Yamaha RX A2A 7.2 ch Aventage AV Receiver | Sinema Amplileri | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha RX A2A 7.2 ch Aventage AV Receiver

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
55.132,11 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.560,00 EUR
Havale Fiyatı : 52.375,50 TL
Sepete Ekle

Yamaha RX A2A 7.2 ch Aventage AV Receiver

A2A, güçlü tasarımıyla sağlam ve üstün bir ses sunmak için üretilmiştir. Bu etkileyici AV alıcısı, ev sinemanızı profesyonel kalitede ses ve videoyla tamamen değiştirecek.

Yükseklik Sanallaştırıcı* özellikli Dolby Atmos®
Yükseklik Sanallaştırma Teknolojili Dolby Atmos, sistemlerinde tavan içi veya yukarı yönlü hoparlör olmayanlar için öne dönük sürücülerle Atmos deneyimini simüle eder. Beş adede kadar hoparlörü yapılandırarak iki tavan içi hoparlörün etkisini yaratın veya dört baş üstü hoparlörün güçlü etkisini simüle etmek için yedi kanalın tümünü kullanın.

Dolby Atmos'la her boyutu hissedin. Eski içerikler için Dolby Surround upmixer dahil olmak üzere gerçek anlamda sürükleyici ses için dramatik tepe efektleri sağlayan iki Dolby Atmos yükseltme hoparlörü veya iki ek baş üstü hoparlör ile 5.1 surround hoparlörün keyfini çıkarın.

Yamaha'ya özel bu benzersiz ses alanı oluşturma teknolojisi, ölçülen ses alanı verilerinin dijital sinyal işleme ile birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. Yamaha, konser salonu tasarımı, hoparlör sistemi ve miksaj alanlarındaki zengin deneyimini kullanarak dünyanın dört bir yanındaki ünlü konser salonlarından ve müzik kulüplerinden ses alanı verileri topladı. Bu devasa bilgi hazinesinin dijitalleştirilmesi ve özel LSI cihazlarına entegre edilmesi sayesinde, konser salonları ve müzik kulüplerindeki alanları evinizde etkin bir şekilde oluşturur. Kendinizi filmlerin büyüleyici gerçekçiliğine bırakın ve engin sinema ses dünyasına adım atın.

Anti Rezonans Teknolojisi Takozu
Anti Rezonans Teknolojisi (A.R.T.) Takozu ünite tabanının ortasındaki beşinci bir ayaktır. Güç transformatöründen, güç transistörlerinden ve soğutuculardan gelen titreşimlerinin yanı sıra hoparlörlerden gelen seslerin neden olabileceği titreşimleri de azaltarak dinamik bir ses ve odaklanmış doğru ses üretimi sağlar.

Yüksek Yetişme Hızlı Amplifikatörün Avantajı
Özellikle yüksek çözünürlüklü ses sinyali için uygun olan hassas sinyal iletimine katkıda bulunur. Genellikle yüksek yetişme hızlı amplifikatör dengesiz sinyal iletimine neden olurken, Yamaha'nın yeni tasarımlı devresi dengeli sinyal iletimiyle yüksek yetişme hızı sağlar.

4K/120 Hz, ultra hızlı UHD görüntülerin canlı ve son derece net olmasını sağlayarak yüksek performanslı oyun, spor ve aksiyon filmi deneyimlerine önemli ölçüde katkıda bulunur.

Oyuna Özel İşlev (ALLM, VRR, QMS, QFT)
Gelişmiş oyun ve medya özellikleri, oyun, film ve video için daha da akıcı ve sorunsuz hareket ve geçiş sağlar. Bu özelliklerden biri olan Auto Low Latency Mode (ALLM), ideal gecikme ayarının otomatik olarak ayarlanmasını sağlayarak sorunsuz, gecikmesiz ve kesintisiz görüntüleme ve etkileşim olanağı sunar. Variable Refresh Rate (VRR), daha akıcı ve ayrıntılı bir oyun deneyimi için gecikme, takılma ve kare kırılmalarını azaltır veya ortadan kaldırır. Filmler ve videolar için Quick Media Switching (QMS), içerik görüntülenmeden önce boş karelere neden olabilecek gecikmeyi ortadan kaldırır. Quick Frame Transport (QFT), gecikme olmadan daha akıcı bir oyun deneyimi ve gerçek zamanlı etkileşimli sanal gerçeklik için gecikme süresini azaltır.

Kablosuz Arka Hoparlör ile uyumlu
Bu AV alıcıyı MusicCast 50 veya MusicCast 20 kablosuz akışlı hoparlörle birlikte kullanın ve kablosuz surround sesli bir ev sineması oluşturmanın inanılmaz rahatlığının keyfini çıkarın. Ayrıca, temiz ve kablo karmaşasız bir kurulumla çarpıcı gerçeklikte bir ses elde edersiniz. Mevcut oturma odanızı, filmlerin ve müziğin keyfini çıkarabileceğiniz özel bir eğlence ortamına kolayca dönüştürün.

Çoklu Oda Ses - MusicCast
Formatı ne olursa olsun sevdiğiniz tüm müzikleri evin her yerinde paylaştığınızı hayal edin. MusicCast, en sevdiğiniz plaklardan AirPlay®, Bluetooth® ve müzik akış hizmetlerine*, hatta TV sesine kadar her formatı destekler.

Üstelik tüm MusicCast ürünleri, ses kalitesi ön planda tutularak tasarlanmıştır. 96 kHz'e kadar Apple Lossless (ALAC); 192 kHz'e kadar WAV, FLAC ve FLAC ya da AIFF dahil olmak üzere yüksek çözünürlüklü biçimler desteklenir.

AirPlay2, evinizin her yerinde birden fazla MusicCast cihazına Apple Music ve diğer akış hizmetleriyle ses akışı sağlama özelliği sunar. iPhone veya iPad'inizden kolayca kontrol edin, HomePod ile bağlayın ya da sesli kontrolü kullanarak Siri'den yardım isteyin.

Zone2 uyumlu hoparlör terminallerine sahip bu sistem, ana odada oynatılan aynı (veya farklı) AV içeriğini başka bir odada oynatmak üzere gönderebilir. Örneğin, yatak odanızda veya mutfağınızda hoparlör kurulumu varsa diğer odaya gidebilir ve aynı veya farklı ana oda içeriklerini dinleme keyfini sürdürebilirsiniz.

Özel fono giriş terminalleri sunan bu AV alıcısını pikaba bağlayıp plak koleksiyonunuzdaki müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor