Yamaha RX V6A 7.2 Ch AV Receiver | Sinema Amplileri | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha RX V6A 7.2 Ch AV Receiver

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
43.701,76 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 1.200,00 EUR
Havale Fiyatı : 41.516,67 TL
Sepete Ekle

Yamaha RX V6A 7.2 Ch AV Receiver

Yükseklik Sanallaştırıcı* özellikli Dolby Atmos®

Tepeden ses de dahil olmak üzere sesleri odanızdaki farklı noktalarda konumlandırarak sizi aksiyonun merkezine yerleştirir. *Bu işlev FW güncellemesiyle kullanılabilir.

Evinizin içinde aynı büyük sinema akustiğini oluşturmak için dünyaca ünlü konser salonlarından ve müzik kulüplerinden elde edilen kapsamlı ses alanı verilerini bir araya getirir.

Sıkıştırılmış sesi olması gerektiği gibi duyulması için eski haline getirir.

Hassas ve kararlı sinyal iletimi için giriş seviyesindeki hızlı değişikliklere yanıt verir.

Yükseklik Sanallaştırıcı* özellikli Dolby Atmos®

Yükseklik Sanallaştırma Teknolojili Dolby Atmos, sistemlerinde tavan içi veya yukarı yönlü hoparlör olmayanlar için öne dönük sürücülerle Atmos deneyimini simüle eder. Beş adede kadar hoparlörü yapılandırarak iki tavan içi hoparlörün etkisini yaratın veya dört baş üstü hoparlörün güçlü etkisini simüle etmek için yedi kanalın tümünü kullanın.

Dolby Atmos'la her boyutu hissedin. Eski içerikler için Dolby Surround upmixer dahil olmak üzere gerçek anlamda sürükleyici ses için dramatik tepe efektleri sağlayan iki Dolby Atmos yükseltme hoparlörü veya iki ek baş üstü hoparlör ile 5.1 surround hoparlörün keyfini çıkarın.

DTS:X®

DTS:X çevreleyici ses formatı, sesi ortamda doğal olarak oluşacağı yere yerleştirerek gerçeğe yakın, çok boyutlu ses oluşturur. DTS Neural:X™ uzamsal yeniden haritalama motoru, en sevdiğiniz filmlerde gelişmiş çevreleyici ses ve daha yüksek gerçekçilik sağlar.

HDR10+*

HDR10+ yalnızca sahne (hatta kare) bazında video içeriğinin dinamik aralığının (aydınlık-karanlık oranı) sinyalini iletmekle kalmaz, aynı zamanda önemli ayrıntıların görünebilmesi için az miktarda meta veriyle parlak ve koyu arasında sahne özellikleri de sağlar. Bu da ekranın, içerik üreticinin amacına uygun olarak görüntüleri daha gerçekçi bir şekilde göstermesini sağlar.

8K/60 Hz, 4K/120 Hz*

HDMI ekosistemiyle sorunsuz entegrasyon için tek bir yükseltilmiş kabloyla uçtan uca 8K/4K çözünürlükleri ve daha yüksek yenileme hızı çözümlerini destekler. 8K, 4K'nın 2 katı daha fazla yatay ve dikey çözünürlük ve 4 kat daha fazla pikselle süper etkileyici bir izleme deneyimi sunar ve 60 Hz yenileme hızıyla birlikte içeriğin yüksek hızlı aksiyonla akıcı ve net bir şekilde görüntülenmesini sağlar. 4K/120 Hz, ultra hızlı UHD görüntülerin canlı ve son derece net olmasını sağlayarak spor, aksiyon filmleri, yüksek performanslı oyun ve VR deneyimlerine önemli ölçüde katkıda bulunur.

Oyuna Özel İşlev (ALLM, VRR, QMS, QFT)*

Gelişmiş oyun ve medya özellikleri, oyun, film ve video için daha da akıcı ve sorunsuz hareket ve geçiş sağlar. Bu özelliklerden biri olan Auto Low Latency Mode (ALLM), ideal gecikme ayarının otomatik olarak ayarlanmasını sağlayarak sorunsuz, gecikmesiz ve kesintisiz görüntüleme ve etkileşim olanağı sunar. Variable Refresh Rate (VRR), daha akıcı ve ayrıntılı bir oyun deneyimi için gecikme, takılma ve kare kırılmalarını azaltır veya ortadan kaldırır. Filmler ve videolar için Quick Media Switching (QMS), içerik görüntülenmeden önce boş karelere neden olabilecek gecikmeyi ortadan kaldırır. Quick Frame Transport (QFT), gecikme olmadan daha akıcı bir oyun deneyimi ve gerçek zamanlı etkileşimli sanal gerçeklik için gecikme süresini azaltır.

Bu AV alıcıyı MusicCast 50 veya MusicCast 20 kablosuz akışlı hoparlörle birlikte kullanın ve kablosuz surround sesli bir ev sineması oluşturmanın inanılmaz rahatlığının keyfini çıkarın. Ayrıca, temiz ve kablo karmaşasına neden olmayan bir kurulumla çarpıcı gerçeklikte bir ses elde edersiniz. Mevcut oturma odanızı, filmlerin ve müziğin keyfini çıkarabileceğiniz özel bir eğlence ortamına kolayca dönüştürün.

Yamaha RX-V6A V6A Receiver Amp

Etkileyici ve Güçlü Tasarım Konsepti
Yamaha'nın göz alıcı modern yapısı, Ev Eğlence Sistemi Kontrolünün temel özelliklerini vurgular. İncelikli bir agresiflik içeren ikonik tasarım, performansa ve sorunsuz erişilebilirliğe odaklanır. Tasarımda zarafeti, işlevi ve üstünlüğü yansıtan bir uyum barındırır.

Şarkı ve İstasyon Programlama Özelliğine Sahip SAHNE düğmeleri

Dört SAHNE düğmesi vardır. Bu düğmeleri farklı girişler, bir ses alanı programı, Müzik Geliştirici, HDMI çıkışı ve daha fazlası için programlayabilirsiniz. Girişler, FM veya İnternet radyo istasyonu, bir akış hizmeti üzerindeki bir istasyon, bir USB cihazı veya PC veya NAS (ağ) üzerindeki bir şarkı gibi belirli kaynaklara ayarlanabilir. Düğmeleri ayarladıktan sonra, alıcıyı açmak ve istediğiniz müziği duymak için ana ünite veya uzaktan kumanda üzerindeki bir düğmeye basmanız yeterlidir. Düğmeler istediğiniz zaman yeniden programlanabilir.

Çoklu Oda Ses - MusicCast

Formatı ne olursa olsun sevdiğiniz tüm müzikleri evin her yerinde paylaştığınızı hayal edin. MusicCast, en sevdiğiniz plaklardan AirPlay®, Bluetooth® ve müzik akış hizmetlerine*, hatta TV sesine kadar her formatı destekler.

Üstelik tüm MusicCast ürünleri, ses kalitesi ön planda tutularak tasarlanmıştır. 96 kHz'e kadar Apple Lossless (ALAC); 384 kHz'e kadar WAV, FLAC ve FLAC ya da AIFF dahil yüksek çözünürlüklü biçimler desteklenir.

*Müzik akışı hizmetinin kullanılabilirliği bölgeden bölgeye değişiklik gösterir.

AirPlay 2

Hey Siri. Mutfakta ve oturma odasında müzik çal.

AirPlay2, evinizin her yerinde birden fazla MusicCast cihazına Apple Music ve diğer akış hizmetleriyle ses akışı sağlama özelliği sunar. iPhone veya iPad'inizden kolayca kontrol edin, HomePod ile bağlayın ya da sesli kontrolü kullanarak Siri'den yardım isteyin.

Akış Hizmeti

Dahili müzik akışı hizmetleriyle* müzikle dolu bir dünyayı keşfe çıkın. Akıllı telefonunuz ya da bilgisayarınızdaki çalma listelerinizi ve beğendiğiniz şarkıları AV alıcısı ile senkronize ederek en sevdiğiniz şarkıları son derece kolay bir şekilde dinleyin ya da yeni müzikler keşfedin.

*Müzik akışı hizmetinin kullanılabilirliği bölgeden bölgeye değişiklik gösterir.

eARC

4K içeriğinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarın. İyileştirilmiş Ses Dönüş Kanalı (eARC olarak da bilinir), Yamaha’nın sektör lideri AV alıcılarında bulunan yeni nesil ARC teknolojisidir.
 

eARC, HDMI bağlantınız aracılığıyla sağladığı Dolby® TrueHD ve DTS-HD® gibi tam çözünürlüklü ve çok kanallı ses formatlarıyla en sevdiğiniz filmlerde ve anlarda sizi adeta içine çeken en gerçekçi surround ses deneyimini sunar.

Zone2

Zone2 uyumlu hoparlör terminallerine sahip bu sistem, ana odada oynatılan aynı (veya farklı) AV içeriğini başka bir odada oynatmak üzere gönderebilir. Örneğin, yatak odanızda veya mutfağınızda hoparlör kurulumu varsa diğer odaya gidebilir ve aynı veya farklı ana oda içeriklerini dinleme keyfini sürdürebilirsiniz.

Fono

Özel fono giriş terminalleri sunan bu AV alıcısını pikaba bağlayıp plak koleksiyonunuzdaki müziklerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor