Yamaha WXC-50 MusicCast Network Player | Network Sistemler | Hifi Bileşenler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Yamaha WXC-50 MusicCast Network Player

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
22.579,37 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 620,00 EUR
Havale Fiyatı : 21.450,40 TL
Sepete Ekle

Yamaha WXC-50 MusicCast Network Player

MusicCast, ağ sesinde yeni bir devrimdir; tüm MusicCast ürünlerinizi birlikte veya ayrı olarak kullanın, tamamen size bağlıdır. Sezgisel, hızlı ve kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmış tek bir uygulamadan kontrol edin. Size en uygun olanı bir soundbar, bir kablosuz hoparlör, bir AV alıcısı, Hi-Fi ses kullanın, karıştırın ve eşleştirin, ardından zaman geçtikçe MusicCast sisteminizi genişletin. Yamaha'dan tamamen yeni olan MusicCast sistemi, herkes için her şeyi her yere götürür.

MusicCast Eğlence Olanaklarını Genişletiyor

MusicCast, müzik ve ses keyfi sunmak için yüksek performanslı bir kablosuz ağ kullanır. Akıllı telefonunuzdan, bilgisayarınızdan veya NAS'ınızdan dijital müzik içeriğini evinizdeki diğer MusicCast cihazlarına aktarabilir. Ayrıca, WXC-50'ye bağlı bir TV veya Blu-ray Disc ™ oynatıcı gibi harici cihazlardan müzik paylaşabilir. Bluetooth® bağlantılı akıllı telefonlardan veya tabletlerden gelen ses içeriği, birden çok odadaki MusicCast cihazlarına da aktarılabilir.

Her Odaya Aynı veya Farklı Müziği Çalın

Aynı şarkıyı birden fazla odada çalın veya her odada farklı şarkılar çalın. MusicCast ile sevdiğiniz müziğin evinizin her yerinde özgürce keyfini çıkarın.

Tüm Müzik Kaynaklarının ve Bileşenlerinin Keyfini Çıkarın

WXC-50, akış hizmetleri gibi her tür müzik kaynağı ve hizmetiyle uyumludur. Bir TV, CD çalar, bilgisayar ve diğer AV ekipmanını bağlamak için çeşitli terminal türleri sağlandığında, evinizin her yerinden tek bir bileşenden dünyanın her yerinden müzik dinleyebileceksiniz.

Bluetooth® veya AirPlay® ile yayın yapın

Kablosuz Bluetooth veya AirPlay bağlantısı aracılığıyla akıllı telefonunuzdan tüm müzik kaynaklarını duyabilirsiniz. Müzik uygulamalarından, radyo uygulamalarından veya YouTube ™ tipi video barındırma hizmetlerinden müzik çalabilirsiniz.

Akıllı Telefonunuz veya Tabletinizle Kolay Kurulum

İnternet radyo istasyonları, NAS veya USB bellek albümleri veya şarkılar gibi favori ağınız / USB kaynaklarınız için uzaktan kumanda üzerindeki altı numaralı düğmeyi ayarlayın, ardından o istasyonu veya şarkıyı anında duymak için yalnızca bir düğmeye basın.

Basit tasarım, şık bir müzik alanı yaratır ve ses sisteminizle güzel bir şekilde bütünleşir. Yüksek kaliteli metal gövdesi ve havalı iki tonlu rengi ile Yamaha’nın titizliği, tamamen keyifli bir dinleme deneyimi için dış mekana kadar uzanır.

Her Yerde, Her Tarzda Yerleştirin

Yalnızca 214 mm (8-3 / 8 ") genişliğindeki kompakt gövde, kendine dikkat çekmeden herhangi bir alana düzgün bir şekilde sığar.Yatay veya dikey olarak, tek başına veya diğer ses bileşenleriyle birlikte herhangi bir uygun konumu seçebilirsiniz.

Yamaha Hi-Fi'ye Sorunsuz Bağlantı

WXC-50'yi MAIN IN ve Trigger In terminalleriyle donatılmış bir Yamaha amplifikatöre bağlayın ve bunu sistem gücünü ve sesini kontrol etmek için kullanabilirsiniz. WXC-50’nin uzaktan kumandasını veya uygulamasını kullanmak, sistem çalışmasını daha kolay hale getirir.

Her Zaman Lüks Ses

Yamaha’nın üstün ses işleme teknolojileri sayesinde, kaliteleri, dinleme ortamınız veya kullandığınız hoparlör türü ne olursa olsun, tüm müzik kaynaklarınızdan mükemmel sesin keyfini çıkaracaksınız. Akıllı telefonlardan veya diğer sıkıştırılmış kaynaklardan ses dinlerken, Sıkıştırılmış Müzik Geliştirici, sesi tüm frekans seviyelerinde büyük ölçüde iyileştirir. Ses düzeyine uyarlanabilir EQ, bas / tiz dengesini ses düzeyine göre otomatik olarak ayarlar. Gelişmiş Bas Uzatma, daha derin, daha zengin bir alt uç ses sağlar - kompakt veya duvar içi hoparlörler için harikadır. Ve bir Doğrudan Mod, yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarını herhangi bir işlem yapılmadan olduğu gibi oynatmanıza olanak tanır.

Teknik Özellikler

Ağ Bölümü

DLNA  Sürüm 1.5

Dosya formatı MP3, WMA, MPEG4, AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD

Wifi Evet

Airplay Evet

Bluetooth  Evet (SBC / AAC)

Saf Doğrudan Evet

Toplam Harmonik Bozulma (20 Hz-20 kHz) %0,003 (Ön çıkış)

Sinyal gürültü oranı 112 dB (Opsiyon / Net / USB / Bluetooth girişi) / 98 dB (AUX girişi)

Ses Girişi / Çıkışı 1 / 1

Dijital Giriş / Çıkış 1 (Optik) / 1 (Optik, Koaksiyel)

USB Girişi 1

Ethernet 1

Ön Çıkış 1

Subwoofer Çıkışı 1

Uzaktan Giriş / Çıkış 1 / 0

Kontrol (Tetik) Giriş / Çıkış 1 / 1

Bekleme Güç Tüketimi 1,8 W

Boyutlar (G x Y x D) 215 x 51,5 x 245,9 mm (antenle birlikte: 214 x 123,6 x 245,9 mm); 8-3/8” x 2” x 9-5/8” (anten ile: 8-3/8” x 4-7/8” x 9-5/8”)

Ağırlık 1.44 kg

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor