Yamaha RN 803D Stereo Network Amfi

15.129,35 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı : 14.372,88 TL
Sepete Ekle

Yamaha RN 803D Stereo Network Amfi

 

Efsaneyi yaşayın, müzikalitenin tadını çıkarın

Yamaha, bir ses markası olarak 60 yılı aşkın bir geçmişe sahiptir. Ve R-N803D teknolojisi, doğrudan Yamaha'nın efsanevi Hi-Fi tasarım konseptinden geliyor ve titizlikle simetrik bir sol / sağ devre düzenini ve sinyal doğruluğunu birleştirerek sesin bütünlüğünü aslına sadık bir şekilde koruyan ToP-ART (Toplam Saflıkta Ses Yeniden Üretim Teknolojisi). Gereksiz titreşimi emen ve engelleyen özel reçine çerçeve “Art Base” ile donatılmış, yüksek sertlikte düşük titreşimli şasiye sahip en düz, en kısa sinyal yolları). Sarsılmaz bir sürülebilirlik oluşturmak için müziğin ses saflığını ve doğru stereo görüntüsünü korur.

Yüksek hassasiyetli, yüksek performanslı

R-N803D, üstün S / N performansı sağlamak için ünlü SABER 9006AS 192 kHz / 24-bit DAC'yi (ESS teknolojisinden) kullanır. Yamaha’nın orijinal ağ modülü ile birleştirilen ünite, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarının tüm ses özelliklerini kapsamlı bir şekilde ortaya çıkararak konser salonlarının ince ambiyansını ve sesteki hassas ifade nüanslarını etkili bir şekilde yeniden üretir.

Nihai için optimize edildi

Bir Hi-Fi alıcıda ilk kez, R-N803D, Yamaha'nın AV alıcılarında kullanılan ünlü bir teknoloji olan Yamaha Parametric room Acoustic Optimiser (YPAO) ile donatılmıştır. Odanın şeklini, duvarın malzemesini ve hoparlörün konumunu ölçer ve ardından ideal yanıtı ve ses kalitesini oluşturmak için sesi otomatik olarak ayarlar. Ünite ayrıca, ses kalitesini büyük ölçüde etkileyen önemli erken yansıma seslerini aktif olarak düzelten YPAO ™ -RSC (Yansıyan Ses Kontrolü) ve olağanüstü yüksek hassasiyette EQ (eşitleme) uygulayan YPAO Volume dahil olmak üzere diğer gelişmiş YPAO işlevlerine de sahiptir. 192 kHz / 64-bit çalışma. Sonuç? Tıpkı profesyonel bir ses dinleme odası gibi, tam da evinizde ideal bir dinleme ortamı yaratabilirsiniz. Ayrıca, bir MusicCast uygulaması kullanarak YPAO özelliğini kontrol edebilir ve analiz sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. *

* Gelecekteki aygıt yazılımı güncellemelerinde desteklenecektir.

Maksimum ses saflığı

Pure Direct modu, müzik sinyallerinin en saf ses kalitesi için tampon amplifikatörünü ve ton, ses yüksekliği ve denge kontrollerini atlayarak mümkün olan en kısa devre rotasında seyahat etmesini sağlar.

Gerçek Ses Mükemmelliği

Sahip olmak için saf zevk

Bu model, Yamaha Hi-Fi sesinin ünlü olduğu basit ve sofistike tasarım stilini miras alır. Ön panelin zarif alüminyum ince çizgili kaplamasıyla, diğer Hi-Fi ses bileşenlerinizle güzel bir uyum sağlar. Kaliteli malzemelerden oluşan şık tasarım, hem sahip olma sevincini hem de dinleme keyfini derinleştiriyor.

Gelişmiş devre tasarımı

Güç amplifikatörü bloğu, çıkış terminalleri olarak toplam sekiz bipolar tip güç transistörü (her biri solda ve sağda dört) kullanan paralel bir itme-çekme yapısına sahip ToP-ART konseptine dayalı simetrik ve doğrudan devre düzenini benimser. Devre tasarımında ses sinyali yollarının uzunluklarını en aza indirerek, maksimum 145 watt (kanal başına) çıkışla mükemmel sürücü gücü elde etmek için empedansı düşürdük.

Daha Fazla Duyun, Özgürce Dinleyin

Kablosuza geçin

R-N803D, akıllı telefonlardan ve diğer cihazlardan kolay kablosuz müzik dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlamak için Bluetooth® işlevselliği ile donatılmıştır.

Müziğiniz her yerde

MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya NAS'ınızdan dijital müzik içeriğini evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına aktarabilir. Ayrıca, R-N803D'ye bağlı bir CD çalar veya TV gibi harici cihazlardan da müzik paylaşabilir. Bluetooth bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden çok odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

TV'niz için Hi-Fi ses

R-N803D, hem ses hem de koaksiyel terminallerle dijital ses girişi için donatılmıştır. Optik, bir TV'den ses almak içindir ve koaksiyel, bir Blu-ray Disc ™ oynatıcıdan ses almak içindir. Ses, dijital alanda kalır ve size spor ve diğer programlardan film ve konserlere kadar tüm eğlence kaynaklarınız için saf, bozulmamış, dinamik ses verir.

Plaklarınızın da keyfini çıkarın

R-N803D'nin kapsamlı konektörleri, bir döner tablayı kolayca bağlamanıza ve plak koleksiyonunuzdaki müziğin keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan özel fono giriş terminalleri içerir.

Tüm İstediğiniz, İhtiyacınız Olan Her Şey

Parmak ucunuzda kontrol edin

Kontrol. Ücretsiz MusicCast CONTROLLER uygulamasıyla hepsi avucunuzun içinde. Sezgisel olarak tasarlanmış ekrana dokunup hafifçe vurun ve tüm MusicCast cihazlarınızın yanı sıra R-N803D'yi kolayca çalıştırın.

Favorilerinizi bulun, yenilerini keşfedin

R-N803D, yaygın Spotify, gelecek vaat eden Tidal ve Deezer hizmetlerinin yanı sıra Napster®, Qobuz, Juke ve diğerleri de dahil olmak üzere çok çeşitli popüler akış hizmetleriyle uyumludur - tüm favori sanatçılarınızın keyfini çıkarmanızı sağlar , yenilerini keşfedin ve dünyanın her yerinden müzik içeriği alın.

* Müzik hizmetinin kullanılabilirliği bölgeye göre değişir.

DAB / DAB + Ayarlayıcı

DAB ve DAB +, yüksek ses kalitesine sahip çok sayıda radyo istasyonu sunan Dijital Ses Yayını biçimleridir. Diğer faydalar arasında, aralarından seçim yapabileceğiniz bir liste ile mevcut istasyonlara otomatik ayarlama ve istasyon adı gibi bilgilerin görüntülenmesi yer alır. 40 DAB / DAB + istasyonunu önceden ayarlayabilirsiniz.

 

Teknik Özellikler

DLNA 1.5 Sürümü

Dosya formatı MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD

AirPlay Evet

Kablosuz Evet (Kablosuz Doğrudan ile)

Bluetooth Evet (SBC / AAC)

Minimum RMS Çıkış Gücü 100 W + 100 W (8 ohm, 20 Hz-20 kHz,% 0,019 THD)

Fono Girişi Evet

Ethernet Evet

Kulaklık Çıkışı Evet

Özellikler

Maksimum Güç (4 ohm, 1 kHz,% 0,7 THD)

160 W + 160 W

Maksimum Güç (8 ohm, 1 kHz,% 10 THD) 145 W + 145 W

Yüksek Dinamik Güç / Kanal (8/6/4/2 ohm) 140/170/220/290 W

Frekans tepkisi 0 ± 0,5 dB / 0 ± 1,0 dB

Sinyal-Gürültü Oranı (CD) 100 dB (Pure Direct on, 200 mV)

Ses Girişi / Çıkışı 10 / 2

Dijital giriş Evet (Optik / Koaksiyel)

USB Girişi Evet

Subwoofer Çıkışı Evet

Kontrol (Tetikleme) Çıkışı Evet

Saf Doğrudan Evet

Top-ART Evet

Bekleme Gücü Tüketimi 0,1 W (Ağ bekleme açık / Wi-Fi bağlantısı; 1,8 W)

Boyutlar (G x Y x D) 435 x 151 x 392 mm

435 x 215 x 392 mm (anten açıkken)

Ağırlık 11kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor