Marantz AV 8802A Network AV Pre-Amplifier | Pre Ampliler | Ampliler | Akustahifi | Kaliteli Müziğin Adresi

Marantz AV 8802A Network AV Pre-Amplifier

Kargoya veriliş süresi: 
3  Gün
215.228,04 TL (KDV Dahil)
Döviz Fiyatı : 6.090,00 EUR
Havale Fiyatı : 204.466,63 TL
Stoğa Girince Haber Ver Stokta Yok

Marantz AV 8802A Network A/V Pre-Amplifier

 

Gelişmiş DSP ve DAC teknolojilerini, HDAM ve Güncel Geri Bildirim gibi özel Marantz yenilikleri ile birleştiren Marantz AV8802A ağ A / V surround işlemci / ön-amfi / tuner ile ev sinemasının keyfini yaşayın.

Şimdiye kadar geliştirilen en gelişmiş hareketli görüntü surround ses sistemi olan Dolby Atmos ile sinematik surround sesin tadını çıkarın. Dolby Atmos, nesne tabanlı ses alanı yaratma ve yeniden üretme özelliğine sahiptir; ses öğelerini tepe noktası hassasiyeti ile ön, yan ve surround hoparlörler, tepe hoparlörler veya dolby Atmosfere sahip hoparlörler ile birlikte yerleştirme özelliğine sahiptir.

Wi-Fi ve Bluetooth kablosuz bağlantı özelliklerini içeren birçok yerleşik ağ özelliği ve Spotify Connect dahil olmak üzere abonelik akış hizmetleriyle birlikte internet radyosu desteği sayesinde yepyeni bir içerik dünyasının keyfini çıkaracaksınız.

2012'de premium sinemalarda sunulan Dolby Atmos, zarflama ve sürükleyici hareketli görüntü sesi için gerçek bir standart haline geldi ve ayrı ayrı adreslenebilen çok nokta üstündeki hoparlörlerin kullanımıyla boyutsal ses deneyimini önemli ölçüde genişletme yeteneğine sahiptir. odadaki hassas konumlarda akustik görüntüleme. Girişinden bu yana, Dolby Atmos, ödüllü yönetmenler, ses tasarımcıları ve film müziği mikserleri tarafından benimsenmiştir ve çok sayıda gişe rekorları kıran film, Dolby Atmos'de ustalaşmış müzikleri içermektedir.

Şimdi, Marantz, Dolby Atmos deneyimini eve getiriyor ve AV8802A, 1 veya 2 çift üst düzey hoparlör ve / veya ek Dolby Atmos hoparlör modülleri için yapılandırılabilen çıkışlara sahiptir

Atmos decoder ayrıca en sevdiğiniz film ve konserler ile en üst düzey üç boyutlu deneyimi sunmak için geleneksel surround film müziklerini destekliyor.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor