiz çalma sağlar.

WAV, FLAC, AIFF ve ALAC dosya formatlarıyla uyumludur ve USB / DLNA / DMP'den giriş.

ToP-ART Ses Kalitesi Tasarımı ve En Kaliteli Parçalar
R-N602'deki her şey maksimum performans ve yüksek kalite için tasarlanmıştır. Dahili tasarım, sinyallerin basit, doğrudan iletimini kullanır - optimum ayırma, gürültü ve bozulmanın ortadan kaldırılması ve saf ses üretimi sağlar. Bu, analog ve dijital olmak üzere iki ses kaynağı için çift bağımsız güç kaynağının yanı sıra ses sinyallerini gürültü ve titreşimden tamamen korumak için Yamaha’nın orijinal ToP-ART (Tam Saflıkta Ses Yeniden Üretim Teknolojisi) ve Art Base şasi yapısını içerir. Dahası, tüm parçalar ve malzemeler, yalnızca en yüksek kalitede olduklarından emin olmak için dikkatlice seçildi ve test edildi - böylece mümkün olan en iyi sesi sağlamak için hepsi birlikte çalışıyor.


Yüksek Performanslı 24-bit D / A Dönüştürücü ile 5.6MHz DSD Yerel ve AIFF 192kHz / 24bit Yeniden Üretim
Yüksek Performanslı 24-bit D / A Dönüştürücü ile 5,6MHz DSD Yerel Çözünürlük ve AIFF 192kHz / 24-bit Yeniden Üretim Maksimum ağ ses kalitesini sağlamak için alıcı WAV / FLAC 192kHz / 24-bit, Apple Lossless 96kHz / 24-bit'i destekler DSD 5.6MHz ve hatta yeni AIFF 192kHz / 24-bit formatları. Kalite konusunda sağlam bir üne sahip olan BurrBrown 192kHz / 24-bit DAC kullanır. Yüksek çözünürlüklü sesin güzel seslerinin keyfini çıkaracaksınız.

Daha Yüksek Ses Saflığı için Pure Direct Modu
Pure Direct anahtarının devreye alınması, ses sinyalinin bas ve tiz, denge ve arka tampon amplifikatörü için kontrol devrelerini atlamasına neden olur. Bu, tam çıktı kapasitesini korurken ses kalitesini iyileştirir. Sinyal yolunun kısaltılması, ses saflığını artırarak en hassas müzik nüanslarının bile yeniden üretilmesine yardımcı olur.

TV veya Blu-ray Oynatıcı için Dijital Ses Girişi
R-N602, hem optik hem de koaksiyel terminallerle dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, bir TV'den ses almak için ve bir Blu-ray oynatıcıdan ses almak için koaksiyeldir. Ses, dijital alanda kalır ve size spor ve diğer programlardan film ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için saf, bozulmamış dinamik ses sunar.

Basit ama Sofistike Tasarım
Doğrudan Yamaha'nın HiFi ses bileşenlerinden miras alınan güzel, basit ve benzersiz bir tasarıma sahip olan R-N602, kullanımı kolay bir düğme düzenine de sahiptir. Alüminyum ön panel, zengin dokulu gümüş ince bir yüzeye sahiptir. Kontrol düğmeleri de üst düzey modellerimizde kullanılan aynı lüks yapıya sahiptir. Hem içinde hem de dışında, R-N602 ile ilgili her şey, üstün tasarım ve çalıştırılabilirliğe olan bağlılığımızı gösterir.

 

Teknik Özellikler

 

Minimum RMS Çıkış Gücü: 80W + 80W (8 ohm, 40 Hz-20 kHz, %0.04 THD)
Maksimum Güç: (4 ohm, 1kHz, %0,7 THD, Avrupa için) 105 W + 105 W
Maksimum Güç: (8 ohm, 1 kHz, %10 THD) 115 W + 115 W
Yüksek Dinamik Güç: Kanal (8/6/4/2 ohm) 105 / 125 / 150 / 178 W
Frekans Tepkisi: 0 ± 0,5 dB / 0 ± 1.0 dB
Toplam Harmonik Bozulma: (CD'den Sp Çıkışına, 20 Hz-20 kHz) %0.015 (40 W / 8 ohm)
Sinyal-Gürültü Oranı: (CD) 100 dB (Saf Doğrudan açık, 200 mV)
Ses Girişi / Çıkışı: 9 / 2
USB Girişi: Evet
Subwoofer Çıkışı: Evet
FM 50dB Sessizlik Hassasiyeti: (IHF, 1 kHz, %100 Mod., Mono) 3 µV (20,8 dBf)
FM Sinyal-Gürültü Oranı: (Mono/Stereo) 65 dB / 64 dB
ToP-ART: Evet
Beklemede Güç Tüketimi: 0,1 W
Boyutlar: (G x Y x D) 435 x 151 x 392 mm; 17-1/8” x 6” x 15-7/16”
Ağırlık: 9,8 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor